יום חמישי, 19.05.2022 שעה 00:56

"דומביה מתוסכל, הוא רק רוצה לשחק כדורגל"

הקשר שלא בתכניות של חדרה מחכה לתשובה מבני יהודה ואבוקסיס, בסביבתו טענו: "הוא לא מבין למה לא משחק". ייתכן שהחדרתים ימתינו עד ינואר בנוגע לרכש

|
סקו דומביה (שחר גרוס)
סקו דומביה (שחר גרוס)

הפועל חדרה הצליחה בקיץ הנוכחי לשמור על השלד שלה מהשנה שעברה וגם להתחזק בכמה נקודות מפתח, אולם מי שנותר מחוץ לתוכניות הוא הקשר סקו דומביה וזאת למרות שרק בחודש מאי האחרון חתם לעונה נוספת במועדון.

הקשר בן ה-27 מחוף השנהב הגיע לחדרה בינואר האחרון ורשם 6 הופעות, כאשר בתום העונה הוחלט לחדש את ההסכם עמו לשנה נוספת. בקיץ הנוכחי קיבל דומביה, שלא רשם ולו דקה אחת עד כה בתחילת העונה הנוכחית, את ההודעה כי עליו לחפש קבוצה אחרת וזאת למרות שלחדרה יש מקום במצבת הזרים.

לאחרונה התאמן דומביה בבני יהודה והוא עשוי לחתום בסופו של דבר בליגה הלאומית כאשר יוסי אבוקסיס צריך לקבל החלטה לגביו, אך בסביבתו של השחקן לא ממש מבינים את המצב: “הוא מתוסכל ורק רוצה לשחק כדורגל. הוא לא מבין מדוע חתם על חוזה חדש ולא משחק”.

בנושא חדרה, לקבוצה יש כרגע 4 זרים בסגל לא כולל את דומביה: ג’ונתן סיסה, איבליו מרקוב, מוחמד אוסמן וגוסטבו מרמנטיני. בצוות המקצועי ישנה ציפייה לחזק את הקבוצה בשחקן התקפה זר ואכן לא מעט הוצעו, אך ייתכן שבסופו של דבר במועדון יישארו עם הסגל הקיים כשהם מרוצים ממה שנבנה, ועשויים להמתין עד ינואר בטרם יצרפו שחקן נוסף, גם בשל הזמן הקצר שנשאר עד לסיום החלון בשבוע הבא.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב