גלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםנבחרותסגל נבחרת ישראללוח משחקיםראשי

ארז אדלשטיין: הרוטציה תתרחב מול ליטא

מאמן הנבחרת שמתכונן למשחק השני ביורובאסקט ב-21:30, התייחס לרוטציה הקצרה בהפסד מול האיטלקים. עומרי כספי: "צריכים לחזור להיות מי שאנחנו"

13 תגובות |
ארז אדלשטיין (שחר גרוס)
ארז אדלשטיין (שחר גרוס)

לאחר ההפסד המביך של נבחרת ישראל במשחקה הראשון ביורובאסקט  2017 מול נבחרת איטליה, הבחורים של ארז אדלשטיין ערכו את האימון המסכם לקראת המפגש הערב (שבת) נגד נבחרת ליטא ב-21:30. הנבחרת שוויתרה על אימון הבוקר, התאמנה בסגל מלא, כאשר גם עומרי כספי שנפצע בשריר ברגל במהלך המשחק, ערך אימון מלא ויהיה כשיר למשחק מול הנבחרת שהפסידה גם היא את משחקה הראשון מול גיאורגיה.

“אנחנו יודעים את זה לאורך שנים שזה טורניר שמשחק רודף משחק, זו לא קלישאה. זה לא מהיום שהיום הראשון לא דומה ליום השני שלא דומה ליום השלישי”. אמר אדלשטיין לאחר האימון, והמשיך: “אנחנו צריכים לחזור לדרך בה שיחקנו עד היום. אמרתי בתחילת הקיץ, לי חשובה הדרך. אתמול לא שיחקנו בדרך ששיחקנו כל הקיץ הזה ואם לא נשחק בדרך הזאת, אין לנו סיכוי לנצח”.

המאמן הלאומי התייחס גם להיכרות של שתי הנבחרות אחת את השנייה: “אני לא יודע ברמה הזאת אם ההיכרות בין הקבוצות זה הפקטור. ברמה הזאת ההרגלים היומיומיים, הרמה שבה אתה משחק כל השנה והאינטנסיביות שמשחקים בה, זה מה שבא לידי ביטוי במשחק, לא ההיכרות בין הקבוצות. ברור שהם פייבוריטים, נצטרך להיות בשיאנו לנצח את הליטאים וזה מה שיפה בספורט”. 

ארז אדלשטיין (אחמד מוררה)ארז אדלשטיין (אחמד מוררה)

אחרי שבמשחק הראשון שיחקו מספר מצומצם מאוד של שחקנים, אדלשטיין צפוי להרחיב את הרוטציה לקראת ההתמודדות מול שחקניו דאיניוס אדומיטיס: “אתמול שיחקנו עם שמונה שחקנים. באנו עם החלטה לקצר את הרוטציה וללכת עם השחקנים המנוסים שהיו במעמדים פה, כאלה ששיחקו מול עשרת אלפים איש. הלכנו עם זה ולא הצליח אז בוודאי שהייתה טעות. אכן תהיה רוטציה”.

קפטן הנבחרת עומרי כספי שיתף גם הוא את המסקנות מההפסד לאיטלקים: ״יש הרבה מסקנות להסיק מהמשחק ואחד הדברים הברורים זה שיצאנו מהשיטה ומהדרך בה שיחקנו. אנחנו צריכים לחזור להיות מי שאנחנו, להניע את הכדור להכניס את הכדור פנימה והחוצה, להזיז את הכדור מצד לצד ומזה אנחנו עושים זריקות טובות. ארז קורא לזה רוקדים על המגרש ועשינו את זה מול נבחרות טובות וצריך לחזור להיות מי שאנחנו”.

עומרי כספי מאוכזב (אחמד מוררה)עומרי כספי מאוכזב (אחמד מוררה)

“אני לא חושב שזה משמעותי שלא יצאה להם לשחק נגדנו והפוך”, הוסיף כספי והמשיך: “זה אליפות אירופה. לפני שבועיים שחקנו נגד סלובניה שנגדם גם לא שיחקתי אף פעם. הליטאים נבחרת מצוינת, כולם יודעים מי הם. הם הנבחרת הכי מוכשרת והנבחרת שנחשבה לפני הטורניר כפייבוריטית בבית. יהיה משחק ברמה גבוה מאוד, נצטרך להתעלות ולהביא את המשחק שלנו כדי להגיע לרמה הזאת ולנצח אותו”.

אסור לפספס
נגןבסיום הסרטון השחקן הצנוע ביותר בברצלונה
מיהו הכוכב היחיד בבארסה שנוהג ברכב צנוע?
נגןמירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
מירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
נגןהבוס בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר
בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר מעולה
נגןחינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו
חינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו