גלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםנבחרותסגל נבחרת ישראללוח משחקיםראשי

אדלשטיין לקראת גיאורגיה: נצטרך הגנת ברזל

מאמן נבחרת ישראל התייחס למשחק הרביעי של הכחולים-לבנים הערב ב-21:30: "באליפות אירופה אין ירידת מתח. ננסה להרחיק אותם מהצבע"

5 תגובות |
ארז אדלשטייו (נעם מורנו)
ארז אדלשטייו (נעם מורנו)

לאחר הניצחון הדרמטי אמש 82:80 על גרמניה, נבחרת ישראל ערכה אימון ערב לקראת המשחק הרביעי שלה ביורובאסקט 2017 מול גיאורגיה הערב (שלישי, 21:30). חניכיו של ארז אדלשטיין יודעים כי ניצחון הנו הכרחי על מנת לשמור את הסיכויים לעלייה לשלב הבא.

“קשה לי להאמין שבאליפות אירופה יכולה להיות ירידת מתח”, אמר אדלשטיין לקראת המשחק, “אנחנו רוצים לשחק עם אותן אנרגיות. ברור שהייתה התרוממות רוח עם איך שהמשחק מול גרמניה הסתיים, אבל נחנו טוב ועשינו אימון התאוששות, עם תיקון טעויות וסידור מצבים. גם ראינו וידאו ונבוא לפה בבוקר כדי להעיר את הגוף ולהתכונן עוד. אני רוצה להאמין שעם האנרגיות שיהיו כאן, הקהל ייתן לנו את הכוח לזנק על הרצפה ולהאמין גם ברגעים קשים. אני קורא לכל מי שאוהב את הנבחרת למלא את המגרש”.

אדלשטיין:"נצטרך הגנת ברזל"

היריבה: “כדי למנוע את הכדור מלהיכנס לצבע יש שתי דרכים; או להרחיק אותו משם, או לסגור את הצבע, ואנחנו ננסה לעשות משהו באמצע. ננסה להשתמש ביתרונות שלנו, אבל ברור שברמה היותר גדולה צריכה להיות לנו הגנת ברזל מולם”.

בעיית הרבע השלישי: “היום לא עשינו את התרגול של הירידה לחדר ההלבשה באמצע האימון כי בדרך כלל עושים תרגול כזה באימון שהוא יותר אגרסיבי ופיזי והיום האימון היה בעיקר מצבים ומתיחות כי היו הרבה שחקנים שסוחבים עליהם עומס עוד מתחילת הטורניר. יש לנו מחשבות על איך להתמודד עם הרבע השלישי, אבל אנחנו מתעסקים קודם באיך להתחיל את המשחק”.

עומרי כספי (נעם מורנו)עומרי כספי (נעם מורנו)

סיכויים: “ניסו להסביר לי את המתמטיקה, אבל אני לא מתעסק בחישובים וחושב חיובי. כשהיינו ב-14 מינוס נגד ליטא, לקחתי פסק זמן ואמרתי לשחקנים שאנחנו מנצחים את המשחק. בסוף חטפנו כדור והחטאנו. אנחנו מתעסקים באיך אנחנו באים למשחק, מנצחים אותו ובאילו אנרגיות. ברור שיהיה לחץ ואנחנו רוצים לנטרל אותו. גם אתמול זה היה משחק של לחיות או למות. זה הספורט ושחקנים צריכים להתמודד עם כל סיטואציה”.

ריצ'רד האוול (נעם מורנו)ריצ'רד האוול (נעם מורנו)
אסור לפספס
נגןבסיום הסרטון השחקן הצנוע ביותר בברצלונה
מיהו הכוכב היחיד בבארסה שנוהג ברכב צנוע?
נגןמירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
מירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
נגןהבוס בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר
בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר מעולה
נגןחינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו
חינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו