יום חמישי, 28.10.2021 שעה 17:52

סוף שבוע גדוש: גביע המדינה בליגות א' וב'

סיבוב ה' בגביע המדינה יוצא לדרך כאשר בקעת ירדן תארח את הפועל כפר שלם. בליגה ב' לוד תשחק נגד שיכון המזרח וצעירי טירה תארח את הפועל קריית אונו

ליגות נמוכות 21-22
 ליגה א צפון 
173-147עירוני טבריה1
131-57מ.ס. צעירי טייבה2
138-77מכבי טמרה3
124-77הפועל בועיינה4
117-137מ.ס. צעירי כפר קנא5
119-147מ.ס. טירה6
119-87הפועל בני ערערה7
109-147הפועל הרצליה8
1010-127הפועל כאוכב9
108-107הפועל כפר-קנא10
910-57הפועל בני פרדיס11
89-107מ.ס רובי שפירא12
89-97הפועל בני זלפה13
88-67מכבי צור-שלום14
712-97הפועל מגדל-העמק15
716-57הפועל איכסל16
410-47עירוני נשר17
414-47הפועל ב.א.גרבייה18
 ליגה א דרום 
177-167מ.כ. ירמיהו חולון1
153-117הפועל כפר שלם2
142-127הפועל מרמורק3
147-137מ.ס. דימונה4
144-87מכבי קביליו יפו5
1210-147מ.כ. מכבי אשדוד6
119-117מכבי יבנה7
96-117מכבי שעריים8
97-77שמשון כפר קאסם9
814-77הפועל אשקלון10
710-87שמשון תל אביב11
78-57מכבי הרצליה12
710-67הפועל אזור13
610-86בני לוד14
69-47הפועל בקעת הירדן15
211-56בני אילת16
017-57א.ס. נורדיה ירושלים17
-115-87מ.ס. עירוני כסייפה18
לוח משחקים
  • הפועל בני פרדיס
  • שישי, 29/10, 11:45
  • מ.ס. טירה
  • הפועל בקעת הירדן
  • שישי, 29/10, 12:00
  • מכבי שעריים
  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • שישי, 29/10, 12:00
  • בני אילת
  • מכבי טמרה
  • שישי, 29/10, 12:30
  • הפועל הרצליה
  • עירוני טבריה
  • שישי, 29/10, 12:30
  • הפועל כפר-קנא
  • שמשון כפר קאסם
  • שישי, 29/10, 12:30
  • מ.ס. דימונה
  • מכבי יבנה
  • שישי, 29/10, 13:30
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • הפועל אזור
  • שישי, 29/10, 13:30
  • בני לוד
  • הפועל ב.א.גרבייה
  • שישי, 29/10, 13:45
  • מ.ס רובי שפירא
  • מכבי הרצליה
  • שישי, 29/10, 13:45
  • הפועל אשקלון
  • מכבי קביליו יפו
  • שישי, 29/10, 13:45
  • הפועל כפר שלם
  • מ.ס. עירוני כסייפה
  • שישי, 29/10, 14:00
  • מ.כ. מכבי אשדוד
  • הפועל בני זלפה
  • שישי, 29/10, 14:30
  • הפועל מגדל-העמק
  • הפועל מרמורק
  • שישי, 29/10, 14:30
  • שמשון תל אביב
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • שבת, 30/10, 14:30
  • הפועל איכסל
  • הפועל בועיינה
  • שבת, 30/10, 14:30
  • הפועל כאוכב
  • מ.ס. צעירי כפר קנא
  • ראשון, 31/10, 14:30
  • הפועל בני ערערה
  • מכבי צור-שלום
  • שלישי, 02/11, 13:00
  • עירוני נשר
2 תגובות |
אוהד קדוסי (נעם מורנו)
אוהד קדוסי (נעם מורנו)

אחרי סיבוב ד', בו העפילו לשלב הבא בית"ר נורדיה ירושלים, בני אילת, הפועל כאוכב ומכבי טמרה, הערב (חמישי, 21:30) יחל הסיפתח בסיבוב ה' (ליגות א'). הפועל בקעת הירדן וחנן אזולאי המאמן, ינסו לעלות שלב על חשבונה של הפועל כפר שלם שחזרה לליגה א' אחרי עונה אחת בליגה הלאומית. כפר שלם החזירה את אוהד קדוסי לשורותיה.

יחד עם זאת, גביע המדינה בליגה ב' נפתח כבר ביום שלישי האחרון עם סיבוב מוקדם, כאשר אחי ביר אל מכסור והפועל בני מוסמוס נכנסו להארכה ופנדלים. מוסמוס עלתה לשלב הבא עם 3:5 בסיום. בסיבוב א', בני יפו ניצחה 0:1 את עירוני בית דגן והפועל כפר קאסם הביסה את ספורטינג תל אביב בתוצאה 0:3. אתמול, במשחק גביע נוסף (סיבוב א'), ניצחה מכבי עירוני נתיבות את מועדון ספורט רמלה בתוצאה 0:4.
 

גביע המדינה (רדאד ג'בארה)גביע המדינה (רדאד ג'בארה)

בין המפגשים המסקרנים בסיבוב ה' אפשר למצוא את המשחק המסקרן מכולם בין בני אילת לשמשון תל אביב (שישי, 10:30 באילת), מפגש בין שתי קבוצות שהעפילו מליגה ב' לליגה א' בתום העונה שעברה. כסייפה, שעברה טלטלה בקיץ, וכמעט נעלמה מהמפה, תנסה לצאת לדרך חדשה כשתארח את מכבי עירוני אשדוד. הפועל מגדל העמק תארח את עירוני טבריה, שהצהירה על כוונותיה לעלות ללאומית העונה, בעוד אזור תפגוש את יפו ורובי שפירא חיפה תארח את מועדון ספורט צעירי כפר כנא.

בליגה ב', תחת סיבוב א', יתקיימו הערב שני משחקים מסקרנים. בראשון ביניהם תארח קבוצתו של אופיר רגב, הפועל לוד, את שיכון המזרח, בעוד צעירי טירה יארחו את הפועל קריית אונו. בין המשחקים המסקרנים שימשיכו מחר, הפועל מרחבים תארח את מועדון כדורגל ערד לדרבי דרומי פיקנטי.

אילוסטרציה (נעם מורנו)אילוסטרציה (נעם מורנו)

בדרבי נוסף, תארח מועדון ספורט טירת כרמל את מכבי נווה שאנן. מועדון ספורט בני ממב"ע הגליל והגולן של וג'די אלקיש תארח בבוקעתא את הפועל כרמיאל והמנהל המקצועי אושרי לוי. מכבי עירוני שדרות ויתרה על משחקי הגביע ועל כן, מכבי קריית מלאכי העפילה לשלב הבא באופן אוטומטי.

ליגה א', משחקי סיבוב ה':

חמישי: הפועל בקעת הירדן – הפועל כפר שלם.

שישי: 
עירוני כסייפה – מכבי עירוני אשדוד.
בני אילת – שמשון תל אביב.
הפועל מגדל העמק – עירוני טבריה.
הפועל מרמורק – מועדון ספורט דימונה.
מכבי צור שלום – מכבי טמרה.
הפועל בני לוד – מועדון כדורגל ירמיהו חולון.
מכבי יבנה – בית"ר נורדיה ירושלים.
שמשון כפר קאסם – מכבי שעריים.
עירוני נשר – מועדון ספורט טירה.
הפועל אזור – מכבי קביליו יפו.
הפועל באקה אל גרבייה – הפועל בני ערערה עארה.
הפועל רובי שפירא חיפה – מועדון ספורט צעירי כפר כנא.
הפועל בועיינה – הפועל בני זלפה.

שבת: הפועל כפר כנא – מועדון ספורט צעירי טייבה.

13.09.21: הפועל כאוכב – הפועל בני פרדיס.

אילוסטרציה (אורן בן חקון)אילוסטרציה (אורן בן חקון)

ליגה ב', משחקי סיבוב א':

חמישי:
הפועל לוד – מועדון ספורט שיכון המזרח.
צעירי טירה – הפועל קריית אונו.

שישי:
איחוד בני מג'דל כרום – הפועל צפת.
בני יפו – מועדון ספורט רו"ח תל אביב.
בני ממב"ע – הפועל כרמיאל.
הפועל מרחבים – מועדון כדורגל ערד.
הפועל כפר קאסם – מכבי עירוני עמישב פתח תקווה.
הפועל טירת כרמל – הפועל בני מוסמוס. 
בית"ר רמת גן – הפועל קלנסואה.
מועדון כדורגל ירושלים – עירוני מודיעין. 
הפועל מחנה יהודה – שמשון בני טייבה. 
הפועל רמת ישראל – בית"ר פתח תקווה. 
הפועל שגב שלום – מ.כ.ע אור יהודה.
אחווה כפר מנדא – מכבי נוג'ידאת. 
הכח עמידר רמת גן – בית"ר כפר סבא.
צעירי רהט – הפועל ירוחם.
בית"ר חיפה – מ.ס. פרדס חנה כרכור. 
הפועל הוד השרון – הפועל פרדסייה.
מועדון ספורט טירת כרמל – מכבי נווה שאנן.
איחוד בני כפר קרע – צעירי אום אל פאחם.
הפועל עירוני עראבה – עירוני בני כאבול.

שבת:
הפועל דליית אל כרמל – מכבי אחי איכסל.
מכבי עוספיא – סנדלה גלבוע. 
איחוד בני שפרעם – מכבי בני ג'דידה מכר.
צעירי טמרה – בית"ר נהריה.

ראשון: הפועל בית שאן – איחוד בני באקה.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי