גלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםנבחרותסגל נבחרת ישראללוח משחקיםראשי

מאמן גיאורגיה: מוכנים לצורת המשחק של ישראל

איליאס זורוס התייחס למפגש עם הנבחרת הערב ב-21:30 ביורובאסקט: "הוגרלנו לבית קשה, אבל ננסה לעלות שלב". גיורגי שרמדיני: "בשבילנו זה משחק מכריע"

2 תגובות |
איליאס זורוס (נעם מורנו)
איליאס זורוס (נעם מורנו)

נבחרת ישראל תפגוש הערב (שלישי, 21:30) את נבחרת גיאורגיה למשחק הרביעי שלה באליפות אירופה שמתקיימת בין היתר גם בתל אביב. הגיאורגים יגיעו למפגש עם מאזן זהה לזה של ישראל, שני הפסדים וניצחון, ובגישת "הכל או כלום", בידיעה כי הפסד יוביל להדחה מוקדמת.

מאמן גיאורגיה איליאס זורוס התייחס למשחק באימון הערב: “זה יהיה משחק קשה כי שתי הקבוצות יודעות שזה קרב על הסיכויים להעפיל לשלב הבא. אנחנו מצפים למגרש מלא, אבל נשמור על ריכוז, נגיב ונהיה מוכנים לצורה בה ישראל תשחק. אני לא חושב שזאת הייתה הפתעה שהפסדנו שני משחקים, כמו שזאת לא הפתעה שניצחנו. זה הכדורסל, לפעמים אתה משחק טוב ולפעמים גם לא. אנחנו יודעים מי אנחנו ומה הבעיות שלנו כדי להתמודד איתן. בשני המשחקים האחרונים לא שיחקנו טוב. נצטרך להתמודד יחד ולהישאר כקבוצה עד המשחק האחרון. אמרנו מהיום הראשון שהמטרה שלנו היא לנצח שניים-שלושה משחקים ולנסות להעפיל לאיסטנבול, אבל יש לנו בית קשה”.

זורוס:"יהיה משחק קשה"

גם גיורגי שרמדיני שיתף: “זה תמיד נהדר לחזור לתל אביב. זאת עיר נחמדה, שיחקתי כאן בעבר ואני שמח להיות כאן שוב. זו הייתה הרגשה מדהימה לנצח את ליטא, שהיא אחת הנבחרות הטובות בבית, אבל אחר כך הפסדנו שני משחקים ברציפות. היו לנו משחקים טובים הגנתית, אבל החטאנו הרבה כדורים וזה לא טוב לנו”. 

היריבה: “ישראל היא נבחרת מצוינת עם שחקנים ומאמן מדהימים. יש לי שם חברים שאני מכיר ואני צריך לשחק נגדם. בשבילנו מדובר במשחק מכריע כדי לעבור לשלב הבא. יש לנו שחקנים גבוהים שיכולים לשחק בפנים ולישראל יש שחקנים טובים שיכולים להחזיק כדור”.

איליאס זורוס וגיורגי שרמדיני (נעם מורנו)איליאס זורוס וגיורגי שרמדיני (נעם מורנו)
אסור לפספס
נגןבסיום הסרטון השחקן הצנוע ביותר בברצלונה
מיהו הכוכב היחיד בבארסה שנוהג ברכב צנוע?
נגןמירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
מירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
נגןהבוס בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר
בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר מעולה
נגןחינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו
חינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו