יום חמישי, 13.05.2021 שעה 22:27
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות|לה ליגה פנטזי

הזדמנות אחרונה: תמונת ההעפלה בליגה האירופית

12 בתים, שתי עולות מכל בית ו-24 משחקים מכריעים שייערכו ב-20:00 וב-22:05. מי כבר העפילה, מי זקוקה לנס ומי תלחם על חייה? ONE עושה סדר

הליגה האירופית 20-21
 הליגה האירופית 
176-188מנצ'סטר יונייטד1
135-116אייאקס2
67-74אולימפיאקוס3
65-44שחטאר דונייצק4
45-24דינמו קייב5
12-12קלאב ברוז'6
04-22קרסנודאר7
04-12רד בול זלצבורג8
 בית 1 
3217-3114רומא1
1615-1510יאנג בויז2
57-36צסק"א סופיה3
510-46קלוז'4
 בית 2 
3013-3314ארסנל1
1717-1610מולדה2
713-116ראפיד וינה3
019-86דאנדוק4
 בית 3 
2116-1712סלביה פראג1
1514-248באייר לברקוזן2
613-76הפועל ב"ש3
316-86ניס4
 בית 4 
2115-2310גלאזגו ריינג'רס1
1313-218בנפיקה ליסבון2
414-76סטנדרד ליאז'3
314-66לך פוזנאן4
 בית 5 
1711-1212גרנאדה1
1514-168פ.ס.וו. איינדהובן2
67-86פאוק סלוניקי3
412-56אומוניה ניקוסיה4
 בית 6 
147-98נאפולי1
108-58ריאל סוסיאדד2
85-76אלקמאר3
412-66רייקה4
 בית 7 
147-148לסטר1
1315-158בראגה2
611-66זוריה3
315-76א.א.ק. אתונה4
 בית 8 
1612-1610מילאן1
1112-168ליל2
612-106ספרטה פראג3
419-106סלטיק4
 בית 9 
358-2713ויאריאל1
1110-68מכבי ת"א2
611-96סיבאספור3
110-45קרבאח אגדם4
 בית 10 
229-2510טוטנהאם1
1214-138אנטוורפן2
1012-116לאסק לינץ3
019-76לודוגורץ4
 בית 11 
238-1712דינמו זאגרב1
1014-88וולפסברגר2
58-46פיינורד3
38-36צסק"א מוסקבה4
 בית 12 
177-208הופנהיים1
137-128הכוכב האדום2
713-46סלובן ליברץ3
015-46גנט4
לוח משחקים
  • ויאריאל
  • רביעי, 26/05, 22:00
  • מנצ'סטר יונייטד
0 תגובות |
פאולו סוזה על הקווים (רויטרס)
פאולו סוזה על הקווים (רויטרס)

המחזור האחרון בליגה האירופית יושלם הערב (חמישי) עם משחקי ההכרעה האחרונים לקראת שלב 32 האחרונות במפעל. לצד שמונה קבוצות שיצטרפו משלב הבתים של ליגת האלופות, עוד 24 קבוצות תעפילנה משלב הבתים של הליגה האירופית - שתיים מכל בית.

הקבוצות שכבר הבטיחו את העלייה הן מולדה, ליברפול, קרסנודאר, בורוסיה דורטמונד, נאפולי, ויאריאל, ראפיד וינה, בראגה, לאציו, סנט אטיין, פ.צ באזל, טוטנהאם, שאלקה, ספרטה פראג ואתלטיק בילבאו.

הקבוצות שיכולות להעפיל הן פנרבחצ'ה, אייאקס, סיון, רובין קזאן, מידטיילנד, קלאב ברוז', לגיה ורשה, מארסיי, סלובאן ליברץ, בשיקטאש, לוקומוטיב מוסקבה, ספורטינג ליסבון, פיורנטינה, לך פוזנאן, בלננשש, אנדרלכט, מונאקו, קרבאח אגדם, פרטיגן בלגרד ואוגסבורג.

הקבוצות שכבר הודחו באופן סופי וסיימו למעשה את העונה האירופית שלהן הן סלטיק, בורדו, פאוק סלוניקי, קבאלה, ויקטוריה פלזן, דינמו מינסק, כרונינגן,  דנייפרופטרובסק, סקנדרבאו קורצה, אסטרס טריפוליס, רוסנברג, אפואל ניקוסיה ואלקמאר.

בית 1: פנרבחצ'ה - סלטיק (20:00), אייאקס - מולדה (20:00)
מולדה כבר הבטיחה מקומה בשלב הבא, ותעלה מהמקום הראשון בבית אם לא תפסיד או אם פנרבחצ'ה לא תנצח. לטורקים יש יתרון שערים על אייאקס, אז תיקו או ניצחון יתנו לה את הכרטיס לשלב הבא.

בית 2: סיון - ליברפול (20:00), בורדו - רובין קזאן (20:00)
ליברפול הבטיחה מקומה בשלב הבא ותסיים בראש הבית אם תשיג תיקו. סיון מתמודדת מול קזאן ראש בראש ועדיין תזדקק לנקודה אם הרוסים ינצחו.

בית 3: דורטמונד - פאוק (20:00), קרסנודאר - קבאלה (20:00)
שני משחקים לפרוטוקל בלבד. קרסנודאר תסיים במקום הראשון בבית אם דורטמונד לא תגרוף מולה נקודות.

בית 4: נאפולי - ורשה (20:00), מידטיילנד - ברוז' (20:00)
נאפולי היא הקבוצה היחידה במפעל אשר מחזיקה במאזן מושלם. מידטיילנד תסיים במקום השני אם תנצח או אם תסיים בתיקו ולגיה ורשה לא תנצח. קלאב ברוז' תסיים שנייה עם תנצח ולגיה תעפיל רק אם היא תנצח והמשחק המקביל יסתיים בתיקו.

בית 5: ראפיד וינה - דינמו מינסק (20:00), פלזן - ויאריאל (20:00)
ויאריאל מובילה בהפרש שערים ולכן האוסטרים יוכלו להעפיל מהמקום הראשון רק אם ייקחו יותר נקודות מהצוללת הצהובה.

בית 6: סלובן ליברץ - מארסיי (20:00), כרונינגן - בראגה (20:00)
בראגה העפילה אבל תצטרך נקודה כדי לסיים ראשונה, אם מארסיי תנצח. ליברץ חייבת לנצח את היריבה הצרפתית כדי לסיים במקום השני.

בית 7: סנט אטיין - לאציו (22:05), דנייפרו - רוזנבורג (22:05)
לאציו סיימה את הבית במקום הראשון וסנט אטיין שנייה אחריה.

בית 8: קורצה  - לוקומוטיב (22:05), ליסבון - בשיקטאש (22:05)
שלוש קבוצות נאבקות על המקום בשלב הבא. בשיקטאש תעפיל עם תיקו או ניצחון, כאשר לוקומוטיב מוסקבה תסיים ראשונה אם הטורקים לא ינצחו. אם בשיקטאש תפסיד ולוקומוטיב תסיים בתיקו, המיקום ייקבע על סמך יחס השערים. ספורטינג תעפיל עם ניצחון או תיקו אם לוקומוטיב תפסיד. אם ספורטינג תנצח ולוקומוטיב לא, הפורטוגלים יסיימו ראשונים.

בית 9: פיורנטינה - בלננשש (22:05), לך פוזנאן - באזל (22:05)
באזל תסיים במקום הראשון הודות למאבק הישיר מול פיורנטינה. האיטלקים של פאולו סוזה יעלו אם יסיימו בתיקו בעקבות היתרון שלהם על לך. בלננשש תעפיל רק אם תנצח ולך גם כן, כאשר המיקום ייקבע על סמך הפרש השערים.

בית 10: אנדרלכט - קרבאח (22:05), טוטנהאם - מונאקו (22:05)
טוטנהאם העפילה, אך עדיין תזדקק לנקודה כדי לסיים ראשונה. אנדרלכט תעפיל אם תנצח או אם תסיים בתיקו ומונאקו לא תנצח. מונאקו מצידה, חייבת לנצח ולקוות שאנדרלכט לא תגרוף שלוש נקודות. קרבאח תעפיל אם היא תנצח ומונאקו לא. אם קרבאח תנצח והמשחק המקביל יסתיים בתיקו, היא תעפיל דרך המקום השני.

בית 11: אסטרס - שאלקה (22:05), אפואל - ספרטה (22:05)
ספרטה תסיים ראשונה אם תנצח והקבוצה מגרמניה תסיים בתיקו או תפסיד.

בית 12: אבילבאו - אלקמאר (22:05), פרטיזן - אוגסבורג (22:05)
אתלטיק בילבאו יסיימו ראשונים הודות למאבק הישיר מול פרטיזן. אוגסבורג יכולה להחליף מקומות עם פרטיזן רק אם תנצח בהפרש של שלושה שערים ומעלה.

אסור לפספס
נגןמירן שרטה בטעות את מיילי באמצע הטיקטוק
מירן שרטה בטעות את מיילי באמצע הטיקטוק
נגןזוכרים? כשניימאר וביבר שיחקו יחד כדורגל
זוכרים? כשניימאר וביבר שיחקו יחד כדורגל
נגןמאור כמעט קיבל התקף לב מהמתיחה של מירן
מאור כמעט קיבל התקף לב מהמתיחה של מירן
נגןכנראה החיה המהירה ביותר שפרצה למגרש
החתול פרץ למגרש ורץ במהירות מטורפת