יום שלישי, 26.10.2021 שעה 17:01

קבלת שבת: המחזור השלישי והקרב בבלומפילד

ליגת העל תפתח מחזור השבת עם 4 משחקים, במוקד: מכבי ת"א תארח את מכבי חיפה. וגם: הפועל ת"א תנסה להישאר מושלמת וב"ש בדוחא. כל מה שעליכם לדעת

ליגת העל 21-22
174-127הפועל ב"ש1
146-117הפועל ת"א2
136-127מכבי חיפה3
136-107הפועל חיפה4
126-77הפועל חדרה5
96-97מכבי פ"ת6
86-67עירוני ק"ש7
88-77בית"ר ירושלים8
811-97מכבי נתניה9
811-87הפועל נוף הגליל10
89-67בני סכנין11
713-77מכבי ת"א12
610-77מ.ס אשדוד13
311-27הפועל ירושלים14
לוח משחקים
  • עירוני ק"ש
  • שבת, 30/10, 17:30
  • מכבי ת"א
  • הפועל ירושלים
  • שבת, 30/10, 19:00
  • מכבי פ"ת
  • מכבי נתניה
  • שבת, 30/10, 20:00
  • הפועל ב"ש
  • מ.ס אשדוד
  • שבת, 30/10, 20:30
  • מכבי חיפה
  • הפועל חיפה
  • ראשון, 31/10, 19:00
  • הפועל חדרה
  • הפועל ת"א
  • ראשון, 31/10, 20:15
  • בני סכנין
  • הפועל נוף הגליל
  • שני, 01/11, 20:15
  • בית"ר ירושלים
6 תגובות |
עידן נחמיאס מול עלי מוחמד (רדאד ג'בארה)
עידן נחמיאס מול עלי מוחמד (רדאד ג'בארה)

המחזור השלישי בליגת הבורסה לניירות ערך ייצא מחר (שבת) לדרך עם ארבעה משחקים מסקרנים במיוחד, כאשר במוקד כמובן – משחק העונה הראשון בין מכבי תל אביב למכבי חיפה. בנוסף, המוליכה הפועל תל אביב תצא למשחק חוץ מול מכבי פתח תקווה, העולה החדשה הפועל נוף הגליל תארח את מ.ס אשדוד ובני סכנין והפועל באר שבע יפגשו באצטדיון דוחא לעוד קרב לוהט.

בני סכנין - הפועל ב”ש (17:45)

אצטדיון: דוחא.

שופט: גל לייבוביץ’.

ייעדרו בבני סכנין: אנתוני וארן (פצוע).

ייעדרו בהפועל ב”ש: איתן טיבי ושגיב יחזקאל (פצועים).

הרכב משוער בני סכנין: מחמוד קנדיל, ניקולה צ’ירקוביץ', אנטה פוליץ', מארון גנטוס, עבדאללה ג'אבר, איהאב גנאים, מרואן קבהא, בירם כיאל, מוטי ברשצקי, רז שטיין ואיברהימה קונטה.

הרכב משוער הפועל ב”ש: אריאל הרוש, אור דדיה, מיגל ויטור, חאתם עבד אלחמיד, הלדר לופס, רועי גורדנה (דוידה פטרוצ'י) מריאנו בריירו, רמזי ספורי, דור מיכה, יוג'ין אנסה, איתי שכטר.

איהאב גנאים ובירם כיאל חוגגים (עמרי שטיין)איהאב גנאים ובירם כיאל חוגגים (עמרי שטיין)

הפעל נוף הגליל – מ.ס אשדוד (19:00)

אצטדיון: גרין.

שופט: ניב שטייף.

ייעדרו בהפועל נוף הגליל:  גוטייר טומלין ופדרו פטראצי (פצועים).

יעדרו במ.ס אשדוד: יעקב בריהון, גיל כהן (פצועים)

הרכב משוער הפועל נוף הגליל: סטפן מרינוביץ’, טימוטי מוזי, אלי בלילתי, דולב אזולאי, ירין פרץ, יבגני ברקמן,  סולומון דניאל, רועי שוקרני, עודד צ’קול (אלעד שחף), סתיו נחמני וקאוון פרייטר (לוואגה קיזיטו).

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב גראפי, זוהר זסנו, ננאד סבאטקוביץ', טימותי אוואני, מונטרי קמהאני, פיראס אבו עקל, נאור סבג, עטאא ג'אבר (אמיר עגייב), עוז בילו, מתיאוסיניו ופהאד באיו.

יבגני ברקמן חוגג עם שחקני נוף הגליל (שחר גרוס)יבגני ברקמן חוגג עם שחקני נוף הגליל (שחר גרוס)

מכבי פ”ת – הפועל ת”א (20:00)

אצטדיון: שלמה ביטוח.

שופט: עידן לייבה.

ייעדרו במכבי פ”ת: ארד בר וניקו אולסק (פצועים), אור בלוריאן (בספק).

ייעדרו בהפועל ת”א: אין.

הרכב משוער מכבי פ”ת: אריק ינקו, ינון אליהו, מרכוס דיניז, דניאל פלשר, ירדן כהן, בן רייכרט, איתן אזולאי, עמית מאיר (ירוסלב מיחאליק), לאמק בנדה, ג'יימס אדניי ומוחמד עוואד.

הרכב משוער הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, מוחמד קליל טראורה, אדי גוטליב, דורון ליידנר, שי אליאס, דן איינבינדר, אופק ביטון, עידן ורד, פארליי רוסה ולוסיו.

שחקני הפועל תל אביב חוגגים עם יואב תומר (עמרי שטיין)שחקני הפועל תל אביב חוגגים עם יואב תומר (עמרי שטיין)

מכבי ת”א – מכבי חיפה (20:30)

אצטדיון: בלומפילד.

שופט: רועי ריינשרייבר.

ייעדרו במכבי ת”א: אנריק סבוריט ואייל גולסה (פצועים). 

ייעדרו במכבי חיפה: בן שהר וראיין סטריין (פצועים).

הרכב משוער מכבי ת”א: דניאל פרץ, אנדרה ז'ראלדש, לואיס הרננדס, עידן נחמיאס, אופיר דוידזאדה, דן גלזר, עדן שמיר (שרן ייני), דן ביטון (אבי ריקן), אדוארדו גררו, גבי קניקובסקי וסטיפה פריצה. 

הרכב משוער מכבי חיפה: ג'וש כהן, רז מאיר, בוגדן פלאניץ', אורי דהן, סאן מנחם, חוסה רודריגס, עלי מוחמד, מוחמד אבו פאני, עומר אצילי (דולב חזיזה), צ'ירון שרי וגודסוויי דוניו.

שחקני מכבי תל אביב ומכבי חיפה במאבק (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי תל אביב ומכבי חיפה במאבק (רדאד ג'בארה)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי