יום שני, 08.08.2022 שעה 09:51

חזן: ניסנוב? אני שומע רק מה שאני צריך לשמוע

מאמן הצעירה התייחס לטענות של בעלי הפועל ת"א: "שכל אחד יעשה חשבון נפש". על ה-2:2 עם פולין: "אני גאה בהם, לבכות על נקודות שאיבדנו זה לא יעזור"

|
אלון חזן (חגי מיכאלי)
אלון חזן (חגי מיכאלי)

הנבחרת הצעירה של ישראל סיימה הערב (חמישי) ב-2:2 מרתק מול פולין במסגרת מוקדמות היורו. הבחורים של אלון חזן פיגרו, ביצעו מהפך משערים מצוינים של ליאל עבדה ועומרי גאנלדמן, אבל בסופו של דבר האורחת אמרה את המילה האחרונה בדרך לחלוקת נקודות.

המאמן אלון חזן אמר בסיום: “סוג של תחושת החמצה, אבל יש הרבה סיבות אחרות להיות גאה במשחק. אין מה לעושת, גם הפולנים לחצו בדקות האחרונות כדי להשיג משהו במשחק. אני מסתכל על הנבחרת שלי, שיחקה כדורגל טוב, התקפי ושמח כמו תמיד. לבכות על נקודות שכבר אי אפשר להשיג לא יעזור לנו, צריך להסתכל קדימה”.

המאמן התייחס לטענות של בעלי הפועל ת”א, שרון ניסנוב, בעניין אי הכללתו של אושר דוידה בהרכב: “מה שטוב אצלי זה שאני לא שומע רעשי רקע, אני שומע רק מה שאני צריך, ככה שלא שמעתי רעשים ולא אשמע בעתיד. האוהדים נהנו מהנבחרת ודחפו. אני מאמין שמול גרמניה יבואו יותר אוהדים. שמעתי ברפרוף מה שניסנוב אמר, אני לא דן אף אחד בשעה של כעס ועצבים, כל אחד שיעשה חשבון נפש לעצמו. ההחלטות שלי משרתות את הנבחרת והכדורגל הישראלי ולא את עצמי”.

חזן: ״יש מעט אכזבה אבל אני גאה בשחקנים״

חזן התייחס להחמצה של ליאל עבדה, שהובילה מנגד לשער השוויון של הפולנים: “אני כל כך מנוסה בכדורגל שהיו לי מקרים שספגתי שערים כאלה גם בדקה מאוחרת יותר. עבדה עשה משחק אדיר, מהלך אדיר, וזה חלק מהמשחק. פעם אחת זה לטובתך ופעם לרעתך. חשוב לנו להשיג נקודות תוך שאנחנו משחקים כדורגל טוב והתקפי שמבטא את היכולת שלנו. זה ששילמנו על כך, זה המשחק. המשחקים פה הם ברמת כדורגל גבוהה מאוד. אם שיחקנו טוב בחצי השני זה לא אומר שפגשנו נבחרת לא טובה. היא עשתה 0:4 בגרמניה. כל משחק מקבל צורה אחרת, גם גרמניה ופולין עוד ייפגשו בהמשך. אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק. סיימנו פולין ונביא את עצמנו ברמה הכי טובה שאפשר לגרמניה”.

אושר דוידה נאבק על הכדור (חגי מיכאלי)אושר דוידה נאבק על הכדור (חגי מיכאלי)

המאמן דיבר על הפערים בין המחצית הראשונה לשנייה: “אני לא חושב שהיה לחץ בפתיחה. למשחק יש דינמיקה מסוימת תוך כדי תנועה. לא נכנסנו טוב למשחק, שינינו קצת מהלכים בתוך המבנה שלנו ועברנו לשחק עם שלושה שלוחצים גבוה. זה הביא אותנו למשחק והגענו למצבים. החצי השני היה אחד הטובים שלנו בקמפיין הזה. שיחקנו מול נבחרת ברמה גבוהה, ולשחק מולה באינטנסיביות לאורך המשחק זה מעורר כבוד”.

מקגרגור דפק רייסים בכביש ונעצר ע"י משטרה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו