יום שלישי, 21.09.2021 שעה 04:54
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות|לה ליגה פנטזי

היום בגביע: צפת נגד כרמיאל, ערד תארח את י-ם

סיבוב ב' במסגרת הגביע המשיך אתמול עם ניצחון 1:6 של בני אבו סנאן על נחף. בשני התקיימו ארבעה משחקים נוספים והיום נקבל מסת משחקים מרכזית

ליגות נמוכות 21-22
 ליגה א צפון 
60-52מ.ס. צעירי כפר קנא1
61-52עירוני טבריה2
61-32הפועל בועיינה3
61-32הפועל בני ערערה4
41-32מ.ס. טירה5
41-22מ.ס. צעירי טייבה6
34-62הפועל הרצליה7
33-32הפועל איכסל8
32-22הפועל בני פרדיס9
32-22הפועל כאוכב10
32-12מכבי צור-שלום11
33-12הפועל ב.א.גרבייה12
15-22הפועל כפר-קנא13
13-02מכבי טמרה14
04-22מ.ס רובי שפירא15
03-12עירוני נשר16
02-02הפועל בני זלפה17
05-22הפועל מגדל-העמק18
 ליגה א דרום 
61-62מ.ס. דימונה1
61-42מכבי קביליו יפו2
43-52מ.כ. מכבי אשדוד3
41-32שמשון כפר קאסם4
40-22הפועל כפר שלם5
41-22מ.כ. ירמיהו חולון6
32-32שמשון תל אביב7
31-22הפועל אזור8
22-22מכבי יבנה9
13-31בני לוד10
12-12הפועל מרמורק11
12-12מכבי שעריים12
13-12הפועל בקעת הירדן13
02-01בני אילת14
03-02הפועל אשקלון15
05-12מכבי הרצליה16
07-12א.ס. נורדיה ירושלים17
-30-22מ.ס. עירוני כסייפה18
לוח משחקים
  • מכבי צור-שלום
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מכבי טמרה
  • הפועל ב.א.גרבייה
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל בני פרדיס
  • מ.ס רובי שפירא
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל בני זלפה
  • מ.ס. טירה
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל כאוכב
  • הפועל מגדל-העמק
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל כפר-קנא
  • מ.ס. צעירי כפר קנא
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • עירוני נשר
  • שישי, 24/09, 00:00
  • עירוני טבריה
  • הפועל בני ערערה
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל בועיינה
  • הפועל הרצליה
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל איכסל
  • מכבי קביליו יפו
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל בקעת הירדן
  • שמשון כפר קאסם
  • שישי, 24/09, 00:00
  • הפועל אזור
  • הפועל מרמורק
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מכבי הרצליה
  • שמשון תל אביב
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מכבי יבנה
  • מ.ס. דימונה
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מ.ס. עירוני כסייפה
  • הפועל כפר שלם
  • שישי, 24/09, 00:00
  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • בני לוד
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מכבי שעריים
  • הפועל אשקלון
  • שישי, 24/09, 00:00
  • בני אילת
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • שישי, 24/09, 00:00
  • מ.כ. מכבי אשדוד
1 תגובות |
הקהל הכרמיאלי (יונתן גינזבורג)
הקהל הכרמיאלי (יונתן גינזבורג)

ליגה ג' המשיכה בהכנותיה לליגה הסדירה, תחת מטריית משחקי גביע המדינה בכדורגל במסגרת סיבוב ב'. ביום שישי האחרון, התקיימו צמד משחקים מסיבוב ב', כאשר מ.ס. קריית ים והפועל צעירי נצרת העפילו לשלב הבא. בראשון, מכבי בני אבו סנאן, קבוצה שמתחילה את עונתה השלישית בכדורגל הישראלי, ניצחה 1:6 את הפועל נחף משערים של עמראן בריק (צמד), מימון משלב (צמד), סנד בדארנה ואברהים דרוויש. מאלק פטום רק צימק לנחף.

היום (שני) יתקיימו ארבעה משחקים, כשהמסה העיקרית של הסיבוב (ב') תתקיים היום, עם 35 משחקים. הפועל רמות מנשה תארח את מכבי דבוריה (15:30), הכח מכבי עמידר רמת גן תארח את הפועל מחנה יהודה (15:30), מועדון כדורגל בני רעננה תארח את מכבי עירוני כפר יונה (20:00) ומועדון ספורט צעירי חיפה תארח הערב (20:30) את הפועל איחוד בני ג'ת. המפגש המסקרן ביותר היום (שלישי) הוא בין צפת לכרמיאל. שתי קבוצות ששיחקו כקבוצה אחת עד פירוקה בשנת 2016. סיבוב ג' צפוי להתקיים בסוף השבוע הקרוב.

מכבי ערד (באדיבות המדיה של המועדון)מכבי ערד (באדיבות המדיה של המועדון)

משחקי שלישי בסיבוב ב':

אחוה ריינה – הפועל יפיע, 12:30.

מועדון כדורגל ערד – מועדון כדורגל ירושלים, 14:00.

בית"ר מ.א. מטה בנימין – בני הרצליה, 14:00.

מכבי רחובות – הפועל בני אשדוד, 14:00.

מועדון כדורגל אור עקיבא – מכבי קריית ים, 14:00.

מ.כ. אחווה כפר מנדא – איחוד בני שפרעם, 14:15.

הפועל בני בענה – מ.כ סלמה משגב, 14:30.

מכבי אחווה פרדיס – הפועל עין סהלה, 15:00.

מועדון כדורגל מיתר – בני ירוחם, 15:00.

המכתש גבעתיים – הפועל נווה גולן, 15:00.

מ.כ. צעירי טירה – הפועל רמת ישראל, 15:30.

מ.ס. כפר כמא – הפועל טירת כרמל, 15:30.

אהלי טמרה – מכבי עין מאהל, 15:30.

הפועל טירת שלום – בית"ר יבנה, 15:30.

מ.ס. בני יפו – הפועל קלנסואה, 15:30.

איחוד בני כפר קרע – מ.כ. סנדלה גלבוע, 15:30.

מכבי רמלה – הפועל מבשרת ציון, 15:30.

מכבי קריית מלאכי – מ.ס. שיכון המזרח, 15:30.

מ.ס. פרדס חנה כרכור – איחוד בני באקה, 15:30.

בית"ר כפר כנא – מ.ס. שפרעם, 15:30.

בית"ר גן יבנה – סיטי אשדוד, 15:30.

הפועל אורנית – מכבי גבעת שמואל, 15:30.

מכבי אחי איכסאל – מ.ס. טירת כרמל, 15:30.

עירוני אריאל – מ.ס. נתניה, 15:30.

אליצור יפו ת"א – שיכון ותיקים ר"ג, 15:30.

מכבי באר שבע – הפועל ירוחם, 18:00.

הפועל כפר קאסם – הפועל הוד השרון, 18:00.

הפועל עירוני צפת – הפועל עירוני כרמיאל, 18:00.

מכבי עירוני אור יהודה – מכבי השקמה חן, 19:45.

הפועל דיר חנא – מכבי עירוני יפיע, 20:30.

מ.כ. כרמל חיפה – מכבי ברקאי, 20:45.

בית"ר אשדוד – הפועל בני כסייפה, 21:00.

הפועל שגב שלום – מכבי עירוני נתיבות, 21:00.

מכבי ספרטק ר"ג – בני יהוד, 21:15.

הפועל מטה יהודה – עוצמה באר שבע, 21:15.

אסור לפספס
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
נגן30 מיליון צפיות! למסי ואנטונלה צוללים
30 מיליון צפיות! למסי ואנטונלה צוללים
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגת החלומות
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
מגזין הספורט לצעירים
פינלנדיה פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
יורו 2020
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה סינית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
מוקדמות מונדיאל 2022
ליגת האומות
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה ווינר
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
יורופקאפ
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
יורובאסקט