יום חמישי, 18.08.2022 שעה 07:15

חושבת קדימה: האופציות של נתניה על גייאגון

אם הקשר יאריך חוזה במכבי ת"א, שתחליט שהוא לא נשאר בסגל אז הוא אוטומטית חוזר לנתניה לעוד השאלה. אם יימכר, ליהלומים תהיה אפשרות להשוות כל הצעה

|
פארפה גייאגון (רדאד ג'בארה)
פארפה גייאגון (רדאד ג'בארה)

פארפה גייאגון הוא אחד השחקנים המשמעותיים ביותר במכבי נתניה העונה. השחקן מחוף השנהב, שהושאל ליהלומים ממכבי תל אביב, כבר עומד על מאזן של ארבעה שערים, כשאתמול (שבת) הוא חזר לסגל הקבוצה ואף היה מעורב בשער הניצחון של אבובאקר דומבייה.

כזכור, במסגרת הטרייד על גבי קניקובסקי והמו״מ הארוך שקיים המנכ״ל, ניב גולדשטיין, עם הצהובים, בעיר היהלומים השאילו את השחקן לעונה, אך למרות העובדה שרבים חושבים שבנתניה "משביחים" את השחקן לקראת חזרה בעונה הבאה למחזיקת הגביע, ל-ONE נודע שהדבר כלל לא מדויק.

פארפה גייאגון (לילך וויס)פארפה גייאגון (לילך וויס)

לנתניה שתי אופציות על השחקן אשר מסיים את חוזהו בתום עונת 2022/23 (סוף העונה הבאה): הראשונה היא שאם מכבי תל אביב מחליטה שלא להשתמש בשירותיו בעונה הבאה (ומשתמשת כבר בשישה זרים), השחקן יושאל אוטומטית לעוד עונה ליהלומים (אם יאריך חוזה אצל הצהובים). 

בנוסף, אם הצהובים יחליטו שלא להאריך את חוזהו של השחקן ויחליטו למכור אותו בתחילת העונה הבאה (כדי לא לאבד אותו בחינם בסוף העונה הבאה), לנתניה תהיה זכות ראשונים להשוות כל הצעת רכישה שתקבל מכבי ת"א. בשורה התחתונה – עתידו של השחקן נמצא בידיה של מכבי ת”א.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו