יום שלישי, 25.01.2022 שעה 18:19

עם טיילור ורוסלנה: העונה של גולסטאריות הושקה

רגע לפני תחילת העונה השלישית: מלכוב גילתה איזו קבוצה לא צפויה היא אוהדת, האקסית של גולן וכמעט כל חברותיה נפצעו ומי אמרה: "גיליתי שאני מסי"?

1 תגובות |
השקת גולסטאריות (איציק בלניצקי)
השקת גולסטאריות (איציק בלניצקי)

רגע לפני שהעונה החדשה של אחת הסדרות האהובות בטלוויזיה בישראל תחל, אמש (שני) נערכה ההשקה החגיגית של ״הגולסטאריות״ שתעלה עם העונה השלישית ב-HOT ב-29 בנובמבר. מלבד חברי הקאסט שהגיעו, גם גולסטארים מהעבר נכחו באירוע וביניהם ג’ובאני רוסו, דין מירושניקוב, לירון רביבו ועוד רבים. 

"אני מתרגשת ש-ONE מראיינים אותי, אני מרגישה עכשיו כדורגלנית אמיתית", אמרה טיילור מלכוב. "היו גולים, אנחנו הפגזנו במשחקים. הייתי ילדה יחסית טום בוי, שיחקתי הרבה כדורגל בבית ספר, הייתי הולכת מלא עם אבא שלי למשחקים, הוא היה אוהד הפועל רמת גן. אז ככה הגעתי מוכנה כשאני יודעת את כל החוקים וזכיתי לשחק עם האגדות סילבי ומיטל". 

טיילור? רוסלנה? מיהי המסי של גולסטאריות?

בין כל הדוגמניות, זמרות ופליטות הראליטי, השתתפו העונה גם שתי כדורגלניות עבר מקצועיות – סילבי ז'אן ומיטל דיין. ז’אן אמנם לא הייתה הקפטנית, אבל היא מרגישה כך תמיד:  "כשאני על הדשא אני סוג של קפטנית, אפילו שהסרט לא על היד שלי, זה כבר בדם ב-DNA. המגרש הוא תמיד הבית שלי. לא משנה מי מגיע, כשאני רואה את המגרש יש לי אש בעיניים, ולחזור לגולסטאריות בפעם השנייה זה סוג של סגירת מעגל. בכלל לא חשבתי שאוכל לשחק כדורגל עד לפני שנתיים-שלוש, כי הייתה לי איזו בעיה בריאותית שאמרו שאני יכולה להיות משותקת, אבל הראיתי לכולם שאפשר לנצח את המחלה ואפשר לעשות את זה בגדול. עצם העובדה שחזרתי לגולסטאריות, יותר חזקה ממה שהייתי בעונה הקודמת, זה האושר הכי גדול שלי.

טיילור מלכוב וסילבי ז'אן (איציק בלניצקי)טיילור מלכוב וסילבי ז'אן (איציק בלניצקי)

על העונה החדשה וההבדלים מהעבר אמרה ז’אן: “הדינמיקה ממש לא אותו דבר, להכיר בנות שלושה שבועות זה כלום לעומת בקבוצות שאתה נמצא חודשים ושנים. כל אחת באה עם האגו שלה, וכל אחת רוצה כמובן את המקום שלה, ובכדורגל, שזה המגרש הביתי שלי, אסור להתעסק איתי”.

השקת גולסטאריות (איציק בלניצקי)השקת גולסטאריות (איציק בלניצקי)

ירון ליכטנשטיין, יוצר התכנית, אמר כי אחד הדגשים שההפקה שמה בתכנית העונה הוא מניעת גזענות. בתוך כך, הגולסטאריות צילמו גם קליפ שקורא למניעת גזענות וגם תקווה גדעון סיפרה על כך, תוך שהיא מנסה לשכנע אותנו שהיא יודעת מה זה נבדל: "אני גיליתי שאני שחקנית אין דברים כאלה. לא הייתי בחיים במשחק כדורגל, לא ידעתי מה זה פנדל, לא ידעתי מה זה נבדל, הייתי כולי בשוק, ופתאום באתי וגיליתי שאני מסי”.

תקוה גדעון ותמי יחזקאל (איציק בלניצקי)תקוה גדעון ותמי יחזקאל (איציק בלניצקי)

גדעון הוסיפה: "יש הכול מהכול, יש דרמות שאין דברים כאלה. כבר כשהייתי שם ישבתי עם פופקורן והסתכלתי עליהן. נהניתי מהצפייה עוד שם. אנחנו מדברים שם על הכל, אנחנו צוחקים, גם הבאנו הרבה את נושא הגזענות וקבלת האחר, יש בעונה הזו הכל. ואני אגלה לכם סוד – אני הקפטן. מה זה נבדל? נגיד אם אני בזארה, ואני עומדת בקופה, ואז את באה עם הבגדים ואת מביאה לי את זה ואני משלמת, אז זה נבדל”.

מאיה בוסקילה, תקוה גדעון ואורטל עמר (איציק בלניצקי)מאיה בוסקילה, תקוה גדעון ואורטל עמר (איציק בלניצקי)

אז נכון שגברים נוטים להקצין כשהם לא מרגישים טוב, אבל מסתבר שמלכות הדרמה הן תמיד הנשים, ולראייה – כולן חזרו פצועות מהעונה. ״עיקמתי את הקרסול והייתי על כיסא גלגלים, לא יכולתי לעשות שום משימה אחרי זה, זה הקושי הגדול – להתמודד עם פציעה, כשאת מוגבלת, את לא יכולה ללכת. אבל צלחנו את זה ועברנו את זה באופטימיות ובהומור״ סיפרה רוסלנה רודינה.

רוסלנה רודינה (איציק בלניצקי)רוסלנה רודינה (איציק בלניצקי)

גם מאיה בוסקילה נפצעה כמובן: "נפצעתי פציעה מאוד קשה, קרעתי את הארבע ראשי, אם תגידי את זה לכדורגלן הוא בטוח יבין". אורטל עמר, מהמעטות שהגיעו עם רקע בכדורגל, קרעה גם היא את הארבע ראשי (פציעה פופולרית, אה?), אבל הצליחה ליהנות מהחוויה: ״אני מאוד אוהבת כדורגל ומאוד מבינה בעולם הזה ונהנית מזה. חשבתי שיהיה לי יותר קל, זה משחק קשה רצח, צריך לבוא לזה מוכנים, צריך רגל חזקה, צריך להיות בכושר שיא, אז הבקעתי כמה שערים אבל זהו. באתי עם קצת רקע, היה לי מושג. יש שם בנות שלא ידעו מה זה בלם ואיפה עומד החלוץ, הן לא ידעו כלום”.

אורטל עמר (איציק בלניצקי)אורטל עמר (איציק בלניצקי)

“אני מאוד אוהבת ספורט, ולא רק כדורגל, אני אוהבת גם כדורסל, חולה על האולימפיאדה, הלוואי שהבן שלי יהיה כדורגלן. אני מאחלת לו שיתעסק בספורט. אני קרעתי את הארבע ראשי, לא קריעה מלאה, אלא קטנה בגידים. אז לא הצלחתי ללכת. הרווחתי חברות לחיים מהעונה הזאת שזה מאוד שווה. אני גם חושבת שיראו אותי בפן אחר בעונה הזאת וזה כיף, יש פה קאסט מטורף", הוסיפה עמר.

ליטל סמדג'ה (איציק בלניצקי)ליטל סמדג'ה (איציק בלניצקי)

ג'ובאני רוסו מוותיקי גולסטאר, הגיע לפרגן לכולם יחד עם מאיה אשתו, שכבר מחכה להזמנה לעונה הבאה של גולסטאריות. "ראינו שיש הרבה בלגן ואקשן. אני חשבתי שרק בנים עושים בלגן, אבל בנות אוהו..". ג'ובאני עדיין טוען שבנים יותר מעניינים, מאיה כמובן תומכת בנשים. 

ג'ובאני רוסו ומאיה פישל (איציק בלניצקי)ג'ובאני רוסו ומאיה פישל (איציק בלניצקי)
שייע פייגנבוים (איציק בלניצקי)שייע פייגנבוים (איציק בלניצקי)
יוסי בניון וג'ובאני רוסו (איציק בלניצקי)יוסי בניון וג'ובאני רוסו (איציק בלניצקי)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30