יום שישי, 21.01.2022 שעה 23:24

ביה"ד מציג: רשתות קרועות, אורות כבויים ואיומים

הליגות הנמוכות שוב כיכבו בדיונים ושחקנים מנעו מאוהד לתקוף שופט: "מעולם לא נתקלתי באירוע כזה". וגם: בורות במגרש, צבע חסר וקללות בחדר השופטים

1 תגובות |
רשתות קרועות וקנסות (רויטרס)
רשתות קרועות וקנסות (רויטרס)

אמנם הליגות הנמוכות בפגרה, אבל הן ממשיכות לספק תעסוקה לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. והפעם על הפרק: רשת קרועה, גידופים, אורות כבויים, איומים ושלל אירועים מבית היוצר של ליגות ב' ו-ג'.

עירוני בני כאבול נקנסה ב-2,500 ש”ח בגלל שמשחקה מול איחוד בני שפרעם בליגה ב' צפון א' לא נפתח בזמן. השופט עכאשה ראג'ב כתב בדו"ח: "המשחק החל באיחור של שלוש דקות בגלל הרשתות. הן תוקנו לפני העלייה למגרש, אבל כנראה נקרעו בזמן החימום". בנוסף, אחד מחברי ההנהלה של כאבול, סעיד עיאשי, הורחק משני משחקים בפועל אחרי שאמר לקוון: "אתה ישן כל המשחק על הקו, אולי תתחיל להתעורר ולעשות את העבודה שלך כמו שצריך?".

גם במשחק בין הפועל טובא זנגריה להפועל עירוני כרמיאל, הרשתות היו קרועות ושריקת הפתיחה נשמעה באיחור של ארבע דקות. בדקה התשיעית, שוער טובא זנגריה נפצע והחובש שנכנס לכר הדשא בכלל לא הוסמך לכך. המשחק נעצר, חודש רק בדקה ה-25, כשהגיע רופא למגרש, ובעקבות זאת טובא זנגריה נקנסה ב-1,500 ש”ח.

עוד באותה ליגה: מוראד דראושה ממכבי עירוני יפיע וחמד אבו יונס ממ.כ. צעירי טמרה הורחקו כל אחד משלושה משחקים בפועל אחרי שהתעמתו פיזית לקראת סיום המשחק בין הקבוצות וראו כרטיסים אדומים.

בליגה ב' צפון ב', רוקן והבה מעוספיא הורחק משני משחקים בפועל וספג גם עונש הרחקה על תנאי משני משחקים נוספים. הסיבה: עם סיום המשחק מול פרדס חנה כרכור, הוא נכנס לחדר השופטים ללא רשות, הביע מחאה, מבקר המשחק שהיה בחדר ניסה להוציאו, אך השחקן הדף את הדלת וגידף את השופטים.

איחוד בני באקה ספגו קנס בגובה 4,000 שקלים עקב אירועי המשחק מול הפועל בית שאן, אותם תיאר השופט עמית מרגי בדו"ח: "לאורך כל המשחק, ביציאה מחדר ההלבשה של הקבוצה הביתית ובשטח שאמור להיות סטרילי מאדם, עמדו ארבעה אנשים שאינם מזוהים ע"י צוות השיפוט ולא הפסיקו לגדף אותנו. בסיום הם אף נכנסו לכר הדשא, מה שמציג אותם כשייכים לחברי ההנהלה".

אין רגע דל בבית הדין (חגי ניזרי)אין רגע דל בבית הדין (חגי ניזרי)

בסעיף אחר בדו"ח, כתב השופט: "לאחר שריקת הסיום, שחקן של איחוד בני באקה רץ לשחקן של הפועל בית שאן ודחף אותו בברוטליות. כאשר זיהיתי את המקרה וחתרתי להנפת הכרטיס האדום, השחקן רץ לעבר חדר ההלבשה שנמצא מתחת ליציע של המארחים. כשהתקרבתי לאזור, הגיח אליי אוהד שניסה לתקוף אותי. ערנות של שחקני הקבוצה הביתית מנעה ממנו להגיע אליי. זו העונה השישית שלי כשופט ומעולם לא נתקלתי באירוע כזה".

בליגה ב' דרום א', יעקב אוריאן מבית"ר פ"ת הורחק משלושה משחקים בפועל אחרי שניגש לשופט אלון זהבי בסיום המשחק מול מ.ס. בני יפו אורתודוכסים ואמר לו מול כולם: "אתה לא שווה לא לחיצת יד ולא יריקה, לא יודע מאיפה מביאים אתכם". בנוסף, אלון ויספלד מבית"ר ר"ג הורחק משני משחקים בפועל אחרי שצעק לעבר השופטים: "אתם ביזיון, בושה!", במחאה על השיפוט במשחק מול צעירי טירה.

מ.ס. שיכון המזרח (ראשון לציון) מליגה ב' דרום ב' נקנסה ב-500 ש”ח אחרי שהשופט אריאל פרסטין ציין בדו"ח את סימוני המגרש: "בקושי ניתן לראות את עיגול החצי ואחת מרחבות ה-16, אלא אם מתקרבים לאזור. גם רחבת ה-16 השנייה לא ברורה מספיק".

בליגה ג' יזרעאל, הפועל ג'ת ינוח הגלילית נקנסה ב-500 ש”ח אף היא עקב תנאי המגרש מול הפועל נהריה, אותם ציין השופט טל שלו: "יש במשטח הדשא בורות רבים, הוא מסוכן למשחק, ביקשתי שיסדרו את החור ברשת. כאשר הובקע שער, הכדור פשוט יצא מהשער. למרות בקשתי, זה לא סודר". קנס של 500 ש”ח ספגה גם הפועל אשדוד מליגה ג' מרכז אחרי שהאורות באצטדיון כבו למשך שתי דקות במשחק מול הפועל רמלה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30