יום שישי, 27.05.2022 שעה 06:24

בלעדי: הצעת הענק של בורסאספור לרוקאביצה

הקבוצה הטורקית מעוניינת בשרותיו של החלוץ והציעה חוזה לשנתיים בסך 450 אלף אירו לעונה, כולל בונוסים אדירים על עליית ליגה ושערים. כל הפרטים

|
ניקיטה רוקאביצה (נעם מורנו)
ניקיטה רוקאביצה (נעם מורנו)

ניקיטה רוקאביצה עדיין לא מצא קבוצה חדשה, אבל פרטי החוזה של אחת הקבוצות שמעוניינות בו, בורסאספור מהליגה השנייה בטורקיה, הגיעו ל-ONE. לחלוץ האוסטרלי הוצע חוזה לשנתיים, עם תשלום נטו של 450 אלף אירו לעונה הראשונה, שעשוי להיות מוכפל במקרה של עליית ליגה לאחר עונת הבכורה.

השחקן יקבל לפי הצעת הטורקים 10 תשלומים שווים בכל חודש בין אוגוסט 2021 למאי 2022 שיגיעו לסכום של 450 אלף אירו. בנוסף, השחקן יקבל לפי החוזה בונוס של 50 אלף אירו במקרה של עליית ליגה. בעונה השנייה בחוזהו, אם הקבוצה תעפיל, יקבל רוקאביצה בונוס של 50 אלף אירו במקרה שיפתח בהרכב 26 פעמים או יותר.

ניקיטה רוקאביצה חוגג (רדאד ג'בארה)ניקיטה רוקאביצה חוגג (רדאד ג'בארה)

כמו כן, רוקאביצה יוכל לקבל בונוס של 50 אלף אירו נוספים במקרה שתהיה לו מעורבות ישירה ב-15 שערים (גולים או בישולים) בליגה הראשונה. בנוסף, אם הקבוצה תעלה לליגה הראשונה, המשכורת שלו בעונה השנייה בחוזה תוכפל ל-900 אלף אירו עבור עונת 2022/23, מספרים אדירים לכל הדעות.

בורסאספור הייתה בליגה הראשונה בעונת 2018/19, בה ירדה לליגת המשנה כשסיימה במקום ה-16 בטבלה. אשתקד הקבוצה סיימה במקום העשירי בטבלה, כשהמטרות שלה היא כמובן לשוב לקדמת הבמה.

החוזה שהוצע לרוקאביצה (מערכת ONE)החוזה שהוצע לרוקאביצה (מערכת ONE)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב