לוח שידורים להדפסהגלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםהאיצטדיוניםלוח משחקיםראשי

כבוד, פאר וכלב משטרתי: הצצה למחנה הרוסי

אחרי ה-0:5 על סעודיה, מארחי הטורניר מתכוננים למצרים במתחם מפואר בו האבטחה חסרת תקדים, אבל היחס כמו למלכים. מאור רחמני, שליח ONE למונדיאל

0 תגובות |
מחנה נבחרת רוסיה (רדאד ג'בארה)
מחנה נבחרת רוסיה (רדאד ג'בארה)

נבחרת רוסיה פתחה את מונדיאל 2018 בביתה בצורה הרבה יותר יותר משכנעת משציפתה ומשצופה ממנה, עם 0:5 ענק על ערב סעודית במוסקבה. בעודה מתכוננת לקראת המשחק מול נבחרת מצרים במחזור השני של בית 1 בסנט פטרסבורג, הגענו למחנה הנבחרת המארחת במרכז הספורט הפדרלי בנובוגורסק, חימקי, שבפאתי עיר הבירה.

המקום, למעשה אקדמיית ספורט ענקית מלאת מגרשי אימון בשלל ענפי ספורט, נסגר כמעט לחלוטין לטובת הנבחרת הרוסית. בכניסה, אבטחה חסרת תקדים, בה טרם נתקלנו מתחילת הגביע העולמי. בניגוד לשאר המחנות, כאן מדובר בהפקה אחרת לגמרי ויחס של מלכים לשחקנים. בכניסה למתחם, כלב משטרתי "בודק" את התיקים ואת ציוד הצילום. כ-10 דקות הוא חג סביב החפצים של כמה עיתונאים שהגיעו יחדיו ולבסוף השוטר משחרר אותנו לחופשי.

צפו במחנה האימונים של נבחרת רוסיה

כ-15 דקות הליכה מהמחסום בכניסה עד מתחם האימונים, בדרך אולמות רב תכליתיים, מגרש הוקי, מסלול ריצה, כמה אתלטים מתאמנים בקפיצה משולשת ובקפיצת מוט, ואז הגענו למגרש הכדורגל. 15 דקות הוקצו לצילומים ולאחר מכן כ-50 העיתונאים והצלמים נכנסו לחדר מסיבת העיתונאים לראיון קצר עם אלן דזגוייב, שהפך ליחיד ש"הפר" בעל כורחו את הסדר המופתי והוסיף לפציעתו גם פגיעת ראש, כשאחד הצלמים המקומיים הסתובב במפתיע וחבט בחלוץ בטעות עם החצובה שלו. אחריו, גם אנטון מיראנצ'וק מלוקומוטיב מוסקבה הגיע.

בין אם נבחרת רוסיה תמשיך להפתיע את עצמה ואת כל העולם גם מול מצרים, היא מקבלת את כל התנאים האפשריים להצלחה, אולי הטובים ביותר אי פעם בגביע העולמי והיא לבטח מוכנה יותר מאשר בתקופת ההכנה. ומלבד הנבחרת הרוסית, גם ההפקה סביבה בהתאם ובהחלט ברמה הכי גבוהה שיש, להם זוכים גם העיתונאים.

כמה גבוהה? חבר בצוות הלוגיסטיקה של המונדיאל הסיע אותנו ברכבו לאצטדיון לוז'ניקי. אבל הוא עשה זאת כדי להרוויח עוד כמה לירות מהצד, הדלק: על חשבון פיפ"א ברכב רשמי, ועדיין זול יותר מכל מונית ממוצעת.

אסור לפספס
נגן30 מיליון צפיות! למסי ואנטונלה צוללים
30 מיליון צפיות! למסי ואנטונלה צוללים
נגןאלי דסה פותח טיקטוק ומפגיז על ההתחלה
אלי דסה פותח טיקטוק ומפגיז על ההתחלה
נגןמזהים את הפוטנציאל? ליאו מסי בגיל 8
מזהים את הפוטנציאל? ליאו מסי בגיל 8
נגןהבחור שהתפרסם בזכות אכילה בזמן רכבת הרים
הבחור שהתפרסם בזכות אכילה בזמן רכבת הרים