יום ראשון, 07.08.2022 שעה 18:57

סבע: מקווה שאני לא באיזה חלום ואתעורר פתאום

החלוץ, שעזב את גוואנגז'ו ר.פ הסינית וחתם לשנתיים באל נאסר מאיחוד האמירויות בפוסט לאחר המעבר: "הכל קרה כל כך מהר, קיבלו אותנו כמו מלכים ממש"

|
דיא סבע במדי אל נאסר (אינסטגרם)
דיא סבע במדי אל נאסר (אינסטגרם)

אחרי שחתם לשנתיים באל נאסר מאיחוד האמירויות, דיא סבע העלה הערב (שני) עם צאת יום הכיפורים פוסט באינסטגרם המתייחס למעבר מגוואנגז’ו ר.פ הסינית ליעד החדש בקריירה שלו. בנוסף, גם סוכנו, רונן קצב, העלה פוסט המתייחס למעבר.

דיא סבע התייחס למעבר וכתב: “וואו, איזה שבוע עבר עליי. הכל קרה כל כך מהר וממש לא ציפיתי לזה. ממלון שהייתי סגור בו חודשיים וחצי בגלל המשחקים בסין ועד ההגעה לדובאי. קיבלו אותנו כמו מלכים ממש. הכל כל כך מרשים פה ואי אפשר אפילו לתאר את זה במילים. המועדון דואג לי להכל וההחתמה שלי מרגישה הרבה יותר מרק כדורגל. ממש כל הזמן מדברים פה על זה שמדובר בהיסטוריה רגע אחרי הסכם השלום והאווירה ברחובות ובמועדון לבבית ומאירת פנים”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיא סבע וואו איזה שבוע עבר עלי הכל קרה כל כך מהר וממש לא ציפיתי לזה ממלון שהייתי סגור בו חודשיים וחצי בגלל המשחקים בסין ועד ההגעה לדובאי. קיבלו אותנו כמו מלכים ממש. הכל כל כך מרשים פה ואי אפשר אפילו לתאר את זה במילים המועדון דואג לי להכל וההחתמה שלי מרגישה הרבה יותר מרק כדורגל. ממש כל הזמן מדברים פה על זה שמדובר בהסטוריה רגע אחרי הסכם השלום והאווירה ברחובות ובמועדון לבבית ומאירת פנים אני רוצה ברגע הזה להגיד תודה קודם כל למשפחתי אישתי היקרה והילדים שהכל איתכם ובשבילכם. ההורים שלי אבא היקר אימא היקרה אחים וכל מי שנמצא במעגל המשפחתי התומך שלי תודה לאנשי הכפר שלי שכנים וחברים על התמיכה המדהימה הפרגון ועל ההבנה שאני מייצג את כולכם וגאה בכך אני רוצה להודות לסוכנים שלי רונן וגילעד קצב. רונן מהרגע שהתחברתי אלייך אתה מעביר אותי במסע קסום של הכרת תרבויות וכמובן דואג לי להכל. רועי רוזן עורך הדין שלי שפשוט שומר עלי ועושה עבודה נפלאה המסע הזה נמשך והוא פשוט קסום. מקווה שאני לא באיזה חלום ואתעורר פתאום רק התחלתי ועכשיו צריך להגביר ולעבוד קשה כי הכל מתחיל ונגמר בדשא תודה לבורא עולם. שמור לי על בריאות היקרים לי ומקווה שכולם ביחד נעבור מהר את תקופת הקורונה בריאות לכולם ותודה بداية جديدة وهدف جديد ⚽️⚽️ من الإغلاق والحجر في الصين لمدة شهرين بسبب الظروف الصعبة التي خلفتها جائحة كورونا ، كانت فترة صعبة بسبب الإبتعاد عن العائلة ، وصلت إلى دبي ... فريق جديد ، دولة جديدة . لقد كانت لحظة مفاجئة وغير متوقعة ، ولم اتوقع يوما ما أن أكون اللاعب الأول الذي يوقع في ناد عربي وفي دولة عربية ودولة آسيوية . بهذه المناسبة لا بد من تقديم التحية الطيبة والشكر لنادي النصر وإدارته الكريمة على هذا الإستقبال الدافىء ، لا يمكن وصف ذلك بكلمات ، من لحظة وصول الطائرة وحتى لحظة التوقيع ، كانت لحظات معبرة ولحظات ستبقى خالدة في مذكراتي الكروية . بهذة المناسبة اشكر زوجتي الرائعة والتي لطالما كانت بعيدة عني نظرا للاوضاع العامة لكنها كانت قريبة مني في جميع اللحظات والمحطات ، لعائلتي ، أمي وأبي ، على التضحية من أجلي وصولا إلى تحقيق أحلامي . شكرا لابناء وبنات قريتي مجد الكروم ،وشكر موصول إلى وكلائي على عملهم من أجلي ، وشكرا لفريقي السابق على ما قدمه لي خلال هذه الفترة . وبعد التوقيع نبدأ العمل ، نسال الله ان تكون بداية موفقة وبداية انتصارات مع فريق النصر ✌

A post shared by Diaa Sabia (@diaasabia10) on

“אני רוצה ברגע הזה להגיד תודה קודם כל למשפחתי, אישתי היקרה והילדים, שהכל איתכם ובשבילכם. ההורים שלי, אבא היקר, אמא היקרה, אחים וכל מי שנמצא במעגל המשפחתי התומך שלי. תודה לאנשי הכפר שלי, שכנים וחברים, על התמיכה המדהימה, הפרגון ועל ההבנה שאני מייצג את כולכם וגאה בכך”.
“אני רוצה להודות לסוכנים שלי רונן וגלעד קצב. רונן מהרגע שהתחברתי אליך אתה מעביר אותי במסע קסום של הכרת תרבויות וכמובן דואג לי להכל. רועי רוזן עורך הדין שלי שפשוט שומר עלי ועושה עבודה נפלאה. המסע הזה נמשך והוא פשוט קסום. מקווה שאני לא באיזה חלום ואתעורר פתאום. רק התחלתי ועכשיו צריך להגביר ולעבוד קשה כי הכל מתחיל ונגמר בדשא. תודה לבורא עולם, שמור לי על בריאות היקרים לי ומקווה שכולם ביחד נעבור מהר את תקופת הקורונה, בריאות לכולם ותודה”.

דיא סבע (אינסטגרם)דיא סבע (אינסטגרם)

רונן קצב כתב בפייסבוק: “דובאי, חוויה והיסטוריה, כיף גדול. גמר חתימה טובה לכולם. החתימה נעשתה לפני כיפור והקשב הרב של הדובאים והבנת החשיבות ליהודי במדינה מוסלמית מרגש לא פחות מהחתימה עצמה”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו