יום ראשון, 17.10.2021 שעה 21:29

אירוע חמור ואלים: שופט הותקף בגז פלפל

שלומי אלפסי הותקף בסיום משחק נערים בין כפר שלם ובית"ר פ"ת כאשר היה ברכבו. הוגשה תלונה במשטרה, איגוד השופטים מגנה בתוקף ושוקל שימוש בסנקציות

5 תגובות |
אילוסטרציה (עמרי שטיין)
אילוסטרציה (עמרי שטיין)

אירוע חמור במיוחד אמש (שבת) במסגרתו הותקף שופט כדורגל, שלומי אלפסי, בסיום משחק נערים א’ בין הפועל כפר שלם ובית”ר פתח תקווה. בסיום המשחק, שהסתיים ב-3:3, השופט אלפסי הותקף ורוסס בגז פלפל כאשר היה ברכבו.

בסיום המשחק, שנערך בספורטק דרום בת”א, השופט הגיע לחדר השופטים ויצא לכיוון רכבו. אחד הנערים ניגש אליו וביקש לשאול אותו שאלה, וכאשר אלפסי פתח את החלון הנער ריסס גז פלפל לעיניו. אלפסי לא היה יכול להמשיך בנסיעה ועצר את רכבו. לאחר מכן מאמן בית”ר פתח תקווה הגיע לשופט, סייע לו ושטף את פניו.

אילוסטרציה (אורן בן חקון)אילוסטרציה (אורן בן חקון)

הוגשה תלונה במשטרה לאחר אירוע האלימות החמור, לו אין מקום במגרשי הכדורגל. כעת ועד השופטים שוקל מספר אפשרויות העומדות ברשותו כדי למגר את האלימות, מתוך אמונה כי אסור לאף גורם לערער את ביטחון השופטים החברים בוועד.

מאיגוד השופטים נמסר: “ועד איגוד השופטים מגנה בתוקף את אירוע האלימות שהיה אמש כנגד שופט הכדורגל שלומי אלפסי לאחר המשחק, בו הותקף השופט ע”י גז פלפל כאשר היה ברכבו. תלונה הוגשה במשטרת ישראל. ועד השופטים לא יאפשר לאף גורם לערער את ביטחון חבריו ושוקל כל סנקציה העומדת בפניו כדי לשמור על ביטחון שופטיו. אלימות לא במגרשנו!”.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי