יום שבת, 20.08.2022 שעה 04:38

אחרי התבוסה: ביקורת בנבחרת הנשים על לנדאו

השחקניות עם תגובות קשות על המאמן אחרי ה-4:0 לפורטוגל: "נכון שיש פערי רמות, אבל לא הייתה לנו תכנית משחק". וגם: החלק של הנהלת ההתאחדות בהפסד

|
גילי לנדאו (דן יידוב)
גילי לנדאו (דן יידוב)

כנראה שזה מה שקורה שבהתאחדות לכדורגל ממציאים מאמן זמני לנבחרת הנשים בכדורגל, שפתחה אתמול את קמפיין מוקדמות המונדיאל בתבוסה 4:0 לנבחרת פורטוגל.

נכון שקרוב לוודאי שכל מי שהיה מאמן את הנבחרת לא היה מצליח למנוע הפסד,  עוד ייאמר שלמאמן הנבחרת גילי לנדאו, לא היה יותר מדי זמן להכין את הנבחרת בגלל מספר הרב של שחקניות לגיונריות שיש כיום בנבחרת, אך זה כנראה מה שקורה כשמנחיתים לעמדה המאמן מישהו שלא מכיר כלל את כדורגל הנשים, אז אי אפשר לבוא אליו בטענות על כך שהוא לא מכיר שחקניות, במיוחד שיש לו כיום כל כך הרבה שחקניות – כ-8 שמשחקות מעבר לים.

שחקניות נבחרת ישראל לפני המשחק (דן יידוב)שחקניות נבחרת ישראל לפני המשחק (דן יידוב)

אתמול בצהריים השחקניות העבירו מסר למאמן הנבחרת שהיה רצוי שיודיע מי אמורה לפתוח במשחק כדי שתוכלנה להתכונן לקראת המשחק. אך בנבחרת יש כבר ביקורת על המאמן לנדאו. מצד אחד הבנות אומרות: "יש פערי רמות גדולים מאוד בין הנבחרות, כל מי שצפה במשחק ראה זאת", אך יחד עם זאת הן מותחות ביקורת לעבר המאמן: "לא הייתה לנו ממש תכנית משחק. זה לא היה ברור. אחרי שספגנו את צמד השערים כבר בפתיחה, אז ישר שוחחנו אחת עם השנייה, חששנו לקבל עוד פעם תבוסה. אין ספק שהיה אפשר לשחק בהרבה יותר סגור, ואז לנסות לגנוב גול בהתקפות מתפרצות, אך זה לא מה שביקשו מאתנו", אמרו בנבחרת.

עוד ביקורות נשמעו כלפי לנדאו על כך שהוא שלח לשחקניות לינק כדי שיצפו במשחק בין פורטוגל לטורקיה: "הוא היה יכול להוציא קטעים נבחרים ערוכים ואז להראות לנו, מי יצפה במשחק שלם? רק באסיפה לקראת המשחק הראו לנו את הקרנות", אמרו בנבחרת.

שחקניות נבחרת ישראל מאוכזבות (דן יידוב)שחקניות נבחרת ישראל מאוכזבות (דן יידוב)

לנדאו לא אשם. הוא בטוח ניסה לעשות הכי טוב שהוא יכול, והשקיע את הכול. חברי הנהלת ההתאחדות שנותנים לבדיחה הזאת להתרחש, עם ההמצאות של מאמן זמני, הם אלו שצריכים לספק תשובה על הבדיחה הזו. מבקר המדינה כידוע בודק בימים אלה את כל הקשור להתנהלות בכדורגל נשים, אז הוא יכול בהחלט להכניס עוד פרק לבדיקה שהוא מקיים.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו