יום שישי, 22.10.2021 שעה 06:59

דו"ח חמור מעילוט: "אבנים וברגים הושלכו לדשא"

אביעד שילוח, ששפט במשחק שפוצץ על המקום בליגה א' בין שפרעם לטבריה, בדו"ח קשה: "נפלו אבנים סמוך לעוזר השופט, נזרקו גם מצתים ובקבוקי פלסטיק"

3 תגובות |
דו
דו"ח חמור (רויטרס)

האירועים המכוערים ממשחק המבחנים על המקום בליגה א’ בין עירוני טבריה לבני שפרעם באצטדיון עילוט, הוצגו בדו”ח שיפוט חמור במיוחד, שהגיש שופט המשחק, אביעד שילוח, להתאחדות לכדורגל. 

בנוגע לאירועים שהובילו להפסקת המשחק בדקה ה-24, כתב שילוח: “בדקה ה-24, לאחר הרחקת שחקן בני שפרעם, החלו להיזרק אבנים מכיוון יציע אוהדי שפרעם. מספר אבנים נפלו קרוב מאוד לעוזר מספר 1, ליעוז אדי. בזמן הפרעות מצד אוהדי שפרעם נכנס מספר לא מבוטל של אנשים לתוך שדה המשחק. מתוך חשש לביטחון צוות השיפוט ולשאר שחקני הקבוצות החלטתי להפסיק את המשחק למספר דקות ולרדת לחדרי ההלבשה, כדי שהרוחות מיציע אוהדי שפרעם ירגעו. המתנתי 14 דקות עד לחידוש המשחק וזאת לאחר אישור מנהל כוח השיטור באצטדיון, אישור שלא התקבל לפני כן”.

אביעד שילוח (רדאד ג'בארה)אביעד שילוח (רדאד ג'בארה)

“בדקה ה-24 הורחקו בכרטיס אדום 3 חברי הנהלת בני שפרעם, רק אחד מתוכם זוהה ברשימה שהוגשה לצוות השיפוט וזה היה מנהל הקבוצה, רמי אבוחרב. לפי מה שזכור לי, שניים מתוכם היו עם חולצה כחולה של המועדון ואחד עם חולצה ירוקה לבנה”.

שילוח התייחס להפסקת המשחק בדקה ה-97: “בדקה ה-93 הורחק לבני שפרעם שחקן ומיד לאחר מכן החלו שוב להיזרק חפצים מכיוון יציע אוהדי שפרעם, כגון: מצתים, בקבוקי פלסטיק, שקית גרעינים ואף ברגים גדולים לכיוון עוזר מספר 1 (ליעוז אדי). המשחק הופסק בדקה ה-97 בעקבות כרטיס אדום חמישי לבני שפרעם. לפי חוקת הכדורגל לא ניתן לשחק ברגע בו נשארים פחות מ-7 שחקנים על המגרש. המשחק הופסק כאשר התוצאה הייתה 0:1 לזכות עירוני טבירה ולפני בעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכותה לאחר עבירה ברחבה. יש לציין כי תחילה הוספתי למשחק 6 דקות תוספת זמן, אך בשל פציעת שחקן עירוני טבריה למשך 2 דקות שלמות, התוצאה הצמודה וחשיבות המשחק, החלטתי להוסיף את 2 הדקות האבודות בנוסף ל-6 שהוספתי”.

עוד הוסיף השופט על האירועים שקדמו למשחק עצמו: “יומיים לפני מועד המשחק דיבר איתי המשקיף על תלבושת הקבוצות. הוא הציג בפניי כי שפרעם עולה עם מדים כחולים בעוד טבריה עולה עם מדים בצבע תכלת. עניתי כי איני מאשר זאת בגלל הקרבה בצבעים, והוא אמר שעירוני טבריה צריכה להחליף את התלבושת. כיממה לפני המשחק, המשקיף הציג בפניי את הוויכוח סביב עניין התלבושות וכי לטבריה, לטענתה, אין תלבושת אחרת. אמרתי שיש להם מספיק זמן למציאת תלבושת אחרת, אך הם הגיעו באותה תלבושת שלא אישרתי. לאחר התייעצות עם הממונים עליי, אישרתי בלית ברירה את התלבושת. האישור התקבל על ידי ראשי שתי הקבוצות”.

האם ברצלונה תשחרר את סמואל אומטיטי?
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי