יום רביעי, 26.01.2022 שעה 10:10

גינת: ריבאונד ההתקפה הרג אותנו, באנו לנצח

שחקן נבחרת ישראל אחרי ההפסד 78:73 לנבחרת ספרד: "במחצית הראשונה לא שיחקנו מספיק מהר ובקצב גבוה", "עוד מוקדם לדבר על היורובאסקט ועל סיכויים"

1 תגובות |
בר טימור ותומר גינת (חגי מיכאלי)
בר טימור ותומר גינת (חגי מיכאלי)

נבחרת ישראל סיימה אמש (ראשון) את קמפיין טורניר המוקדמות של היורובאסקט עם הפסד 78:73 לנבחרת ספרד. המשחק כאמור היה לפרוטוקול בלבד לאחר שחניכיו של עודד קטש לא רק שהבטיחו את ההעפלה בחלון הקודם, אלא גם הבטיחו את ראשות בית א׳ לאחר הניצחון על נבחרת רומניה.
היו לא מעט קווי דמיון בין שני המפגשים בין ישראל לספרד, רק שהסגלים היו מעט שונים, וכמו שהסגלים היו שונים כך גם הייתה התוצאה הסופית. סיפור הרבע השלישי חזר על עצמו כאשר השחקנים בכחול לבן התפוצצו מבחוץ, אך למרות זאת הנבחרת הפסידה, במשחק שהותיר תחושה של פספוס שכן חניכיו של קטש הסתכלו לאלו של סרג׳יו סקאריולו בלבן של העיניים למרות הנחיתות בריבאונד.

תגובות הפועל ב"ש לאחר ההדחה מהגביע

מסעה של הנבחרת התחיל ברגל שמאל שכן קטש הבין שיצטרך להסתדר ללא עידן זלמנסון לאחר שבן משפחה של השחקן נמצא חיובי לקורונה. מה שהותיר את הקו הקדמי של קטש מעט דליל. ג’ייק כהן קיבל מחמאות על הופעתו במדים הלאומיים, אך אין ספק שבחלון הנוכחי הורגש חסרונו של זלמנסון על הפרקט.
תומר גינת אמר לאחר המשחק: “באנו לנצח את המשחק, אין ספק לגבי זה, במחצית הראשונה לא שיחקנו מספיק מהר ובקצב גבוה, אבל במחצית השנייה שיחקנו טוב יותר והיינו אגרסיביים. בסופו של דבר ריבאונד ההתקפה הרג אותנו ולא הצלחנו לסיים את העבודה”.
מה אמר לכם המאמן במחצית?
“הוא אמר לשחק פשוט יותר, במחצית הראשונה היינו מבולבלים מעט ולא הוצאנו לפועל את תוכנית המשחק שלנו, אבל המחצית השנייה הייתה טובה בהרבה והייתה לנו הזדמנות לנצח את המשחק אבל ריבאונד ההתקפה גמר לנו את המשחק”.

עודד קטש (FIBA.COM)עודד קטש (FIBA.COM)

איך אתה מסכם את הקמפיין?
“יש לנו קבוצה טובה מאוד ואנחנו אוהבים לשחק ביחד ולהיות אחד עם השני וכולם ראו את זה על הפרקט, סיימנו את הבית במקום הראשון וזה טוב מאוד עבורנו. כעת יש לנו הרבה זמן לעבוד עד היורובאסקט ולטורניר ההעפלה לגביע העולם ואנחנו נעשה את זה”.
מבחינה ריאלית היכן תסיים הנבחרת את היורובאסקט?
“אני חושב שזה עדין מאוד מוקדם, אנחנו לא יודעים מי יהיה בסגל, אנחנו לא יודעים עדין להיכן נוגרל, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו, יש לנו קבוצה מאוד טובה, צעירה וטובה”.
 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30