יום שלישי, 05.07.2022 שעה 16:38

"אם היינו קצת מאמינים, אולי היינו משיגים יותר"

גדי ברומר סיכם את ה-2:0 לגרמניה: "סופגים שוב ושוב בנייחים, נצטרך להביא פתרון", "צריכים להעז בד.נ.א שלנו, לא רגילים ללחץ כזה". וגם: מרציאנו

|
גדי ברומר (נעם מורנו)
גדי ברומר (נעם מורנו)

הבכורה של גדי ברומר כמאמן נבחרת ישראל תהיה ככל הנראה כזאת שלא תיזכר לדורות. הכחולים-לבנים הציגו יכולת חלשה ולא הרשימו בלשון המעטה בהפסד 2:0 לגרמניה, שאם נהיה כנים, יכול היה להסתיים בתבוסה כואבת.

ברומר אמר בסיום: “ציפינו שזה מה שיקרה, ניסינו קצת לצמצם פערים בכיווץ הגנתי. במעברים מהגנה להתקפה קצת פחות האמנו, אם היינו קצת מאמינים יותר, היינו אולי משיגים יותר. שאפו לשחקנים, מגיע לשחקנים באמת כל הכבוד על המאמץ. יש פה את אחת הנבחרות הטובות בעולם והם נתנו מעל ומעבר. נתאושש ונתכונן לרומניה”.

על היכולת הטובה שגילה אופיר מרציאנו, אמר ברומר: “בכדורגל קורים לזה ימים רעים במשרד. לפעמים יש יום פחות טוב וזה קורה. לפעמים כשאתה נותן לשוער את הביטחון שהוא צריך לקבל, זה מספיק. אנחנו יודעים שהוא שוער טוב והוא הוכיח את זה היום שוב אז כל הכבוד לו. אני לא רוצה להתייחס למה שמרקו (בלבול) אמר. ראיתם, שיחקנו בצורה קצת שונה, הבאת את האני מאמין שלי בכדורגל. ניסינו לשחק קצת אחרת, התמודדנו מול נבחרת שלחצה אותנו בכל מקום במגרש, אנחנו לא רגילים לזה בכלל. החילופים היו טובים ושאפו לשחקנים”.

אופיר מרציאנו (רדאד ג'בארה)אופיר מרציאנו (רדאד ג'בארה)

על החמצת הפנדל של יונתן כהן אמר המאמן: “לפעמים צריך ללכת עם התחושה וראיתי את פרגון השחקנים. יונתן הרגיש שהוא צריך ללכת עם הבעיטה. אם נהיה רציניים קצת, גם הפנדל הזה לא הגיעה לנו אבל קיבלנו, חבל שלא נכנס”.

ברומר הוסיף: “ברגעים כאלה חשוב מאוד לשמור על המרחקים בין השחקנים. לא חושב יותר מדי במצבים כאלה, אם אחשוב רק על לספוג זה יהיה בעייתי. זה לא עובר בראש. היו לנו מעט איבודים וזה הכניס אותנו ללחץ אבל העמידה הייתה בסך הכל בסדר. זה צריך להיות בד.נ.א שלנו להעז. אנחנו מדינה שצריכה להעז בכדורגל ולהביא שמחת חיים. כדורגל זה פאן ואם לא נדע להביא את הפאן ונחשוש, זאת תהיה בעיה. צריך לא לשכוח שהתמודדנו מול אחת הנבחרות הטובות בעולם והשחקנים עשו עבודה פנטסטית”.

יונתן כהן מחמיץ את הפנדל (רויטרס)יונתן כהן מחמיץ את הפנדל (רויטרס)

על שני השערים שישראל ספגה במצבים נייחים, אמר המאמן הלאומי: “נצטרך להתמודד עם המצבים הנייחים. זה קורה לנו שוב ושוב, נצטרך למצוא פתרונות בעיקר בעמידה. קודם כל יש לנו את הלילה, לנתח את מה שהיה היום. בתקווה להגיע למשחק הבא ולהעביר את האינפורמציה לשחקנים כדי לעשות את הכי טוב למשחק הבא. אני חושב שסרט הקפטן מגיע לאלי דסה. הוא שחקן מחויב, אני מכיר אותו אישית ויודע כמה הוא רוצה להיות בנבחרת וכמה זה חשוב לו”.

חזן: ״יש מעט אכזבה אבל אני גאה בשחקנים״
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו