יום חמישי, 07.07.2022 שעה 17:42

מרציאנו: במהלך כל הקריירה דיברתי על המגרש

השוער שבלט ב-2:0 לגרמניה התייחס לסאגה סביבו: "אם מדברים כשאני משחק בנבחרת ומול אייאקס, מצבי טוב". סולומון: "פגע בי שלא שיחקתי שלושה חודשים"

|
אופיר מרציאנו (ראובן שוורץ)
אופיר מרציאנו (ראובן שוורץ)

אופיר מרציאנו ללא ספק היה נקודת האור בנבחרת ישראל הערב (שבת), בהפסד 2:0 לגרמניה. שוערה של פיינורד עמד במוקד בימים האחרונים אחרי פרשיית דניאל פרץ והתפטרותו של מרקו בלבול בעקבות אי זימונו של שוער מכבי ת”א לבוגרת. מרציאנו השיב לכולם עם מספר הצלות מרשימות שהשאירו את הנבחרת במשחק ומנעו הפסד גדול יותר.

“במהלך כל הקריירה המקום שדיברתי בו הוא על המגרש ולא באולפנים”, אמר בסיום אופיר מרציאנו. “מבחינתי אני מקבל ביטחון בנבחרת, כל פעם שאני בא אני מחזיר, אני שמח שבאתי ונתתי הופעה טובה. הדיבורים סביבי? אם מדברים שאני משחק בנבחרת ומשחק עם פיינורד מול אייאקס, כנראה מצבי טוב. אני שואף להיות הכי טוב בכל משחק, יש ימים פחות טובים, הכי חשוב לקום מימים כאלו ואני שמח שעשיתי זאת”.

מרציאנו המשיך: “אנחנו צריכים לדעת את המקום שלנו, אנחנו נבחרת שמפתחת, אנחנו מתחילים דרך, לשחק מול גרמניה בחוץ זה לא פשוט, אבל ניקח הרבה דברים טובים מהמשחק היום. התחלנו דרך יפה בשנים האחרונות, גם הצעירה עושה צעדים משמעותיים, יש הרבה כישרונות וצריך לעבוד קשה ולהוציא כמה שיותר לחו”ל כי אנחנו מתקשים ברמות האלו. אני חושב שיש דור כישרוני”.

שחקני ישראל וגרמניה (רויטרס)שחקני ישראל וגרמניה (רויטרס)

אלי דסה, מגנה של ויטסה ארנהם שענד את סרט הקפטן במשחק אמר: “כבוד ענק בשבילי לייצג את הנבחרת, חלמתי על זה כל החיים וזה מרגש. בפער הרמות הזה אני חושב שהייתה הופעה מכובדת, לא היה בתכנון שלנו להתבזות, התעלמנו לחלוטין מרעשי הרקע שאמרו שנחטף 5-6. אני מסתכל על הפער בינינו לנבחרות שמעלינו, לנו זו חוויה מדהימה ופנינו לרומניה. גדי ברומר? כל השבוע הוא שידר לנו אופטימיות ואני חושב שאם היינו הולכים עוד קצת באמונה שלו, וזה בא לידי ביטוי בסוף, היינו מוציאים יותר. בסך הכול הופעה מכובדת וממשיכים הלאה”.

מנור סולומון אמר: “תמיד מצפים ממני להרבה ואני מצפה ליותר מעצמי. אני צריך להיות מעורב וליצור וזה לא קרה היום לצערי. לא שיחקתי יותר משלושה חודשים וזה מקשה. הייתי חייב את המשחק הזה כדי לחזור לעצמי אבל אני מאמין שזה ייקח עוד טיפה זמן. זה הכדורגל ותמיד חווים רגעים קשים. מקווה שמשחק הבא אחזור לעצמי. אני חושב שחצי שני היה יותר טוב, יזמנו, יצאנו למתפרצות והשחקנים שנכנסו, נכנסו מצוין. אנחנו  ניקח את זה איתנו הלאה”.

על מאמן הנבחרת הזמני הוסיף: “את גדי אני מכיר הרבה שנים, הוא היה עוזר מאמן שלי בנבחרת עד גיל 17. זה אדם שאני מאוד אוהב ומעריך. בימים הספורים איתו אנחנו מאוד נהנים ולומדים. כל הכבוד לו. גם את יוסי אני מאוד אוהב וכל השחקנים אוהבים ומעריכים אותו. הוא הכי ראוי לתפקיד מבחינתי ואני בטוח שרק יתרום ורק נתקדם איתו. הוא דיבר איתנו קצת. הדריך את הצעירים ונותן טיפים פרטנית, אני בטוח שנלמד ממנו יותר בהמשך”.

שניר ומאיר מספרים את שחקני הנבחרת
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו