יום שני, 25.10.2021 שעה 06:19

ליגה ב' נפתחת: פורסמו מועדי גביע המדינה

בהגרלה שנערכה מוקדם יותר במשרדי ההתאחדות, 4 קבוצות במחוז דרום א' יתמודדו בסיבוב מוקדם שייערך ב־31 באוגוסט. רק 64 קבוצות מתוך 72 נרשמו לגביע

לוח משחקים
  • מכבי שעריים
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • מכבי בני ריינה
  • מ.ס. טירת הכרמל
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • מכבי קביליו יפו
  • הפועל מרמורק
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • הפועל בקעת הירדן
  • מ.ס רובי שפירא
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • עירוני טבריה
  • מ.ס. טירה
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • מ.כ. צעירי טירה
  • בני אילת
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • הפועל כפ"ס
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • מכבי צור-שלום
  • מכבי יבנה
  • שלישי, 26/10, 14:00
  • מ.ס. כפר קאסם
  • הפועל ר"ג
  • שלישי, 26/10, 19:40
  • בית"ר ת"א/בת ים
  • הפועל עכו
  • שלישי, 26/10, 19:45
  • הפועל ניר רמה"ש
  • מכבי אחי נצרת
  • שלישי, 26/10, 19:50
  • הפועל רעננה
  • סקציה נס ציונה
  • שלישי, 26/10, 20:00
  • בני יהודה
  • הפועל פ"ת
  • רביעי, 27/10, 20:00
  • הפועל בני ערערה
2 תגובות |
גביע המדינה (רדאד ג'בארה)
גביע המדינה (רדאד ג'בארה)

משחקי גביע המדינה בכדורגל הוגרלו הבוקר (רביעי), כאשר בליגה ב' צפון א' ובליגה ב' דרום ב' לא יתקיימו סיבובים מוקדמים. הסיבוב המוקדם יתקיים ב־31 באוגוסט, משחקי סיבוב א' יתקיימו בין התאריכים 3-4 בספטמבר, סיבוב ב' יתקיים ב־14 בספטמבר, סיבוב ג' בין התאריכים 17-20 בספטמבר, סיבוב ד' בתאריך 27 בספטמבר וסיבוב ו' – בין התאריכים 4-5 באוקטובר.

סיבוב ב' ישוחק בהתאם לשיבוצים הבאים:
מנצחת משחק 1 בסיבוב א' – מנצחת משחק 8 בסיבוב א'.
מנצחת משחק 2 בסיבוב א' – מנצחת משחק 7 בסיבוב א'.
מנצחת משחק 3 סיבוב א' – מנצחת משחק 6 סיבוב א'.
מנצחת משחק 4 סיבוב א' – מנצחת משחק 5 סיבוב א'.

סיבוב ג' ישוחק בהתאם לשיבוצים הבאים:
מנצחת משחק 1 בסיבוב ב' – מנצחת משחק 4 בסיבוב ב'.
מנצחת משחק 2 בסיבוב ב' – מנצחת משחק 3 בסיבוב ב'.

סיבוב ד' ישוחק בהתאם לשיבוץ הבא:
מנצחת משחק 1 בסיבוב ג' – מנצחת משחק 2 בסיבוב ג'.

גביע המדינה (רדאד ג'בארה)גביע המדינה (רדאד ג'בארה)

הגרלת המשחקים בליגה ב' צפון א':

סיבוב א':
אחווה כפר מנדא – מכבי אחווה שעב.
מועדון כדורגל צעירי טמרה – בית"ר נהריה.
בני מג'דל כרום – הפועל עירוני צפת.
מועדון ספורט בני ממב"ע הגולן – הפועל עירוני כרמיאל.
הפועל עירוני עראבה – עירוני בני כאבול,.
איחוד בני שפרעם – בני ג'דידה מכר.
הפועל דיר אל חנא ומכבי עירוני יפיע הן קבוצות חופשיות שעולות באופן אוטומטי לשלב הבא.

הגרלת חצי גמר גביע המדינה (רדאד ג'בארה)הגרלת חצי גמר גביע המדינה (רדאד ג'בארה)

הגרלת המשחקים בליגה ב' צפון ב':

סיבוב מוקדם:
אחי ביר אל מכסור – הפועל בני מוסמוס.

סיבוב א':
מועדון ספורט כפר כמא – מכבי נוג'ידאת.
איחוד בני כפר קרע – צעירי אום אל פאחם.
בית"ר חיפה – מועדון ספורט פרדס חנה כרכור.
הפועל דליית אל כרמל – מכבי אחי איכסאל.
מועדון ספורט טירת כרמל – מכבי נווה שאנן.
הפועל בית שאן – איחוד בני באקה.
מכבי עוספיא – מועדון כדורגל סנדלה גלבוע.
הפועל טירת כרמל – מוסמוס/ביר אל מכסור.

גביע המדינה (חגי מיכאלי)גביע המדינה (חגי מיכאלי)

הגרלת המשחקים בליגה ב' דרום א':

סיבוב מוקדם:
עירוני בית דגן – מועדון ספורט בני יפו אורתודוקסים.
ספורטינג תל אביב – הפועל כפר קאסם.

סיבוב א':

מועדון כדורגל צעירי טירה – הפועל קריית אונו.
בית דגן/יפו – מועדון ספורט רו"ח תל אביב.
ספורטינג ת"א/כפר קאסם – מכבי עירוני עמישב פתח תקווה.
הכח עמידר רמת גן – בית"ר כפר סבא.
הפועל מחנה יהודה – שמשון בני טייבה.
הפועל רמות ישראל – בית"ר פתח תקווה.
הפועל הוד השרון – הפועל פרדסייה.
בית"ר רמת גן – הפועל קלנסואה.

הגרלת המשחקים בליגה ב' דרום ב':

סיבוב א':

הפועל מרחבים – מועדון כדורגל ערד.
מכבי עירוני שדרות – מכבי קריית מלאכי.
מועדון ספורט הפועל שגב שלום – מועדון כדורגל עירוני אור יהודה.
מועדון ספורט רמלה – מכבי עירוני נתיבות.
מועדון ספורט הפועל לוד – מועדון ספורט שיכון המזרח.
מועדון צעירי רהט – מועדון ספורט הפועל ירוחם.
מועדון כדורגל ירושלים – עירוני מודיעין,

מכבי באר שבע היא קבוצה חופשיות שעולה באופן אוטומטי לשלב הבא.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי