יום ראשון, 14.08.2022 שעה 21:55

סגלוביץ' האריך חוזה בעירוני נהריה לעונה נוספת

המאמן יישאר במועדון מהלאומית: "אעשה הכל על מנת שהקהל הנפלא שלנו יחייך בסוף העונה הקרובה ונחגוג, בע"ה, עליית ליגה". רובין: "בהחלט חלק מהדרך"

|
שי סגלוביץ' (יעל אמסילי, מנהלת הליגה הלאומית)
שי סגלוביץ' (יעל אמסילי, מנהלת הליגה הלאומית)

עירוני נהריה, שנתנה עונה טובה בליגה הלאומית אך לבסוף לא הצליחה להפעיל חזרה לליגה הראשונה, הודיעה היום (שני) כי המאמן שי סגלוביץ’ האריך את החוזה שלו וימשיך לעונה נוספת במועדון.

סגלוביץ’ אמר: “אני שמח מאוד על ההזדמנות להמשיך בתור מאמן הקבוצה. אני רוצה להודות לשני אנשים שעמלים יום וליל להצלחת הקבוצה: היו"ר צביאל רובין, שמתווה דרך מיוחדת במינה למועדון כולו, ולראש העיר, מר רונן מרלי, שנותן למערכת את מירב הכלים העומדים לרשותו להצלחת הקבוצה. נעשה את כל הנדרש לבנות את הקבוצה הטובה והאטרקטיבית ביותר שתעמוד במטרות שלנו בעונה הקרובה. עירוני נהריה והעיר כולה הפכו בשבילי לבית בשנים האחרונות ואעשה הכל על מנת שהקהל הנפלא שלנו יחייך בסוף העונה הקרובה ונחגוג, בע"ה, עליית ליגה”

יו”ר הקבוצה, צביאל רובין: “אני שמח ונרגש להודיע על הארכת חוזהו של שי סגלוביץ’ בעונה נוספת. כפי שאמרתי מתחילת דרכי במועדון - הדרך היא הדבר החשוב ביותר, ושי בהחלט חלק מהדרך הזו. המטרה נשארה אותה המטרה ונעשה כל שביכולתינו בכדי להשיג אותה כבר בעונה הקרובה.”

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו