יום חמישי, 09.12.2021 שעה 09:52

בני יהודה נגד הפועל כפר סבא ב-11.10 בלאומית

רשמית: שתי היורדות מליגת העל ישחקו אחת נגד השנייה בבלומפילד במשחק שייערך באוקטובר. נס ציונה נגד ראשל"צ ב-22.10, כל התאריכים והשעות בפנים

ליגה לאומית 21-22
2512-1814מ.ס. כפר קאסם1
2410-1814מכבי בני ריינה2
2411-1814סקציה נס ציונה3
2414-2014הפועל א.א. פאחם4
2214-2214הפועל עכו5
2113-1814הפועל כפ"ס6
2013-2014בני יהודה7
209-914הפועל פ"ת8
2016-1514מכבי אחי נצרת9
1814-1414הפועל ניר רמה"ש10
1813-1314א.ס. אשדוד11
1624-2114הפועל ראשל"צ12
1520-1414הפועל רעננה13
1227-1614הפועל ר"ג14
925-1514בית"ר ת"א/בת ים15
926-1014הפועל עפולה16
לוח משחקים
  • בית"ר ת"א/בת ים
  • שישי, 10/12, 15:00
  • מ.ס. כפר קאסם
  • מכבי בני ריינה
  • שישי, 10/12, 15:00
  • הפועל פ"ת
  • בני יהודה
  • שישי, 10/12, 15:00
  • הפועל עכו
  • הפועל כפ"ס
  • שישי, 10/12, 15:00
  • הפועל ניר רמה"ש
  • א.ס. אשדוד
  • שישי, 10/12, 15:00
  • מכבי אחי נצרת
  • הפועל ראשל"צ
  • שני, 13/12, 19:00
  • הפועל ר"ג
  • הפועל עפולה
  • שני, 13/12, 19:00
  • הפועל א.א. פאחם
  • הפועל רעננה
  • שני, 13/12, 19:00
  • סקציה נס ציונה
0 תגובות |
אבישי כהן מול רז נחמיאס (שחר גרוס)
אבישי כהן מול רז נחמיאס (שחר גרוס)

מנהלת הליגות בכדורגל פרסמה היום (ראשון) את רשימת המועדים המלאה למחזורי הליגה הלאומית, כאשר המשחק בין 2 היורדות מליגת העל יהיה ב-11.10, במקביל למשחק המסקרן בין הפועל רעננה לבית”ר תל אביב. סקציה נס ציונה והפועל ראשון לציון, שסיימו את העונה הקודמת במקומות 3-4 בלאומית, ייפגשו ב-22.10.

מחזור 3

יום חמישי, 9 בספטמבר
הפועל רמת השרון – הפועל רעננה, 20:45
הפועל פתח תקווה – אדומים אשדוד, 20:45
אום אל פאחם – כפר קאסם, 20:45
הפועל ראשל”צ – בני ריינה, 20:45
אחי נצרת – סקסציה נס ציונה, 20:45

יום שני, 13 בספטמבר
בית”ר ת”א – בני יהודה, 19:00
הפועל עכו – הפועל עפולה, 19:00
הפועל רמת גן – הפועל כפר סבא, 19:00

מחזור 4

יום ראשון, 19 בספטמבר
הפועל רעננה – הפועל עכו 19:30
הפועל כפ”ס – בית”ר ת”א בת ים 19:30
הפועל עפולה – הפועל פ”ת 19:30
בני יהודה – הפועל ראשל”צ 19:30
מ.ס כפר קאסם – בני ריינה 19:30
סקציה נס ציונה – הפועל רמה”ש 19:30
הפועל אום אל פאחם – אחי נצרת 19:30
אדומים אשדוד – הפועל רמת גן 19:30

מחזור 5

יום חמישי, 23 בספטמבר
אחי נצרת – מ.ס כפר קאסם 20:00
הפועל פתח תקווה – הפועל רעננה 20:00
הפועל רמת גן – הפועל עפולה 20:00
בני ריינה – בני יהודה 20:00
הפועל רמת השרון – הפועל אום אל פאחם 20:00

יום ראשון, 26 בספטמבר
הפועל ראשון לציון – הפועל כפר סבא 19:00
בית”ר ת”א בת ים – אדומים אשדוד 19:00
הפועל עכו – סקציה נס ציונה 19:00

מחזור 6

יום שישי, 1 באוקטובר
כפר קאסם – בני יהודה, 16:00
הפועל כפר סבא – בני ריינה, 16:00
הפועל אום אל פאחם – הפועל עכו, 16:00
הפועל עפולה – בית”ר ת”א בת ים, 16:00
אדומים אשדוד – הפועל ראשון לציון, 16:00

