יום שבת, 27.11.2021 שעה 05:28

גודס: 40 דקות של מלחמה, צריכים להשיג ניצחון

מאמן הנבחרת דיבר לפני פתיחת קמפיין מוק' המונדובאסקט הערב ב-19:00 נגד פולין: "לא כולם בכושר, אך יש מוטיבציה. ההיררכיה נשמרה, לא שיניתי סגנון"

מוקדמות מונדובאסקט 21-22
261-691ישראל1
264-661אסטוניה2
166-641גרמניה3
169-611פולין4
לוח משחקים
  • אסטוניה
  • ראשון, 28/11, 19:00
  • ישראל
  • פולין
  • ראשון, 28/11, 21:00
  • גרמניה
0 תגובות |
גיא גודס (שחר גרוס)
גיא גודס (שחר גרוס)

קמפיין מוקדמות המונדובאסקט ייצא לדרכו מחר, כאשר נבחרת ישראל, המשובצת בבית 4 עם גרמניה, פולין ואסטוניה, תארח הערב (חמישי, 19:00) את נבחרת פולין למשחק הראשון בחלון הנוכחי. הפעם האחרונה בה הנבחרת הלאומית השתתפה במשחקי גביע העולם הייתה אי שם ב-1986, אז ישראל רשמה את השתתפותה השנייה בטורניר.

מאמן הנבחרת, גיא גודס, שיערוך את הופעת הבכורה על הקווים, אמר: "עדיין אין את ההתרגשות, אתה עסוק בהמון חומר בשלושה ימים. זה מאוד קשוח, אבל זה כיף, אתה עובד עם חבר'ה עם אנרגיות מטורפות, ואתה צריך לעצור אותם כי הם רק רוצים לשחק וליהנות. צריך לחבר בשלושה ימים סגל מעניין שמאוד רוצה, אתגר גדול ואני נהנה”.

גודס: "חשוב לנצח בבית"

הפיזיות של הפולנים: “בכדורסל זה לא תמיד הגובה קובע. קובע הרצון, היכולת, המהירות. יש להם שני סנטרים גבוהים, יכול להיות שינסו לשחק פנימה יותר, אבל הם יצטרכו לשמור על השחקנים שלנו. עשינו אימון טקטי מה צריך לעשות ומה לא צריך לעשות. יש להם מאמן חדש שאנחנו מכירים את סגנון המשחק שלו, ננסה להתאים את זה למשחק שלהם. יש המון מוטיבציה של השחקנים, לא כולם בכושר הכי טוב, אבל 40 דקות של מלחמה, דברים שבשליטה שלנו צריכים לעשות את זה. צריכים להשיג ניצחון ראשון בבית”.

גיא גודס (שחר גרוס)גיא גודס (שחר גרוס)

הסגל: “הבסיס שלנו שרץ הוא אחד היתרונות שלנו, שהכדור נזרק זה עניין של יום. אחד הדברים היפים של הנבחרת שלנו, ופולין היא נבחרת שעוברת הצערה, והנבחרת שלנו כבר עברה את זה. הנבחרת בקצב מדהים, מכירים אחד את השני ומדברים עם העיניים וזה יתרון. זה לא אומר כלום על המשחק עצמו, אנחנו צריכים להיות חדים ואנרגטיים ולשחק טוב. יש פה את ההיררכיה שנוצרה בתקופה של עודד, כל אחד יודע את מקומו, יש סגנון מסוים שלא נגעתי בו. אנחנו ממשיכים עם זה. צריכים לראות ולהגיב כמו כדי תנועה. אנחנו מצפים לדברים מסוימים, אבל יכולים לקרות דברים וצריכים לדעת להגיב תוך כדי משחק".

בתוך כך, איגוד הכדורסל פרסם את הסגל הסופי להתמודדות: אדם אריאל, גל מקל, רועי הובר, יפתח זיו, ים מדר, גיא פניני, רפי מנקו, ג’ייק כהן, נמרוד לוי, תומר גינת, איתי שגב ועידן זלמנסון. כל 14 השחקנים יישארו יחד עד לאחר המשחק מחר ואז יוחלט מי יהיו 12 השחקנים שיטוסו לטאלין למשחק נגד אסטוניה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30