יום שני, 27.06.2022 שעה 16:06

"בועיינה לפירוק, כשנקבל תמיכה נשלם משכורות"

הקבוצה שרק רצתה לשרוד העונה, מצאה עצמה בפלייאוף העליון בליגה א' צפון, אך הסתבכה עם חובות שכר ומענקים. חמודי: "אף אחד לא רוצה לקחת את הקבוצה"

|
שחקני הפועל בועיינה (באדיבות נזיה סולטן)
שחקני הפועל בועיינה (באדיבות נזיה סולטן)

הפועל בועיינה, שסיימה בפלייאוף העליון בליגה א’ צפון בעונה החולפת, נמצאת בצרות כלכליות. המועדון חייב כספים לשחקניו, הכוללים מענקי עלייה לפלייאוף העליון ומשכורות. השחקנים מצידם ממתינים למה שמגיע להם על פי חוק, אלא שבמועדון מבהירים כי לאחר עזיבתו של היו"ר, אברהים סולימאן, כל החובות נותרו בעינם ובהנהלה ממתינים לתמיכות של המועצה ושל הטוטו בכדי לשלם ולאפס את כלל חובותיה של הקבוצה.

בתוך כך, מי שלקח לידיו את הקבוצה, עמאד חמודי, טוען בראיון ל-ONE כי עשה זאת רק מתוך כבוד למועדון שהיה בו בעבר ונכון לכרגע אף אחד לא רוצה לקחת לידיו את הפועל בועיינה. “הקבוצה בסכנת פירוק וחדלות פירעון 12 שנים לאחר שהוקמה. בדרך כלל, לאורך השנים, הפועל בועיינה תמיד שילמה את המשכורות בזמן ולא הייתה חייבת כספים לאף אחד", מציין חמודי.

חמודי הוסיף לדבריו: "מה שקרה השנה, שאברהים סולימאן עזב לקראת סוף העונה. הוא השאיר מאחור את כל החובות ואת הקבוצה. יש לנו סכום גבוה שצריך להגיע מהמועצה ומהטוטו שממנו נוכל לשלם לשחקנים את מה שאנחנו חייבים להם ולסגור את הסיפור הזה במהרה. תוך שבוע, גג שבועיים, אנחנו סוגרים את הסאגה הזו וכל הסיפור הזה יהיה מאחורינו כלא היה. כל שקל שהפועל בועיינה חייבת לשחקים, יגיע אליהם.

הפועל בועיינה (באדיבות המדיה של המועדון) (מערכת ONE)הפועל בועיינה (באדיבות המדיה של המועדון) (מערכת ONE)

"כמו שבשנים שעברו הפועל בועיינה הייתה נקייה מחובות ושילמה לשחקניה, גם העונה זה יקרה. אנחנו מתנצלים על העיכוב. התשלומים יגיעו, למרות שרוב הסיכויים שהפועל בועיינה לא תשרוד ותפורק פעם נוספת, כי לאף אחד לא אכפת ואין מי שרוצה להחזיק בקבוצה. אף אחד לא מעוניין לנהל את הקבוצה וכך גם אני. אני לא יכול לעשות זאת. הגעתי בתור מנהל זמני ולא מעבר לכך. אם זה יהיה המצב, בעונה הבאה הפועל בועיינה לא תשחק כדורגל", סיכם חמודי.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו