יום שישי, 22.10.2021 שעה 04:21

האם אורי כהן הוא דני אבדיה הבא של ישראל?

הוא משחק במכבי ת"א, בתיכון חדש ת"א ובקדטים, מתנשא לגובה 1.97 מ' ושואף להגיע ל-NBA. צפו בכתבה מתוך "סגל הזהב" בשיתוף התאחדות הספורט לבתי ספר

4 תגובות |
אורי כהן. הציפיות בשמיים (מערכת ONE)
אורי כהן. הציפיות בשמיים (מערכת ONE)

אחרי שעומרי כספי עשה היסטוריה והגיע ל-NBA, אנשי הכדורסל הישראלי שאלו מי יהיה עומרי כספי הבא. עברו מספר שנים וליגת הכדורסל לתיכונים גילתה לכולנו את דני אבדיה, שלאחר הזכיה באליפות הוביל את נבחרת העתודה לזכיה באליפות אירופה, והפך לישראלי השלישי בליגה הטובה ביותר בעולם (אחרי כספי וגל מקל).

אחרי עונת הרוקי הלא רעה בכלל של אבדיה ב-NBA (עד שנפצע וסיים את העונה), אפשר כבר לשאול מי יהיה הדני אבדיה הבא, וייתכן ואחד מהמועמדים ניצב כאן לפניכם: אורי כהן, כדורסלן וקפטן מכבי ת”א, שחקן בנבחרת תיכון חדש ת”א וכן אחד השחקנים המובילים בנבחרת הקדטים של ישראל.

איזה סל הוא לא ישכח בדרבי מול מכבי ת”א? מיהו אביו עם העבר העשיר בכדורסל הישראלי? ומי הדמות לחיקוי שלו? צפו בכתבה מתוך “סגל הזהב” בתוכנית ZONE – מגזין הספורט לצעירים בשיתוף התאחדות הספורט לבתי ספר.

אבדיה הבא? קפטן מכבי ת"א חולם על ה-NBA

חשוב לציין כי הפרקים של סגל הזהב זמינים לכם גם בכל הכלים הדיגיטליים של ONE וכמובן ברשתות החברתיות של התאחדות הספורט לבתי ספר: עמוד ה-YouTube הרשמיעמוד הפייסבוק הרשמי ועמוד האינסטגרם הרשמי.  

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי