יום חמישי, 02.12.2021 שעה 17:43

"כאוכב לא קופחה, לא ניתן לקבוע שהיו טעויות"

אחרי הסערה בליגה א' עם העלייה של ריינה וההחלטות מעוררות המחלוקת, באיגוד השופטים הגיבו: "זוויות הצילום לא מאפשרות לקבוע שההחלטות היו שגויות"

9 תגובות |
המהומות בין ריינה לכאוכב (עמרי שטיין)
המהומות בין ריינה לכאוכב (עמרי שטיין)

סיום המשחק בין בני ריינה להפועל כאוכב גרר סערה, זאת לאחר שריינה ניצחה 1:2 ועלתה לליגה הלאומית במשחק בו נרשמו שתי החלטות מעוררות מחלוקת בדקות הסיום. ראשית, שער הניצחון של ריינה אושר למרות שקיים ספק גדול לגבי האם הכדור עבר את הקו, ולאחר מכן גול של כאוכב נפסל בטענה שנויה במחלוקת לנבדל.

היום (שישי) איגוד השופטים הוציא הודעה רשמית בנוגע למשחק וטען תחילה לגבי שער הניצחון בדקה ה-84: “זוויות הצילום הקיימות אינן מאפשרות בשום אופן לקבוע ודאות ביחס להחלטה ובוודאי שלא ניתן לקבוע כי מדובר בהחלטה שגויה. עוזר השופט ממוקם בזווית הטובה ביותר לאבחן האם הכדור עבר במלוא היקפו את קו השער”.

על השער שנפסל לכאוכב נכתב: “להדגיש, החלטת הנבדל הינה ביחס למסירה הראשונה לשחקן התוקף שבקרבת עוזר השופט ולא ביחס למסירה השנייה להבקעת השער. זוויות הצילום הקיימות אינן מאפשרות בשום אופן לקבוע ודאות ביחס להחלטה ובוודאי שלא ניתן לקבוע כי מדובר בהחלטה שגויה. לאור כל האמור, הטענות שהועלו כי מדובר בהחלטות שגויות הינן חסרות כל ביסוס. איגוד השופטים מגבה באופן מלא את צוות השיפוט ובפרט את שני עוזרי השופט בהחלטותיהם. כמו כן, איגוד השופטים דוחה בתוקף את ההשתלחות של מי מנציגי קבוצת הפועל כאוכב כלפי עוזרי השופט”.

תגרה בסיום המשחק בין ריינה לכאוכב
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30