יום ראשון, 17.10.2021 שעה 03:11

עצוב: אביו של עופרי ארד, עודד, הלך לעולמו

כואב: אבא של בלם חיפה נפטר אחרי מאבק במחלה קשה, הלוויתו תתקיים היום ב-17:00 בקיבוץ החותרים. עופרי כתב: "היית הכל בשבילי", ורמוט: "נקרע הלב"

114 תגובות |
עופרי ארד ואביו (רדאד ג'בארה)
עופרי ארד ואביו (רדאד ג'בארה)

עצוב וכואב: עודד ארד, אביו של בלם מכבי חיפה עופרי ארד, הלך לעולמו הבוקר (רביעי) אחרי מאבק ממושך במחלה קשה. הלוויתו תתקיים היום בשעה 17:00 בקיבוץ החותרים. עופרי נפרד מאביו: “תודה על הזכות להיות הבן שלך, היית הכל בשבילי. תשמור עלינו מלמעלה”.

כזכור, ארד שוחרר מסגל הנבחרת לפני כמה ימים בשל סיבות אישיות על מנת להיות לצידו של אביו בימים האחרונים, וההודעה הכואבת התקבלה הבוקר. אביו זכה לראות את בנו מניף את תואר האליפות באותה תמונה מצמררת בה עופרי מוביל אותו בכיסא גלגלים על כר הדשא בסמי עופר.

עופרי ארד ואביו (רדאד ג'בארה)עופרי ארד ואביו (רדאד ג'בארה)
עופרי ארד ואביו (נעם מורנו)עופרי ארד ואביו (נעם מורנו)

עודד ארד ז”ל ליווה את בנו עופרי, בן הזקונים במשפחה בת שבעה אחים מקיבוץ החותרים, החל מגיל 7 והיה מגיע לכל אימון של הקבוצה הבוגרת. גם אחיו של עופרי ארד שיחקו במחלקת הנוער וגם אותם הוא ליווה לאורך הקריירה.

עודד ארד לא הסתיר את התרגשותו הרבה אחרי הזכייה באליפות של מכבי חיפה, כשלבש את בגדי המועדון וחבש את הכובע בעת החגיגות מול הקהל. ממכבי חיפה נמסר: “מועדון כדורגל מכבי חיפה מביע צער עמוק ומשתתף באבלה הכבד של המשפחה עם מותו של עודד ומאחלים שלא תדעו עוד צער”. יהי זכרו ברוך.

עופרי ארד עם אביו אחרי הזכייה באליפות (רדאד ג'בארה)עופרי ארד עם אביו אחרי הזכייה באליפות (רדאד ג'בארה)

גילי ורמוט כתב: “נקרע הלב להתעדכן הבוקר על מות אביו של עופרי ארד. כאחד שאביו ליווה אותו במהלך כל הקריירה לכל מקום בארץ ובחו”ל כפי שאביו של עופרי ליווה אותו, אני יכול לתאר כמה קרובים הם היו. לפחות הוא זכה לחגוג איתו את האליפות בסמי עופר”.

מאור בוזגלו כתב: “אני לא מכיר אישית… אבל זה כזה כואב. מחזק את המשפחה, שלא תדעו עוד צער”.

עופרי ארד ומשפחתו (רדאד ג'בארה)עופרי ארד ומשפחתו (רדאד ג'בארה)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי