גלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםנבחרותסגל נבחרת ישראללוח משחקיםראשי

פאצ'וליה: ישראל אחת המדינות האהובות עליי

סנטר נבחרת גיאורגיה בראיון מיוחד לקראת טורניר היורובאסקט שיחל בחמישי: "מאוד רציתי להגיע לטורניר", "כנראה הטורניר האחרון שלי, אני מזדקן"

0 תגובות |
זאזא פאצ'וליה (רויטרס)
זאזא פאצ'וליה (רויטרס)

זאזה פאצ’וליה, סנטר נבחרת גיאורגיה וגולדן סטייט ווריורס העניק היום (שני) לאתר ‘יורוהופס’, ראיון בו הוא סיפר שישראל אחת המדינות האוהבות עליו. בנוסף, הוא שיבח את מאמנו, איליאס זאורוס, והתייחס לטורניר היורובאסקט שיחל בישראל ביום חמישי, בו גיאורגיה תתמודד בבית הישראלי לצד ליטא, איטליה, אוקראינה וגרמניה.

“אנחנו נבחרת שרצה יחד כמה שנים, כמו יחידה מאוחדת עם הרבה ניסיון וזה דבר קריטי מאוד בשביל להצליח באירופה”, אמר פאצ’וליה. “זה לא נתפס שאנחנו נמצאים בדרג הגבוה של היבשת. צריך לתת קרדיט גדול למאמן, איליאס זאורוס, הוא עושה איתנו עבודה יוצאת מן הכלל, אני לומד ממנו המון ומבחינה קבוצתית, מרגיש שאנחנו רק הולכים ומשתפרים”.

לקראת הטורניר המתקרב: “זה מיוחד מאוד עבורנו כי ייתכן שלחלקנו זה יהיה הטורניר האחרון עם הנבחרת, אני מזדקן. זה גורם לי למוטיבציה נוספת. סיבה נוספת שרציתי להגיע לטורניר היא שאני מגיע לאחת המדינות האוהבות עליי, ישראל. אחר כך אם נעלה שלב נגיע לטורקיה, שם שיחקתי כמה שנים”.

אסור לפספס
נגןבסיום הסרטון השחקן הצנוע ביותר בברצלונה
מיהו הכוכב היחיד בבארסה שנוהג ברכב צנוע?
נגןמירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
מירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
נגןהבוס בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר
בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר מעולה
נגןחינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו
חינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו