יום חמישי, 11.08.2022 שעה 18:01

האישורים הושגו: מתחם האימונים שייבנה בחדרה

מלבד האצטדיון שעתיד לקום בעיר, בשורה טובה לאוהדים: קומפלקס מפואר שיכיל שני מגרשי אימון ייבנה בתוך שנתיים למען הקבוצות. ראש העיר וגולן הגיבו

|
מתחם האימונים בחדרה (באדיבות הפועל חדרה)
מתחם האימונים בחדרה (באדיבות הפועל חדרה)

בשורה גדולה ומשמחת עבור אוהדי הפועל חדרה ותושבי העיר. בהמשך לאישורים על הקמת אצטדיון כדורגל חדש במזרח העיר שיכיל 12,000 מקומות ישיבה, השבוע אושרו התוכניות על בניית קומפלקס האימונים החדיש שאמור לשרת גם את הפועל חדרה בנוער והבוגרים ואת קבוצת הנשים של של כישרונות חדרה. מדובר בקומפלקס הכולל שני מגרשי אימונים ולצידו מבנה הכולל חדרי הלבשה, חדרי כושר וציוד, משרדים ואפילו חדר אוכל שישרת את השחקנים.

על פי לוחות הזמנים, כפי שהוצגו לראש העיר צביקה גנדלמן, מתחם האימונים אמור להיות בשימוש בתוך פחות משנתיים – עד אפריל 2023. באותה תקופה אמורה הפועל חדרה לפנות את המגרש שלה במרכז העיר לטובת ההסתדרות. החדרים במבנה ישרתו הן את קבוצת הבוגרים והן את קבוצת הנוער. על פי לוחות הזמנים, פחות משנתיים מהיום אמור הקומפלקס להיות מאוכלס ולהתחיל לשמש את המועדון, מה שאומר שכבר במהלך העונה הבאה, 2022/23, הוא אמור להיות רלוונטי.

שחקני הפועל חדרה (חגי מיכאלי)שחקני הפועל חדרה (חגי מיכאלי)

את הפרויקט מובילה החברה הכלכלית, והוא יכלול כאמור שני מגרשי אימונים תקניים כאשר באחד מהם יהיה יציע ל-350 צופים ובשני יציע ל-500 צופים. המגרשים הללו מיועדים לאימוני קבוצת הבוגרים ולאימונים ומשחקים של קבוצת הנוער של הפועל חדרה וקבוצת הנשים מכבי כישרונות חדרה מליגת העל בכדורגל נשים. לצד המגרשים ייבנה מבנה מפואר בשטח של כ-700 מ"ר, ובו יהיו חדרי הלבשה חדישים, חדרי שופטים, חדרי מאמנים, חדרי כושר, חדרי טיפולים, חדרי ציוד, משרדים ואפילו חדר אוכל שישרת את השחקנים במהלך היום יום.

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, אמר: "הבשורה בנוגע להקמת מתחם האימונים חשובה לא פחות מהקמת האצטדיון. הקומפלקס המפואר שייבנה יאפשר למועדון הכדורגל לקבל את התנאים המתקדמים ביותר בארץ ויעזור מאוד הן לקבוצה הבוגרת והן לקבוצת הנוער להתפתח ולהתקדם בפן המקצועי. השחקנים והשחקניות  בחדרה יזכו לתנאים טובים יותר וכך גם ההורים שיגיעו בשבתות לצפות במשחקי קבוצת הנוער  ומשחקי קבוצת הנשים, במתחם חדיש ומזמין. בד בבד נמשיך בעבודות על האצטדיון על מנת להשלים את המהפכה בתחום מתקני הכדורגל בעיר".

אורן גולן (שחר גרוס)אורן גולן (שחר גרוס)

אורן גולן, היועץ המקצועי של הפועל חדרה: "עבורנו מדובר בבשורה של ממש. אנחנו מאוד אוהבים את המגרש הנוכחי שלנו, אבל ברור לכולם שמדובר במתקן מיושן ולא ראוי לקבוצה בליגת העל. המתחם החדש אמור להיות אחד המתקדמים בארץ ולספק למועדון שלנו מעטפת חדישה ומקצועית של שירותים והכל במקום אחד. אין לי ספק שזה ירים את המועדון כמה רמות למעלה וימשוך אלינו צעירים רבים מכל האזור, שיראו בנו מודל לחיקוי".

תיעוד של אריקסן באימון האחרון לפני המשחק
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו