יום שני, 27.06.2022 שעה 14:51

לפני המונדיאל: מו"מ למשחק בין ישראל לספרד

ההתאחדות במו"מ לאירוח הנבחרת של לואיס אנריקה בנובמבר, רגע לפני שהיא תשחק בקטאר. בנוסף - נבדקה אופציה לארח את ברזיל, יש גישושים עם אורוגוואי

|
יגיעו? נבחרת ספרד (רויטרס)
יגיעו? נבחרת ספרד (רויטרס)

פרסום ראשון: ההתאחדות לכדורגל במשא ומתן לקיום משחק בחודש נובמבר בין נבחרות ישראל לספרד כאן בישראל. לקראת המונדיאל בקטאר, החבורה של לואיס אנריקה בודקת את האפשרות לקיים את משחק ההכנה מול הנבחרת של אלון חזן.

היה ניסיון גם לקיום משחק בין נבחרות ישראל וברזיל, אך נראה שזה לא ייצא לפועל. כמו כן, ישנם גישושים ראשונים למשחק בארץ בין נבחרות אורוגוואי וישראל. העניין נבדק כעת מבחינה כספית כאשר השאלה היא האם אפשר להוציא אותה לפועל.

בינתיים, הנבחרת הישראלית אמורה לקיים משחק ידידות בספטמבר מול נבחרת מלטה, שיתקיים לאחר המשחק על ראשות הבית בליגת האומות מול אלבניה. המשחק אמור להתקיים במוצאי ראש השנה ובהתאחדות לכדורגל יבקשו ממלטה להגיע לישראל כדי שלא יצטרכו לטרטר את השחקנים ולקיים את החג במלטה.

בהתאחדות בחרו נבחרת מדרג נמוך, כדי שיוכלו לשחרר את כל השחקנים שיש להם את הגיל לטובת נבחרת הצעירה שתשחק במשחק על עלייה ליורו, על מנת שיוכלו לסייע לחבורה של גיא לוזון במשימתה החשובה.

חזן: מוריד את הכובע בפני השחקנים
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו