יום ראשון, 24.10.2021 שעה 03:48

פורסמו המועדים למשחקי סיבוב ז' בגביע המדינה

ההתאחדות פרסמה את מועדי המשחקים וקיים סיכוי להפתעות. ב-26.10 שעריים נגד בני ריינה ואילת תארח את הפועל כפ"ס, הפועל פ"ת יום לאחר מכן נגד ערערה

ליגה לאומית 21-22
196-149הפועל כפ"ס1
177-129הפועל א.א. פאחם2
167-119מ.ס. כפר קאסם3
1510-119סקציה נס ציונה4
146-129מכבי בני ריינה5
146-109א.ס. אשדוד6
1415-169הפועל ראשל"צ7
137-99הפועל ניר רמה"ש8
1211-159הפועל עכו9
105-39הפועל פ"ת10
1012-89מכבי אחי נצרת11
912-149בני יהודה12
719-129הפועל ר"ג13
615-79בית"ר ת"א/בת ים14
616-79הפועל עפולה15
514-79הפועל רעננה16
לוח משחקים
  • מ.ס. כפר קאסם
  • שישי, 29/10, 16:00
  • א.ס. אשדוד
  • הפועל עפולה
  • שישי, 29/10, 16:00
  • הפועל כפ"ס
  • סקציה נס ציונה
  • שישי, 29/10, 16:00
  • מכבי בני ריינה
  • הפועל א.א. פאחם
  • שישי, 29/10, 16:00
  • הפועל ראשל"צ
  • הפועל ניר רמה"ש
  • שישי, 29/10, 16:00
  • הפועל ר"ג
  • הפועל רעננה
  • שני, 01/11, 19:00
  • בני יהודה
  • מכבי אחי נצרת
  • שני, 01/11, 19:00
  • בית"ר ת"א/בת ים
  • הפועל עכו
  • שני, 01/11, 19:00
  • הפועל פ"ת
1 תגובות |
גביע המדינה (רדאד ג'בארה)
גביע המדינה (רדאד ג'בארה)

ההתאחדות לכדורגל פרסמה היום (שני) את מועדי משחקי סיבוב ז' בגביע המדינה בכדורגל. בשלב הזה, מלבד קבוצות ליגה א' ו-ב' שהעפילו, יתמודדו גם קבוצות הליגה הלאומית. מי שהעפילו לסיבוב ח' באופן אוטומטי מהליגה הלאומית הן: הפועל אום אל פאחם, א.ס אשדוד, הפועל עפולה והפועל ראשון לציון. 13 קבוצות בסך הכל העפילו לשלב מליגה א'. מחר יתקיים המשחק האחרון מסיבוב ו' שיפגיש בין אחווה כפר מנדא (ליגה ב') להפועל בועיינה (ליגה א'). כך או כך נקבל קבוצה מספר 14 מליגה א' בשלב הנוכחי או שאולי קבוצה שלישית מליגה ב', שתצטרף למועדון ספורט טירת כרמל ומועדון כדורגל צעירי טירה.

בהתאם להגרלה, סיכוי שנראה לפחות 6 קבוצות מהליגות הנמוכות (ליגות א' ו-ב') בסיבוב ח', בו יתמודדו גם קבוצות מליגת העל. מכבי שעריים תארח את מכבי בני ריינה, העולה הטרייה מהלאומית, בני אילת תארח את הפועל כפר סבא בעיר הדרומית וערערה תנסה להפתיע את הפועל פתח תקווה במושבה.

להלן שיבוץ משחקי סיבוב ז' של גביע המדינה:

26/10/2021, יום שלישי
מכבי שעריים – מכבי בני ריינה (שעריים, 14:00)

מועדון ספורט טירת כרמל – מכבי קביליו יפו (טירת כרמל, 14:00)

כפר מנדא/בועיינה – מכבי עירוני אשדוד (כ. מנדא/בועיינה, 14:00)

הפועל מרמורק – הפועל בקעת הירדן (מרמורק, 14:00)

הפועל רובי שפירא חיפה – עירוני טבריה (חיפה אגרטק, 14:00)

מועדון ספורט טירה – מ.כ. צעירי טירה (טירה, 14:00)

בני אילת – הפועל כפר סבא (אילת, 14:00)

מ.ס. צעירי טייבה – מכבי צור שלום (טייבה, 14:00)

מכבי יבנה – מ.ס. כפר קאסם (יבנה, 14:00)

הפועל רמת גן – בית"ר ת"א בת ים (אצטדיון ר"ג, 19:40)

הפועל עכו – הפועל ניר רמת השרון (עכו, 19:45)

מכבי אחי נצרת – הפועל רעננה (עילוט, 19:50)

סקציה נס ציונה – בני יהודה (נס ציונה, 20:00)

27/10/2021, יום רביעי
הפועל פתח תקווה – הפועל בני ערערה עארה (פ"ת המושבה, 20:00)

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי