יום שלישי, 19.01.2021 שעה 01:41
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות|לה ליגה פנטזי

סוסיאדד תארח את זניט בקרב על ראשות בית 12

ליגה אירופית, מחזור 6: הספרדים והרוסים ילחמו ב-22:05 על המקום הראשון בבית, במקביל, הכוכב האדום תארח את קלן לקרב על הכרטיס לשלב 32 האחרונות

הליגה האירופית 20-21
 הליגה האירופית 
00-00דינמו קייב1
00-00קלאב ברוז'2
00-00קרסנודאר3
00-00אולימפיאקוס4
00-00מנצ'סטר יונייטד5
00-00אייאקס6
00-00שחטאר דונייצק7
00-00רד בול זלצבורג8
 בית 1 
135-136רומא1
107-96יאנג בויז2
57-36צסק"א סופיה3
510-46קלוז'4
 בית 2 
185-206ארסנל1
1011-96מולדה2
713-116ראפיד וינה3
019-86דאנדוק4
 בית 3 
158-216באייר לברקוזן1
1210-116סלביה פראג2
613-76הפועל ב"ש3
316-86ניס4
 בית 4 
147-136גלאזגו ריינג'רס1
129-186בנפיקה ליסבון2
414-76סטנדרד ליאז'3
314-66לך פוזנאן4
 בית 5 
129-126פ.ס.וו. איינדהובן1
113-66גרנאדה2
67-86פאוק סלוניקי3
412-56אומוניה ניקוסיה4
 בית 6 
114-76נאפולי1
94-56ריאל סוסיאדד2
85-76אלקמאר3
412-66רייקה4
 בית 7 
135-146לסטר1
1310-146בראגה2
611-66זוריה3
315-76א.א.ק. אתונה4
 בית 8 
137-126מילאן1
118-146ליל2
612-106ספרטה פראג3
419-106סלטיק4
 בית 9 
135-145ויאריאל1
117-66מכבי ת"א2
611-96סיבאספור3
110-45קרבאח אגדם4
 בית 10 
135-156טוטנהאם1
125-86אנטוורפן2
1012-116לאסק לינץ3
019-76לודוגורץ4
 בית 11 
141-96דינמו זאגרב1
106-76וולפסברגר2
58-46פיינורד3
38-36צסק"א מוסקבה4
 בית 12 
162-176הופנהיים1
114-96הכוכב האדום2
713-46סלובן ליברץ3
015-46גנט4
לוח משחקים
  • באייר לברקוזן
  • 0 - 4
  • סלביה פראג
  • צסק"א סופיה
  • 1 - 3
  • רומא
  • דאנדוק
  • 4 - 2
  • ארסנל
  • הפועל ב"ש
  • 0 - 1
  • ניס
  • לך פוזנאן
  • 2 - 0
  • גלאזגו ריינג'רס
  • נאפולי
  • 1 - 1
  • ריאל סוסיאדד
  • פאוק סלוניקי
  • 0 - 0
  • גרנאדה
  • פ.ס.וו. איינדהובן
  • 0 - 4
  • אומוניה ניקוסיה
  • ראפיד וינה
  • 2 - 2
  • מולדה
  • רייקה
  • 1 - 2
  • אלקמאר
  • סטנדרד ליאז'
  • 2 - 2
  • בנפיקה ליסבון
  • יאנג בויז
  • 1 - 2
  • קלוז'
  • בראגה
  • 0 - 2
  • זוריה
  • סלטיק
  • 2 - 3
  • ליל
  • דינמו זאגרב
  • 1 - 3
  • צסק"א מוסקבה
  • הופנהיים
  • 1 - 4
  • גנט
  • לסטר
  • 0 - 2
  • א.א.ק. אתונה
  • סלובן ליברץ
  • 0 - 0
  • הכוכב האדום
  • לודוגורץ
  • 3 - 1
  • לאסק לינץ
  • מכבי ת"א
  • 0 - 1
  • סיבאספור
  • ספרטה פראג
  • 1 - 0
  • מילאן
  • טוטנהאם
  • 0 - 2
  • אנטוורפן
  • ויאריאל
  • חמישי, 10/12, 22:00
  • קרבאח אגדם
  • וולפסברגר
  • 0 - 1
  • פיינורד
0 תגובות מערכת ONE | 06/12/2017 19:52
שחקני ריאל סוסיאדד. יחגגו מול זניט? (רויטרס)
שחקני ריאל סוסיאדד. יחגגו מול זניט? (רויטרס)

שלב הבתים של הליגה האירופית יגיע מחר (חמישי) לסיומו כאשר במוקד, ריאל סוסיאדד תארח ב-22:05 את זניט סנט פטרסבורג לקרב ישיר על ראשות בית 12, בעוד אתלטיק בילבאו תפגוש את זוריה האוקראינית למשחק ראש בראש על הכרטיס לשלב 32 האחרונות. בנוסף, הכוכב האדום בלגרד וקלן ינסו להצטרף לארסנל ולעלות מבית 8.

בית 1

סלביה פראג – אסטנה (20:00)

קרב ישיר על הכרטיס לשלב 32 האחרונות. הצ’כים מגיעים להתמודדות לאחר ארבעה משחקים רצופים ללא הפסד בכל המסגרות ויודעים כי מאחר והם מחזיקים ביתרון של נקודה על פני יריבתם, הם יכולים להסתפק בתיקו. מנגד, הקזחים שעד כה הצליחו לנצח בשלב הבתים רק את מכבי תל אביב, יצטרכו להתעלות על עצמם, להתאושש מההפסד לוויאריאל במחזור הקודם ולגנוב ניצחון, שיעניק להם את המקום השני בבית.

שחקני סלביה פראג. יחגגו בדרך לשלב הבא? (נעם מורנו)שחקני סלביה פראג. יחגגו בדרך לשלב הבא? (נעם מורנו)

משחק נוסף:

ויאריאל – מכבי תל אביב (20:00)

בית 2

דינמו קייב – פרטיזן בלגרד (20:00)

שתי הקבוצות כבר הבטיחו את השתתפותן בשלב 32 האחרונות, אך האוקראינים מובילים את טבלת הבית עם 10 נקודות, וזקוקים לתיקו בלבד כדי לשמור על ראשות הבית גם בסיום שלב הבתים. הסרבים מגיעים להתמודדות במומנטום נפלא לאחר 15 משחקים רצופים ללא הפסד בכל המסגרות, אך אם ברצונם לגנוב את המקום הראשון בבית, הם חייבים לנצח את דינמו, שניצחה בשלושת משחקיה האחרונים. 

שחקני דינמו קייב (רויטרס)שחקני דינמו קייב (רויטרס)

משחק נוסף:

יאנג בויז – סקנדבראו (20:00)

בית 3

הופנהיים – לודוגורץ (20:00)

הגרמנים אמנם כבר איבדו סיכוי לעלות לשלב 32 האחרונות, אך ישמחו לסיים את העונה האירופית שלהם בטעם טוב, לברוח מהמקום האחרון בבית ולחבר ניצחון שני ברציפות לאחר ה-0:4 האדיר על לייפציג במחזור הקודם. מנגד, הבולגרים זקוקים לנקודה אחת בלבד על מנת להבטיח את הכרטיס לשלב הבא, כאשר אם הם יפסידו, ואיסטנבול בסקשהיר תנצח את בראגה, לודורגץ תסיים במקום השלישי ותודח.

שחקני לודוגורץ (נעם מורנו)שחקני לודוגורץ (נעם מורנו)

איסטנבול בסקשהיר – בראגה (20:00)

הטורקים, שנמצאים במומנטום נהדר לאחר תשעה משחקים רצופים ללא הפסד, נמצאים במקום השלישי בבית עם 5 נקודות בלבד ומוכרחים לנצח ולקוות להפסד של לודוגורץ אם ברצונם להעפיל לשלב 32 האחרונות של המפעל. מנגד, הפורטוגלים כבר הבטיחו את הכרטיס לשלב הבא, אך רוצים גם להבטיח לעצמם את המקום הראשון בבית וזקוקים לניצחון כדי להיות תלויים בעצמם. אם בראגה תאבד נקודות ולודוגורץ תנצח, הקבוצה הבולגרית תגנוב את הבכורה.

שחקני בראגה (טוויטר)שחקני בראגה (טוויטר)

בית 4

רייקה – מילאן (20:00)

הקרואטים איבדו סיכוי להעפיל לשלב הבא מאחר ואא”ק אתונה, שנמצאת במקום השני עם שלוש נקודות יותר עדיפה על פני רייקה במסגרת המפגשים בין הקבוצות. מנגד, הרוסונרי של ג’נארו גאטוסו אמנם כבר הבטיחו את ראשות הבית, אך ינסו להתאושש לאחר ה-2:2 הדרמטי והמאכזב מול בנבנטו במשחק הבכורה של המאמן החדש על הקווים.

אוסטריה וינה – אא”ק אתונה (20:00) 

קרב ישיר על המקום השני בבית והכרטיס לשלב 32 האחרונות. האוסטרים אמנם רחוקים 3 נקודות מאא”ק השנייה, אך אם ינצחו ישתוו ליוונים ויחלפו על פניהם בשל עדיפות במפגשים בין שתי הקבוצות, זאת לאחר שנפרדו ב-2:2 במשחק שנערך ביוון. מנגד, האתונאים מגיעים במומנטום חיובי לאחר תשעה משחקים רצופים בכל המסגרות ללא הפסד ובמצב עניינים בו תיקו יספיק על מנת להעפיל מהמקום השני. 

בית 5

אטאלנטה – ליון (20:00)

שתי הקבוצות כבר הבטיחו את מקומן בשלב 32 האחרונות, אך ישמחו להעפיל מהמקום הראשון בבית בכדי לקבל הגרלה נוחה יותר. שתי הקבוצות צמודות בטבלת הבית עם 11 נקודות, אך לאיטלקים יתרון בשל יחס שערים עדיף. במצב העניינים שנוצר, לחבורה מברגאמו יספיק רק תיקו, בעוד הצרפתים יהיו חייבים לנצח אם ברצונם לקטוף את פסגת הבית. 

משחק נוסף:

אפולון לימאסול – אברטון (20:00)

בית 6

קופנהאגן – שריף טיראספול (20:00)

לאחר שהפסידו ארבעה מחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות, הדנים רוצים לגנוב את הכרטיס לשלב 32 האחרונות ברגע האחרון, כאשר ניצחון ישיג להם את המטרה. מנגד, המולדבים, שיכולים להסתפק בתיקו, נעצרו במחזור האחרון בליגה המקומית לאחר 21 משחקים רצופים בכל המסגרות ללא הפסד ועדיין לא הפסידו משחק אחד בשלב הבתים של הליגה האירופית. 

זלין – לוקומוטיב מוסקבה (20:00)

לאחר ארבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות, הרוסים יכולים להסתפק בתיקו בלבד על מנת להבטיח את הכרטיס לשלב 32 האחרונות, אך ישמחו לנצח אם ברצונם לשמור על סיכוי מסוים לעלות לשלב 32 האחרונות מהמקום הראשון בבית. מנגד, הצ’כים אמנם יסיימו במקום האחרון בבית, אך ינסו להפתיע ולהשיג את ניצחון הבכורה שלהם דווקא במחזור הסיום של שלב הבתים.

בית 7

 

סטיאווה בוקרשט – לוגאנו (22:05)

סטיאווה, בדומה לפלזו, הבטיחה כבר את העפלתה מהבית בו משחקת גם הפועל ב”ש, והשאלה היא רק מי תסיים ראשונה. במקרה שפלזן לא תנצח, המקום הראשון יהיה של הרומנים בכל מקרה. במקרה שהצ’כים ינצחו ב”טוטו טרנר”, הרומנים יהיו חייבים לנצח בביתם את השווייצרים, שאיבדו סיכוי להעפיל לשלב 32 האחרונות. 

משחק נוסף:

הפועל באר שבע – ויקטוריה פלזן (22:05)

 

בית 8

ארסנל – באטה בוריסוב (22:05)

התותחנים, שכבר הבטיחו את ראשות הבית, ינסו להתאושש לאחר ההפסד 3:1 למנצ’סטר יונייטד במחזור הקודם בליגה האנגלית ולסיים את שלב הבתים בטעם טוב. מנגד, הבלארוסים שמגיעים במומנטום חיובי לאחר חמישה משחקים רצופים ללא הפסד, חייבים להפתיע באצטדיון האמירויות ולנצח ולקוות לתיקו בין קלן והכוכב האדום בלגרד כדי לגנוב את הכרטיס השני לשלב 32 האחרונות. 

