יום ראשון, 05.12.2021 שעה 10:16

גילרוביץ': הכל התנפץ בדקה ה-10, רצינו לעבור

מאמן הפועל ר"ג היה מאוכזב לאחר ה-1:0 לאסטוריל וההדחה מאירופה: "הייתי בסערת רגשות, עברנו את המשחק בכבוד". שטראוס: "אכזבה, ציפינו לנצח"

9 תגובות |
גילרוביץ´:
גילרוביץ´: "הפורטוגלים עדיפו עלינו" (חגי ניזרי)

הפועל ר"ג הפסידה הערב (חמישי) 1:0 לאסטוריל הפורטוגלית בגומלין השלב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית והודחה לאחר 0:0 במשחק הראשון בפורטוגל. השחקנים של אריק גילרוביץ' נתנו הכל במשחק הראשון וחזרו עם תוצאה מצויינת שנתנה להם הרבה תקווה לקראת הגומלין הערב. אך תכניות לחוד ומציאות לחוד. בדקה העשירית אבי סופר הורחק אחרי עבירה ברחבה, אבנדרו כבש מהנקודה הלבנה ושלח את אסטוריל לשלב הבא.

המאמן גילרוביץ' דיבר מהלב לאחר המשחק: "הכל התנפץ לי בדקה העשירית, הייתי בסערת רגשות. רציתי כל כך לעבור, באנו נחושים, אבל להתחיל את המשחק עם שחקן פחות לא היה בתכניות. סה"כ עברנו בכבוד את המשחק. הפורטוגלים עדיפים עלינו, ראו את זה על המגרש ואנחנו ממשיכים קדימה".

מאמן ר"ג דיבר על מטרות הקבוצה להמשך העונה: "המטרות שלנו לעשות קבוצה טובה. כדורגל זה דבר דינמי, מתקדמים תוך כדי תנועה. אם נצטרך נחליף את הסגל, אנחנו שואפים להיות יותר טובים".

שוער הקבוצה, רם שטראוס שהיה המצטיין בשורות האורדונים אמר לאחר המשחק: "אכזבה. היה משחק לא פשוט, אסטוריל קבוצה חזקה מאוד. אתה מצפה לנצח, אבל לשחק החל מהדקה העשירית ב-10 שחקנים, זה לא פשוט. לפחות עשינו את המקסימום".

גילירוביץ': הפורטוגלים עדיפים

שחקני ר&qout;ג מודים לקהל (חגי ניזרי)
שחקני ר"ג המאוכזבים מודים לקהל (חגי ניזרי)
 

בוקסנבוים (חגי ניזרי)
בוקסנבוים מודה לקהל (חגי ניזרי)
 
אסור לפספס
נגן מה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30