יום שני, 4 באוקטובר
סקציה נס ציונה – הפועל פתח תקווה, 19:00
הפועל רעננה – הפועל רמת גן, 19:00
אחי נצרת – הפועל רמת השרון, 19:00

מחזור 7

יום שישי, 8 באוקטובר
הפועל פ”ת – הפועל אום אל פאחם, 16:00
הפועל רמת גן – סקציה נס ציונה, 16:00
הפועל עכו – אחי נצרת, 16:00
הפועל רמת השרון – כפר קאסם, 16:00
הפועל ראשון לציון – הפועל עפולה, 16:00

יום שני, 11 באוקטובר
בני יהודה – הפועל כפר סבא, 19:00
בית”ר ת”א – הפועל רעננה, 19:00
בני ריינה – אדומים אשדוד, 19:00
 

מחזור 8

יום שישי, 15 באוקטובר
אחי נצרת – הפועל פתח תקווה, 16:00
הפועל רמת השרון – הפועל עכו, 16:00
הפועל רעננה – הפועל ראשון לציון, 16:00
אדומים אשדוד – בני יהודה, 16:00
כפר קאסם – הפועל כפר סבא, 16:00

יום שני, 18 באוקטובר
הפועל אום אל פאחם – הפועל רמת גן, 19:00
סקציה נס ציונה – בית”ר ת”א בת ים, 19:00
הפועל עפולה – בני ריינה, 19:00

מחזור 9

יום שישי, 22 באוקטובר
הפועל פתח תקווה – הפועל רמת השרון, 16:00
הפועל רמת גן – אחי נצרת, 16:00
הפועל עכו – כפר קאסם, 16:00
הפועל ראשון לציון – סקציה נס ציונה, 16:00
הפועל כפר סבא – אדומים אשדוד, 16:00
בית”ר תל אביב – אום אל פאחם, 16:00
בני יהודה – הפועל עפולה, 16:00
בני ריינה – הפועל רעננה, 16:00

מחזור 10

יום שישי, 29 באוקטובר
אום אל פאחם – הפועל ראשון לציון, 16:00
כפר קאסם – אדומים אשדוד, 16:00
הפועל רמה”ש – הפועל ר”ג, 16:00
סקציה נס ציונה – בני ריינה, 16:00
הפועל עפולה – הפועל כפר סבא, 16:00

יום שני, 1 בנובמבר
הפועל עכו – הפועל פתח תקווה, 19:00
הפועל רעננה – בני יהודה, 19:00
אחי נצרת – בית”ר ת”א, 19:00

מחזור 11

יום שישי, 5 בנובמבר
הפועל פתח תקווה – כפר קאסם, 15:00
בית”ר ת”א – הפועל רמת השרון, 15:00
הפועל ראשון לציון – אחי נצרת, 15:00
אדומים אשדוד – הפועל עפולה, 15:00
בני ריינה – אום אל פאחם, 15:00

יום שני, 8 בנובמבר
בני יהודה – סקציה נס ציונה, 19:00
הפועל רמת גן – הפועל עכו, 19:00
הפועל כפר סבא – הפועל רעננה, 19:00

מחזור 12

יום שישי, 26 בנובמבר
אחי נצרת – בני ריינה, 15:00
הפועל פתח תקווה – הפועל ר”ג, 15:00
הפועל עכו – בית”ר ת”א, 15:00
הפועל רמת השרון – הפועל ראשון לציון, 15:00
הפועל רעננה – אדומים אשדוד, 15:00

יום שני, 29 בנובמבר
סקציה נס ציונה – הפועל כפר סבא, 19:00
כפר קאסם – הפועל עפולה, 19:00
הפועל אום אל פאחם – בני יהודה, 19:00

מחזור 13

יום שישי, 3 בדצמבר
הפועל ר”ג – כפר קאסם, 15:00
אדומים אשדוד – סקציה נס ציונה, 15:00
הפועל כפר סבא – הפועל אום אל פאחם, 15:00
הפועל עפולה – הפועל רעננה, 15:00
בית”ר ת”א – הפועל פתח תקווה, 15:00
בני יהודה – מכבי אחי נצרת, 15:00
בני ריינה – הפועל רמת השרון, 15:00
הפועל ראשל”צ – הפועל עכו, 15:00

מחזור 14

יום שני, 6 בדצמבר
הפועל פתח תקווה – הפועל ראשל”צ, 19:00

יום שלישי, 7 בדצמבר
אחי נצרת – הפועל כפר סבא, 19:00
הפועל רמת גן – בית”ר ת”א, 19:00
הפועל עכו – בני ריינה, 19:00
הפועל רמת השרון – בני יהודה, 19:00
כפר קאסם – הפועל רעננה, 19:00
סקציה נס ציונה – הפועל עפולה, 19:00
אום אל פאחם – אדומים אשדוד, 19:00
 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30