ארסן ונגר (רויטרס)ארסן ונגר (רויטרס)

הכוכב האדום בלגרד – קלן (22:05)

קרב ישיר על המקום השני בבית. לאחר 11 משחקים רצופים ללא הפסד, הסרבים רוצים להשיג את הכרטיס לשלב 32 האחרונות ולשם כך יכולים להסתפק בתיקו (בתנאי שבאטה בוריסוב לא תנצח את ארסנל) בשל הניצחון על קלן 0:1 במפגש הראשון ביניהן. מנגד, הגרמנים חייבים לנצח אם ברצונם להצטרף לארסנל בשלב הבא, אך לשם כך יצטרכו להתאושש לאחר שני משחקים רצופים ללא ניצחון. 

בית 9

מארסיי – זלצבורג (22:05)

קבוצתו האוסטרית של מונאס דאבור כבר הבטיחה לעצמה את ראשות הבית, אך תנסה להמשיך את המומנטום החיובי לאחר 19 משחקים רצופים בכל המסגרות ללא הפסד. מנגד, הצרפתים, לאחר שישה משחקים רצופים ללא הפסד, יכולים להסתפק בתיקו כדי להשיג את הכרטיס השני לשלב 32 האחרונות.

מונס דאבור (רדאד ג'בארה)מונס דאבור (רדאד ג'בארה)

ויטוריה גימראייש – קוניאספור (22:05)

שתי הקבוצות יכולות לגנוב את המקום השני ואת הכרטיס לשלב הבא אם ינצחו, אך לשם כך, צריכות שזלצבורג תנצח את מארסיי במשחק השני בבית. הפורטוגלים ינסו להמשיך במומנטום החיובי ולחבר ניצחון שלישי ברציפות, בעוד הטורקים יצטרכו להתאושש לאחר התבוסה 3:0 לבורסאספור במחזור הקודם בליגה הטורקית. 

בית 10

זוריה – אתלטיק בילבאו (22:05)

בעוד הספרדים יכולים להסתפק בתיקו, האוקראינים חייבים לנצח כדי לגנוב את המקום השני בבית ואת הכרטיס לשלב 32 האחרונות. הבאסקים של קוקו סיגאנדה ינסו לחזור למסלול הניצחונות לאחר שלושה משחקים רצופים בהם סיימו פעמיים בתיקו בליגה והודחו מהגביע הספרדי על ידי פורמנטרה מהליגה השלישית. 

שחקני בילבאו חוגגים (La Liga)שחקני בילבאו חוגגים (La Liga)

משחק נוסף:

הרטה ברלין – אוסטרסונדס (22:05)

בית 11

משחקים נוספים:

ויטסה ארנהם – ניס (22:05)
זולטה וארחם – לאציו (22:05)

תמונת הבית סגורה – לאציו הבטיח עלייה מהמקום הראשון וניס תסיים במקום השני, כך ששני המשחקים הם לפרוטוקול בלבד.

בית 12

ריאל סוסיאדד – זניט סנט פטרסבורג (22:05)

קרב על ראשות הבית. שתי הקבוצות כבר הבטיחו את הכרטיס לשלב הבא, כאשר הרוסים מגיעים להתמודדות מהמקום הראשון עם 13 נקודות ויכולים להסתפק בתיקו כדי לעלות מהמקום הראשון. מנגד, הספרדים ינסו להתאושש לאחר שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון ולנקום בזניט על ה-3:1 במשחק הראשון ברוסיה. 

שחקני זניט חוגגים (איציק בלניצקי)שחקני זניט חוגגים (איציק בלניצקי)

משחק נוסף: 

ורדאר – רוזנבורג (22:05)

אסור לפספס
נגןהבוס בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר
בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר מעולה
נגןחינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו
חינוך של אבא: מאור מקבל עוגה בפנים מבנו
נגןסולט ביי מפתיע על המגרש עם שער מרהיב
סולט ביי מפתיע על המגרש עם שער מרהיב
נגןהצצה לבית החלומות של ראמוס והמשפחה בחג
הצצה לבית החלומות של ראמוס והמשפחה בחג