יום רביעי, 19.01.2022 שעה 18:29

משחקי רבע הגמר בליגת התיכונים ישוחקו ב-9.12

העולות לחצי הגמר בליגת התיכונים בכדורסל ייקבעו בשבוע הבא. תלמידים: כצנלסון מול כפ"ס, ראשל"צ מול נהלל. תלמידות: כברי מול רמת גן

0 תגובות |
אילוסטרציה (רויטרס)
אילוסטרציה (רויטרס)

שלב רבע הגמר של ליגת התיכונים גברים ונשים בכדורסל ממש מעבר לפינה, ארבעה משחקים גורליים שיקבעו מי הקבוצות שיעלו אל חצי הגמר ויעשו את כל הדרך אל הגמר. כל המשחקים ישוחקו ביום חמישי 9.12.2021.

כצנלסון כפ"ס תפגוש את תיכון חדש ת"א. השתיים ישחזרו את גמר התיכונים משנת 2019 אז היה זה דני אבדיה שהוביל את הנבחרת התל אביבית כל הדרך אל הזכייה. עוד מפגש מסקרן ייערך בין הגימנסיה הריאלית ראשל"צ לחקלאי נהלל. האלופה המכהנת תפגוש את הקבוצה הנהדרת מהצפון שעלתה לרבע הגמר לאחר שסיימה ראשונה בביתה וניצחה את כפר בלום בהצלבה.

רמות ים עמק חפר ייפגשו את מקיף הרב תחומי עמק חרוד. הנבחרת שעלתה מהאליפות הארצית תארח את הקבוצה המושלמת מעמק יזרעאל ותנסה להפתיע את הפייבוריטית ולהדיחה מהטורניר כבר בשלב רבע הגמר. במשחק נוסף, הדרים הוד השרון תשחק מול שמעון בן צבי גבעתיים. הנבחרת של גיא קפלן  תתארח אצל הקבוצה מהשרון שעלתה אל רבע הגמר מהאליפות הארצית בגליל. 

ארבעה משחקים שמתוכם תצא אלופה אחת חדשה או ישנה לליגת התיכונים בכדורסל. גם הקרב על ההישרדות טרם הסתיים, לאחר שנפרדנו ממטרווסט רעננה ודה שליט רחובות, ייפגשו ארבע נבחרות לשלב משחקי המבחן. שתי קבוצות שעלו מהאליפות הארצית מול שתי קבוצות שניצחו את יריבותיהן בשלב ההצלבה על ההישרדות.

מנור כברי מול בליך רמת גן ועירוני א' מודיעין נגד עירוני א' אשקלון. ליגת התיכונים בכדורסל בנות מגיעה גם היא לשלביה המכריעים וההגרלה שנערכה היום (שלישי) קבעה את ארבעת משחקי רבע הגמר. הגימנסיה הריאלית ראשון לציון תשחק מול הריאלי העברי בחיפה. היסטוריה בליגת התיכונים לתלמידות נרשמה עם עלייתה של נבחרת הבנות של הריאלי העברי בחיפה לראשונה לליגה הבכירה והקבוצה מהעיר הצפונית תפגוש את הקבוצה החזקה של זיו ארז שניצחה את כל משחקיה בליגה עד כה.

הרב תחומי עמק חרוד ישחקו מול ליד"ה ירושלים. העולה מהאליפות הארצית תתארח אצל הקבוצה מעמק יזרעאל שסיימה במקום השני בבית ב'. אוסטרובסקי רעננה מול היובל הרצליה. הקבוצה של איתן כספי תתארח אצל מנצחת בית ב' ותנסה להפתיע את כולם ולהדיח את אחת הקבוצות הפייבוריטיות לזכייה בתואר. בנוסף, הדרים הוד השרון ישחקו מול רוטברג רמת השרון. המארחת במשחק הראשון רושמת את עונתה הראשונה בליגת התיכונים בכדורסל תלמידות ותנסה לעשות היסטוריה אישית ולהדיח את יריבתה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30