יום שבת, 27.11.2021 שעה 04:08

המנהלת: "הקבוצות יחליטו מי ינהל את הליגה"

המנהלת שיגרה את תגובתה להחלטה של איגוד הכדורסל להחזיר לידיו את ניהול ליגת ווינר סל: "יש להודיע על סיום ההסכם עונה מראש, ההסכם עומד בתוקפו"

0 תגובות |
תשובת המנהלת (איציק בלניצקי)
תשובת המנהלת (איציק בלניצקי)

מנהלת הליגה שיגרה הבוקר (חמישי) את מכתב התגובה שלה להודעת איגוד הכדורסל לפיה הוא מחזיר לידיו את ניהול ליגת ווינר סל, החל מתחילתה של העונה הבאה. על פי הגוף שמנהל כרגע את הליגה: “רק הקבוצות יחליטו וימשיכו להחליט איזו מסגרת תנהל את הליגה בה הן משחקות”.

עוד צוין במכתב: “נוכח תוכן מכתבכם, נציגי איגוד הכדורסל משוחררים מעתה ואילך מהגעה לפורומים ניהוליים של המנהלת וממילא לא יורשו להשתתף בהם. אנו מתריעים מראש כי בניסיונותיהם, במעשיהם ובמחדליהם, שנועדו למנוע מליגת העל את היכולת לפעול ולנהל את עצמה, ובהודעת נציגי האיגוד בעל פה, כי יפעלו לטרפד את קיום ליגת העל תחת המנהלת ולהימנע מלספק שירותים שבהם הוא בעל מונופולין (דוגמת רישום שחקנים ועוד), עלולים ואף מועדים איגוד הכדורסל, יו”ר ומנכ”ל איגוד הכדורסל, וכן חברי ההנהלה, להפר את הוראות חוק התחרות הכללית”.

שמואל פרנקל (איציק בלניצקי)שמואל פרנקל (איציק בלניצקי)

לסיכום נכתב: “מכתבכן לא ברור. מה פירוש “החזרת הניהול”? מה משמעות סעיף 2 במכתבכם? להזכירכם בין הצדדים קיים הסכם תקף, אין במכתבכם שום הודעה על ביטול ההסכם או על סיומו, ולא בכדי. ההסכם עומד בתוקפו. גם אילו איגוד הכדורסל היה מבקש להודיע על סיום ההסכם או ביטולו, הרי שבהסכם עצמו נקבע כי על הודעה כזו להימסר עונה אחת מראש”.

נבחרת ישראל בהכנות אחרונות לקראת פולין
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30