יום שישי, 12.08.2022 שעה 02:25

סופ"ש גביע: מכבי ת"א נגד נס ציונה של אורן קדוש

מאמן הכתומים יפגוש בשבת ב-14:00 את הקבוצה בה אימן בעבר, למפגש המרכזי בשמינית הגמר. נערים ג' של הצהובים נגד מכבי פ"ת, דרבי תל אביבי בילדים ב'

|
שחקני מכבי תל אביב וסקציה נס ציונה (שחר גרוס)
שחקני מכבי תל אביב וסקציה נס ציונה (שחר גרוס)

בסוף השבוע הקרוב ייערכו משחקי הגביע בנוער, נערים (ב' ו-ג'), ילדים וטרומיים. במוקד, משחקי שמינית הגמר בגביע לנוער ע"ש אבי רן ז"ל. בין הקבוצות שיתמודדו על מקום ברבע הגמר הן הפועל ראשון לציון וחלוצה האימתני, יובל ששון. מכבי פתח תקווה, מכבי תל אביב, מכבי חיפה ואפילו הפועל אשדוד, קבוצה שהגיע לשמינית הגמר מליגת נוער מחוזית ויש מי שהכתיר אותה כבר כסינדרלה של הגביע. אגב, תפגוש את קבוצת בית"ר ירושלים, שנמצאת מתחת לקו האדום בליגת העל לנוער, קבוצה לא יציבה במיוחד ובוודאי אחרי מה שקורה עם הקבוצה הבוגרת. לכל התוצאות והטבלאות בליגות הנוער והנערים, היכנסו ללשונית “משחקי היום” בלוח התוצאות באפליקציית ONE

המשחק המסקרן מכולם, בשמינית גמר גביע לנוער, ייערך בנס ציונה, כאשר קבוצתו החדשה של אורן קדוש, סקציה נס ציונה, שנלחמת על חייה בליגה, תנסה להפתיע את מכבי תל אביב של פטר ואן דר ברג, שעושה עבודה נהדרת יחד עם שאר הצוות המקצועי במחלקה. הפועל רעננה תצטרך לעבוד מאוד קשה בהתמודדות מול הפועל ראשון לציון, שתגיע למשחק במומנטום חיובי. מה גם שמחזיקה את החלוץ הטוב ביותר בליגה נכון להיום. מועדון ספורט אשדוד תארח את הפועל חיפה רובי, מליגה לאומית לנוער צפון, מוליכת הטבלה. אלא שבחיפה, המצב לא סימפטי במיוחד, כשבארבעת משחקיה האחרונים, נחלה שלושה הפסדים.

שחקני מכבי ת"א חוגגים (שחר גרוס)שחקני מכבי ת"א חוגגים (שחר גרוס)

גביע לנוער ע"ש אבי רן ז"ל, שמינית גמר:
בני סכנין – מכבי נתניה (סכנין אימונים. שבת, 11:00)

הפועל רעננה – הפועל ראשון לציון (רעננה, 11:00)

מכבי פתח תקווה – הפועל נוף הגליל (פ"ת מכבי סינתטי, 11:00)

מועדון ספורט אשדוד – הפועל חיפה רובי (אשדוד סינתטי, 12:00)

בית"ר טוברוק – בני יהודה תל אביב (נתניה טוברוק, 12:30)

סקציה נס ציונה – מכבי תל אביב (נס ציונה, 14:00)

הפועל כפר סבא – מכבי חיפה (כפ"ס אימונים סינתטי, 17:00)

בית"ר ירושלים – מועדון כדורגל הפועל אשדוד (ירושלים בית וגן 1 תחתון. ראשון, 14:45)

משחקי רבע גמר גביע נערים ב' ו־ג' ייערכו בשבת הקרובה, כאשר משחקי רבע הגמר בנערים א' יתקיימו ב-3 במרץ. ארבע התמודדויות בכל אחד מהגביעים, כשבין המשחקים המסקרנים בגביע נערים ב', תארח מועדון כדורגל נווה יוסף את הפועל ראשון לציון ומועדון ספורט אשדוד תפגוש את הפועל תל אביב. מכבי פתח תקווה ומכבי תל אביב יצאו למשחק חוץ. בגביע נערים ג', מכבי פתח תקווה יהודה פרטוש תארח את מכבי תל אביב אלדד לאחד המשחקים הגדולים שאפשר היה לקבל בסיבוב הנוכחי. הפועל ירושלים תתמודד מול מכבי חיפה ונתניה תנסה לנצח בביתה את הפועל קריית שמונה.

