יום שבת, 27.11.2021 שעה 10:39

ב"ש תיפגש עם גורדנה, טאהא מחכה לעוד הצעה

הדרומיים ידונו עם הקשר ונציגיו בקרוב כדי לקדם את המו"מ על הגעתו, הבלם ממתין למועדון בטרם ישמע הצעות אחרות. המגעים מול עידן ורד נמשכים במקביל

6 תגובות |
רועי גורדנה (רדאד ג'בארה)
רועי גורדנה (רדאד ג'בארה)

הפועל באר שבע תיפגש בקרוב עם רועי גורדנה ונציגיו כדי לקדם את המשא ומתן מולו. השחקן שכיכב במ.ס אשדוד מוערך מאוד על ידי המאמן רוני לוי והוא מועמד מוביל לחזק את הקישור של הדרומיים לקראת העונה הבאה. 

במקביל, המגעים מול עידן ורד נמשכים, כאשר השחקן מתלבט האם לתת לבית"ר ירושלים זמן נוסף להגיש לו הצעה. יחד עם זאת, ורד מעוניין להגיע לבאר שבע, אבל רק פגישה יכולה להזיז את העניינים לקראת סיכום. 

עידן ורד (אורן בן חקון)עידן ורד (אורן בן חקון)

בתוך כך, בב”ש מבהירים כי הם רוצים שלואי טאהא ימשיך בקבוצה, בכפוף להצעה חדשה שיקבל. הבלם מוערך מאוד ונחשב לקפטן ואחד מהשרידים האחרונים לעונות האליפות האחרונות, אבל בחוזה נמוך יותר ממה שקיבל לפני פרוץ הקורונה. לא בטוח אם טאהא יסכים, אבל הוא ימתין לבאר שבע לקבלת ההצעה החדשה לפני שיקבל הצעות ממועדונים אחרים.

בתוך כך, ב”ש הודיעה כי תפתח את אימוניה ביום ראשון 20.6. הקבוצה תצא למחנה אימונים בקיילצה שבפולין בין התאריכים 29.6-8.7. במהלך מחנה האימונים, הקבוצה תקיים שלושה משחקי אימון. באר שבע תחל את דרכה בליגה האזורית בסיבוב המוקדמות השני. ההגרלה לסיבוב זה תיערך ביום רביעי, 16.6. המשחק הראשון בסיבוב השני יתקיים ביום חמישי, 22.7 והגומלין ב-29.7.

אוהדי הפועל בטירוף לפני הדרבי בגמר הגביע
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30