יום שבת, 27.11.2021 שעה 05:06

זה היה באוויר: שניר סופר התפטר מהפועל אשקלון

ביום ראשון האחרון המאמן הודיע להנהלה שתמה דרכו במועדון. במשחקו האחרון נחל תבוסה קשה, 6:0 לאזור. בצפון: עיסא נוג'ידאת נפרד מצעירי טייבה

1 תגובות |
שניר סופר וציון צמח (באדיבות יונתן גינזבורג)
שניר סופר וציון צמח (באדיבות יונתן גינזבורג)

מלבד התוצאות המשוגעות שהתקבלו היום (שישי) בליגה א' צפון ודרום, מאמני הכדורגל שניר סופר מהפועל אשקלון (ליגה א' דרום) ועיסא נוג'ידאת מצעירי טייבה (ליגה א' צפון) הודיעו על סיום דרכם בקבוצה.

הפועל אשקלון נחלה הפסד חמישי במספר העונה, אחרי 6:0 להפועל אזור. סופר אמר ל-ONE כי ביום ראשון האחרון ניגש להנהלת הקבוצה ואמר שהוא עוזב. במועדון מאוד רצו להשאירו, אלא שהעדיף שלא להישאר בעקבות המצב במועדון: "ביקשו ממני להישאר למשחק ביום שישי. כלומר, למשחק של היום, מול הפועל אזור. תחושות קשות מאוד. לא אימנתי אותם מיום ראשון. קיבלתי אותם כמו שהם היום. עצוב לעיר הזאת".

שניר סופר (באדיבות יונתן גינזבורג)שניר סופר (באדיבות יונתן גינזבורג)

במחוז הצפוני, צעירי טייבה נפרדו היום מעיסא נוג'ידאת, המאמן המוערך בצפון. הפועל רובי שפירא חיפה ניצחו 1:5, כשבסיום המשחק נוג'ידאת הודיע שנפרד מהקבוצה. "לוקח אחריות על מה שקרה פה היום", סיפר ל-ONE. "נושא עזיבת הקבוצה או ההתפטרות ריחפה באוויר מלפני שלושה שבועות. בגלל הנסיעות והמרחק העצום בין בועיינה-נוג'ידאת לטייבה, כל אימון הוא שמונה שעות, חוזר הביתה מאוחר בלילה, נוצר מצב לא נעים בבית. לא רואה את האישה והילדים, כבר חודש רחוק מהבית, אולי הספקתי לראות את הילדים פעמיים-שלוש. אני עוזב בלב שלם, אחרי פתיחת עונה חלומית".

עיסא נוג'ידאת מימין (באדיבות יונתן גינזבורג)עיסא נוג'ידאת מימין (באדיבות יונתן גינזבורג)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30