מכבי ת"א מול מכבי חיפה נערים ב' (לילך וויס)מכבי ת"א מול מכבי חיפה נערים ב' (לילך וויס)

גביע נערים ב' ע"ש ברוך מנדלבליט ז"ל, רבע גמר (משחקי שבת):
מועדון ספורט אשדוד מוריס – הפועל תל אביב ישין (אשדוד סינתטי, 09:00)

הפועל כפר סבא אילן – מכבי תל אביב אלי פוקס (כפ"ס אימונים סינתטי, 10:00)

הפועל חדרה – מכבי פתח תקווה משה דיין (חדרה רמדה, 10:00)

מועדון כדורגל נווה יוסף – הפועל ראשון לציון (חיפה אגרטק, 13:00)

גביע נערים ג' ע"ש ז. קליאוט ז"ל, רבע גמר (משחקי שבת):
הפועל ירושלים – מכבי חיפה גולדשנפלד (ירושלים בית וגן 2 סינתטי, 11:00)

הפועל הרצליה – הפועל תל אביב שצברג (הרצליה רן 1, 12:00)

מכבי נתניה – הפועל קריית שמונה (נתניה שפירא, 15:45)

מכבי פתח תקווה יהודה פרטוש – מכבי תל אביב אלדד (פ"ת מכבי סינתטי, 16:00)

משחקי רבע גמר גביע ילדים א', ב' ו־ג' ייערכו אף הם בסוף השבוע הקרוב, כאשר המשחק שיפתח את רבע גמר גביע הילדים, יהיה דווקא ההתמודדות בין עירוני קריית גת למועדון ספורט אשדוד בגביע ילדים ג' ע"ש יעקב גרונדמן ז"ל. אריאל יפרח, חלוצה של מועדון ספורט אשדוד, צפוי לפגוש את האקסית, קריית גת, שם שיחק בשלושת השנים האחרונות. המשחק ייערך מחר (שישי) בקריית גת בשעה 14:00. יתר משחקי רבע גמר גביע ילדים ג' יתקיימו בשבת. מכבי תל אביב עוז תארח את מכבי חיפה עודד ומכבי פתח תקווה חיים הנדלר תפגוש את מכבי נתניה. במשחק נוסף, הפועל כפר סבא שמעון תשחק מול הפועל קריית שמונה.

ילדים א' מכבי חיפה חוגגים (רדאד ג'בארה)ילדים א' מכבי חיפה חוגגים (רדאד ג'בארה)

ברבע גמר גביע ילדים א', כל ארבעת המשחקים יתקיימו ביום שבת. 2 נציגות למכבי תל אביב ועוד 2 נציגות למכבי חיפה בהתמודדויות השונות, כאשר מכבי תל אביב ברוך עזרתי תתארח בפ"ת, שם תפגוש את מכבי פתח תקווה בר סעאת. מכבי תל אביב שלמה, תפגוש את מכבי חיפה גולדשנפלד. מכבי חיפה מיכאל תפגוש לדרבי את מועדון כדורגל נווה יוסף. במשחק נוסף, הפועל כפר סבא שלמה תארח את מכבי עמק חפר. משחקי רבע גמר גביע ילדים ב' יתפרסו על פני שלושה ימים. בשבת, הפועל תל אביב איתי תמיר תפגוש לדרבי מסקרן את מכבי תל אביב. עוד בשבת בית"ר עירוני מעלה אדומים תארח את מועדון ספורט אשדוד. ביום ראשון, מכבי נתניה תארח את הפועל פתח תקווה זכריה רצאבי ובשלישי – הפועל רמת גן מול מכבי פתח תקווה מנשה משיח.

גביע ילדים טרום א', הגביע החביב המוכר והאחרון מטעם ההתאחדות לכדורגל, יתקיים אף הוא בסוף השבוע הקרוב, כאשר המשחק שיפתח את משחקי רבע הגמר יפגיש בין מכבי באר שבע למכבי חיפה ישעיהו (שישי, ב"ש, 12:00). בשבת ייערכו עוד 2 משחקים, כאשר מכבי תל אביב ב תארח את מכבי פתח תקווה צפון (ת"א קרית שלום, 10:30) ומכבי נתניה תארח את מכבי חיפה גולדשנפלד (נתניה שפירא, 11:15). בשני: הפועל רמת גן מרכז מול בית"ר ירושלים (ר"ג ספארי, 17:15).

לכל התוצאות והטבלאות בליגות הנוער והנערים, היכנסו ללשונית “משחקי היום” בלוח התוצאות באפליקציית ONE

נערים א': עירוני טבריה מול בני כפר קרע
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו