יום שבת, 22.01.2022 שעה 07:13

עודד קטש: היה מרשים לראות את השחקנים השבוע

מאמן נבחרת ישראל אמר אחרי ה-71:79 על רומניה: "זה לא היה המשחק הכי יפה לעין התקפית, אבל ברוח של הנבחרת כולם רוצים לנצח כל משחק"

0 תגובות |
עודד קטש עם שחקני נבחרת ישראל (FIBA.COM)
עודד קטש עם שחקני נבחרת ישראל (FIBA.COM)

נבחרת ישראל המשיכה בקמפיין הנפלא שלה במוקדמות היורובאסקט, כשהערב (שישי) ניצחה 71:79 את רומניה במשחק שהיה חד צדדי עד לדקות הסיום, שם הרומנים עשו צרות אך לא מנעו ניצחון מישראל, ששמרה על מאזן מושלם שכולל 5 ניצחונות ב-5 מחזורים בבית 1. 

עודד קטש אמר בסיום: “זה לא היה המשחק הכי גדול והכי יפה לעין התקפית. הרומנים לחצו עלינו ולא הזזנו את הכדור כמו שצריך, אבל חשוב היה לעבור את המשחק הזה. אם תשימו לב היו גם הרבה איבודים לשתי הנבחרות כי לוקח זמן להתרגל לכדורים של פיב”א”.

גיא פניני (FIBA.COM)גיא פניני (FIBA.COM)

“גרמנו להם להרבה איבודי כדור, הגארדים שלנו עשו עבודה מצוינת. זה היה מרשים כל השבוע לראות את השחקנים מנסים להיכנס לשיטה וללמוד ובסופו של דבר המחויבות הזאת זה מה שניצח לנו את המשחק”.

“יהיה יותר קשה נגד הספרדים, נהיה חייבים לשחק הרבה יותר טוב. זה לא פשוט להגיע לחלון שהמשחקם בו אולי לא קובעים, אבל ברוח של הנבחרת כולם רוצים לנצח. היה לי חשוב מאוד לשתף את כל 12 השחקנים”.

בן קרטר בצבע (FIBA.COM)בן קרטר בצבע (FIBA.COM)

היכולת של רומן סורקין: “אהבתי מאוד. הפוטנציאל שלו מעולם לא הוטל בספק, הוא נהנה פה, הוא התחבר לנבחרת. יש לו פה הרבה שחקנים שיודעים למסור את הכדורים”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30