יום שבת, 27.11.2021 שעה 07:20

אחרי שחתם בא.א פאחם, חסן נדרש לשוב לביסאקלי

הבלם התיר חוזהו במאי וכבר חתם בלאומית, אולם האיטלקים מערימים קשיים למרות הסכם העזיבה ומציעים חוזה משודרג כדי שיחזור. בינתיים, לא עבר בבקרה

1 תגובות |
ירין חסן (שחר גרוס)
ירין חסן (שחר גרוס)

הבלם ירין חסן, שהתיר את חוזהו בביסאקלי מהליגה השלישית באיטליה בחודש מאי ומאז כבר חתם בהפועל אום אל פאחם, נקלע לסאגה מול הקבוצה מארץ המגף שכרגע לא רוצה לשחרר אותו למרות ההסכם בין הצדדים ורוצה שישוב אליה. בשל כך, בפיפ”א לא מאשרים את ההסכם שלו עם אום אל פאחם והוא טרם עבר בבקרה התקציבית.

השחקן הגיע במאי האחרון לסיכום עם האיטלקים על שחרורו תמורת ויתור על החוזה לשנתיים הבאות, אולם בביסאקלי מערימים קשיים והעבירו לשחקן מסר כי מוכנים לשדרג את החוזה שלו על מנת שיחזור לקבוצה. באום אל פאחם ניסו להעביר את החוזה של חסן בבקרה על מנת שישחק מול הפועל עכו בגביע הטוטו של הלאומית בשבוע הבא – אולם אין אישור העברה וכרגע השחקן לא יכול להיות בסגל של הקבוצה.

מי שמנהל את הנושא עבור חסן הוא עורך הדין רועי רוזן, כשהמטרה היא להגיע להבנות ולאפשר לבלם לשחק בארץ. את הכדורגל האיטלקי בחר לעזוב בשל סיבות אישיות ולישראל הגיע כחופשי בחודש שעבר, אולם כעת, לפני שאמור היה לרשום הופעת בכורה בקבוצה, הוא נתקל במוקש בירוקרטי עליו ינסו לגשר.

ההולנדים של בארסה בתחרות על הקלנועית
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30