יום שישי, 21.01.2022 שעה 00:41

מכבי בברנבאו? התוכנית של פרס בנוגע לאצטדיון

נשיא ריאל מדריד מתכנן לקיים פעילות בלתי פוסקת במגרש המשופץ שנבנה בימים אלה ולהעתיק אליו את משחקי הקבוצה בענף הכתום. גם הוקי ופוטבול בכוונת

0 תגובות |
הסנטיאגו ברנבאו החדש (האתר הרשמי של ריאל מדריד)
הסנטיאגו ברנבאו החדש (האתר הרשמי של ריאל מדריד)

עבודות הבנייה בסנטיאגו ברנבאו נמשכות בקדחתנות סביב השעון, הכל במטרה להשלים את הפרויקט השאפתני של פלורנטינו פרס כמה שיותר מהר. מאות פועלים עובדים ללא הפסקה כדי שהאצטדיון החדש יהיה מוכן בקיץ 2022, כפי שתכננו המהנדסים ואנשי המועדון.

אבל מסתבר שהתכניות של פרס לא תמו. נשיא הבלאנקוס שואף להקים בברנבאו מרכז ספורט, שלא יעמוד דווקא לצורך משחקי כדורגל. ב’מארקה’ מדווחים כי המטרה שהמקום יהיה פעיל מסביב לשעון ולא פעם-פעמיים בשבוע כמו שהיה עד עתה. לפי הדיווח, אחת התכניות המרכזיות, תהיה להעביר את משחקי הכדורסל של המועדון לברנבאו החדש, כך שבקונסטלציה שכזו מכבי תל אביב תתארח ביורוליג אצל הבלאנקוס בברנבאו.

פלורנטינו פרס (רויטרס)פלורנטינו פרס (רויטרס)

כדי שהמהלך יהיה בר ביצוע נדרשים מספר דברים: הראשון והעיקרי הוא לשמור על הדשא, דבר שיושג על ידי מערכת חדשנית שתוצב באצטדיון ותאפשר להניח מעל כר הדשא את הפרקט הדרוש לכדורסל. שנית, הגג הנפתח יהפוך את האצטדיון למתחם סגור. בנוסף, ניתן יהיה לחלק את היציעים, כך שהאוהדים לא ילכו לאיבוד בעוצמת האצטדיון, לעומת היכל כדורסל שהוא קטן יותר.

מטרת המהלך ברורה: להשיג את הרווחיות המרבית האפשרית מהאצטדיון החדש. לשם כך משחקי הכדורגל לבדם לא יספיקו והמקום יוכל לארח גם משחקי פוטבול, הוקי קרח וכמובן לשמש להופעות בידור ומוזיקה.

צפו: סרחיו ראמוס מוצג בפ.ס.ז'
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30