יום ראשון, 24.10.2021 שעה 01:46

אבי ריקן ייעדר, פריצה: אני יכול להיות טוב יותר

ואן לוון יהנה מסגל מלא מלבד הקשר מול נתניה בשבת, גררו יחזור מאוחר מפנמה. המאמן: "צריכים לנצח בכל משחק". החלוץ: "הפגרה? צפיתי במכבי בכדורסל"

4 תגובות |
סטיפה פריצה חוגג (רדאד ג'בארה)
סטיפה פריצה חוגג (רדאד ג'בארה)

אחרי פגרת הנבחרת שהגיעה לסיומה, מכבי תל אביב תחזור לליגה ביום שבת כשתתארח אצל מכבי נתניה (20:30). אחרי הניצחון על הפועל ירושלים, המאמן פטריק ואן לוון מקווה לייצר המשכיות ודיבר לקראת המפגש.

“במהלך הפגרה עבדנו באימונים ובמשחקי אימון, הייתה לנו תקופה טובה ועכשיו אנחנו מוכנים למשחק הרשמי הראשון שמצפה לנו", אמר ואן לוון. "אנחנו תמיד להוטים לשחק, הפגרה טובה לאלה שנמצאים עם הנבחרות אבל השחקנים האחרים מחכים להמשיך את הליגה".

פטריק ואן לוון (רדאד ג'בארה)פטריק ואן לוון (רדאד ג'בארה)

על ההכנה ללא 9 משחקני הנבחרות: "אתה יודע את זה מראש, אז אתה חושב על מה אתה יכול ורוצה לעשות. השתמשנו בשחקני נוער כדי להגדיל קצת את הקבוצה ולהמשיך באימונים. עקבנו אחרי השחקנים בנבחרות, כמה דקות הם שיחקו וזה משהו שמשאיר אותך עסוק בתקופה הזו, במקביל לעבודה עם השחקנים שאיתנו".

על אדוארדו גררו שנמצא עם נבחרת פנמה: "זה תמיד טוב כשאתה נמצא שם ואם אתה משתתף משחקים זו הסיבה שאתה שם, וגם האישור לכך שאתה עושה משהו טוב. הדבר השלילי היחיד אולי זה שהלו"ז שונה מהלו"ז האירופי אז אדוארדו יגיע מאוחר יחסית". בנוגע לפנמי, ייתכן כי יהיה בסגל למפגש במידה ויחזור בזמן.

אדוארדו גררו (רדאד ג'בארה)אדוארדו גררו (רדאד ג'בארה)

על שינויי המאמנים בנתניה לאחרונה: "אנחנו במצב שאנחנו צריכים לנצח בכל משחק. אנחנו מודעים לשינויים שלהם, לפעמים זה נותן אנרגיות לשחקנים ומשנה את הסגנון. אנחנו צריכים להיות מוכנים לכך, כמו לכל משחק, ובייחוד לאחר פגרת נבחרות. אנחנו צריכים להיות מוכנים כדי לנצח את המשחק".

על מצב הכשירות בסגל: "כמו בשבועות האחרונים, אנחנו חסרים רק את אבי ריקן, בתקווה שיחזור בקרוב. מלבד זאת כולם כשירים למשחקים הקרובים".

סטיפה פריצה דיבר גם כן על החזרה מהפגרה: “אנחנו מתחילים שוב, אני חושב שהפעם אנחנו צריכים להיות יותר מרוכזים, יותר מפוקסים, טובים יותר בסיום הפעולות ולנצח משחקים. הפתיחה שלי? הייתי יכול להיות אפילו טוב יותר. זה כדורגל, העונה ארוכה, כולם צריכים לעשות את העבודה שלהם ואז הכל יהיה בסדר".

סטיפה פריצה (רדאד ג'בארה)סטיפה פריצה (רדאד ג'בארה)

על חילופי המאמנים בנתניה לאחרונה: "עבורי זה לא משנה דבר. מאמנים לא משחקים, הם מחליטים מי משחק אבל לא משחקים. מבחינתנו זה לא משנה, יש לנו את הדברים שאנחנו צריכים לעשות במשחק".

על התחושה לשחק לעיניי אוהדי מכבי: "כמו שאמרתי כבר בעבר, זו הרגשה מדהימה עבורי ובטח גם לשחקנים האחרים. בהתחלה היה לי טיפה קשה כי הייתי צריך להסתגל למזג האוויר אבל עכשיו זה בסדר ואני מרגיש הרבה יותר טוב".

איך העביר שבועיים בלי כדורגל: "היה משעמם, אבל צפיתי במכבי בכדורסל אז זה היה בסדר".

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי