יום שני, 08.08.2022 שעה 14:10

ברקוביץ' תובע מעמוס לוזון כ-500 אלף שקל

התביעה הוגשה באמצעות עו"ד שי אליאס לבית המשפט השלום בראשל"צ בגין הפרה בוטה של ההסכם, התנהגות בחוסר תום לב והתעשרות שלא כדין. כל הפרטים בפנים

|
עמוס לוזון ואייל ברקוביץ' (חגי מיכאלי ודן יידוב)
עמוס לוזון ואייל ברקוביץ' (חגי מיכאלי ודן יידוב)

אייל ברקוביץ' הגיש תביעה נגד עמוס לוזון והפועל ראשון לציון על סך של 500,606 שקל לבית המשפט השלום בראשון לציון. בתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד שי אליאס טוען ברקוביץ' להפרת הסכם, התנהגות בחוסר תום לב והתעשרות שלא כדין.

עוד נטען בתביעה כי לוזון והקבוצה קבלו כספים שלא כדין: "תוך התעשרות על גבו של התובע וכן תוך הפרה בוטה של ההסכם אשר נחתם בין ברקוביץ' ללוזון והפועל ראשון לציון. כספים אילו הינם כספים אשר הגיעו אל לוזון והקבוצה בעקבות הפרת הסכם של עיריית ראשון לציון לבין ברקוביץ' והפועל ראשון לציון".

בנוסף נטען בתביעה: "על פי דיווחים שהגישה הפועל ראשון לציון לרשם העמותות לשנת 2020, ניתן לראות כי הקבוצה תוקצבה על ידי עיריית ראשון לציון בסכום של כ-2.093,662 מיליון שקל וזאת לעומת מיליון שקל אשר תוקצבו בתקופה בה התובע היה בעל הזכויות בהפועל ראשון לציון”.

עמוס לוזון (דן יידוב)עמוס לוזון (דן יידוב)

עוד נטען כי “התנהלותם של עמוס לוזון והפועל ראשון לציון הינה הצגת נתונים כוזבים לתובע, אשר הציגו לתובע נתונים לא נכונים בדבר כספים והוצאות כספיות שהוציאו לוזון והפועל ראשון לציון, בין השאר תביעות אשר אין לתובע כל קשר אליהם משום שהוגשו לאחר עברת זכויות הניהול, וכל זה על מנת להעמיס חובות והוצאות כספיות שלכאורה הוצאו על ידי  הפועל ראשון לציון, ועל כן לא יצטרכו לשלם לתובע את המגיע לו לפי ס' 14 להסכם".

הסעיף קובע כי “מוסכם בזאת בין הצדדים כי ככל שהעירייה ו/או החברה העירונית/הכלכלית אשר בבעלותה תעביר לקופת העמותה פיצוי כספי בגין הנזק שנגרם לעומתה בעונת המשחקים 2018/19 מהפעלת מרכזי הקהילה, אזיי במצב זה תגדל התחייבותו של הנעבר לכיסוי הגירעון בגובה סכום הפיצוי הכספי כאמור".

עו"ד שי אליאס המייצג את אייל ברקוביץ’ בתביעה כנגד עמוס לוזון אמר בתגובה: "אני מצפה שעמוס לוזון יזדרז לשלם לברקוביץ' את מה שמגיע לו".

עו"ד שי אליאס (רדאד ג'בארה)עו"ד שי אליאס (רדאד ג'בארה)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו