יום שישי, 05.03.2021 שעה 19:19
ראשי |תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|מגזין הספורט לצעירים|בריאות וכושר|ליגת החלומות|לה ליגה פנטזי

"אין לתת למנהלי האזורים להפחיד את השופטים"

בהמשך לפנייה לביה"ד לעבודה של ההסתדרות הלאומית, קוון העבר שנלחם במה שקורה חשף: "חלק ממנהלי האזורים ביקשו לשתול לכאורה את נציגיהם בוועד"

6 תגובות |
קוון (רויטרס)
קוון (רויטרס)

בהמשך לפרסום ב-ONE על תגובת ההסתדרות הלאומית לבית הדין לעבודה, בה היא חשפה כי באיגוד השופטים יש תעופה לכאורה של "טובות הנאה והתנהלות אסורה" – הבלגן באיגוד השופטים נמשך.

מי שנוטל חלק בכל במאבקים בין השופטים על מי ייצג אותם, הוא קוון העבר קובי דמרי, שכתב אחרי הפרסום ב-ONE לחבריו השופטים ולמעשה טוען להאשמות קשות כלפי מנהלי האזורים. בין השאר כתב כי: “לפני כשנתיים התחלתי הליך של הקמת ועד יחד עם כמה אחרים. הליך ששאב ממני כוחות ומשאבים רבים”.

עוד הוסיף: “סיכנתי את עצמי לא פעם והתעמתתי עם ראשי האיגוד וההתאחדות ללא חשש וללא אינטרס. יובהר כי אין לי כל חלק בוועד הקיים שממנו פרשתי וכי אני עצמי מתנגד לו וקורא בקול ברור לבחירות. אין לי עניין כרגע בשום תפקיד באיגוד או בהתאחדות. יש לי עניין אחד בלבד – להגן על השופטים, בדבקות, ללא אינטרס, ללא חשש, מבלי לבחול באמצעים והכל בצורה כשרה”. 

כדורי כדורגל (La Liga)כדורי כדורגל (La Liga)

דמרי אמר עוד כי: “כל זה הופך את מלאכתי ליותר קלה וטהורה, אין לי ממה לחשוש, אין לי לאן לשאוף. רוצה רק לייצג את השופטים נאמנה ולהפוך את מקום עבודתנו לטוב יותר ולממש את התשוקה של כולנו”.

הוא ממשיך ואף ומאשים כי: "לאחרונה ״חברתי״ אל מנהלי האזורים. חלקם ביקשו לשים ידם על הוועד ולשתול שם את נציגיהם לכאורה. הבטיחו הבטחות, עשו מהלכים ועוד. כל אלה בניגוד לדין לכאורה. כל אלה באופן חד משמעי עלולים להזיק לשופטים! מנהלי האזורים צריכים להתעסק בניהול האזור בלבד כפי שתפקידם מוגדר. אסור לתת יד להתערבות שלהם בנושאים לא שלהם. אסור לתת להם להפחיד את השופטים הצעירים".

דמרי ממשיך וכותב: "כאשר הבחנתי כי לכאורה מנהלי האזורים חורגים בעיניי מתפקידם באופן מובהק, עד כדי פגיעה בשופטים, מונעים מאינטרסים, החלטתי להציף את העניין. שלחתי תיעודים ברורים ביותר לגורמים הנכונים. אעשה כל מה שצריך כדי להגן על השופטים! יהא המחיר אשר יהא. יובהר, שיחות פרטיות עם שופטים לעולם לא יצאו ממכשירי וכך גם שיחות מכל סוג”.

אילוסטרציה (נעם מורנו)אילוסטרציה (נעם מורנו)

בסיכום דבריו כתב: “אני כאן להגן על כל שופט, גם אם הוא בצד הנגדי וגם אם הוא מתנגד לי ובלבד שאינו פוגע בשופטים אחרים. שופטים רבים יודעים כי בידיי להזיק להם- אך גם יודעים שלא אעשה זאת! בשום מצב! אמשיך להילחם למען השופטים ולהגן עליהם בכל מחיר, ללא פחד משום בעל תפקיד, ללא תמורה, ללא מניעים אישיים ובאהבה רבה. אעשה זאת מבפנים או מבחוץ".

"גילוי נאות – אני לא עובר להסתדרות הכללית ולא מתכוון לעבור לשם מאחר ולדעתי יש ניגוד אינטרסים מובהק, עת הכללית מייצגת גם את המעסיק שלנו. כמו כן, לא אעבור לוועד שמכתיר עצמו ואשר מתנגד לבחירות בהקדם ומתחמק מתשובות ברורות. לא אעבור לוועד אשר בראשותו עומד אדם אשר הודח פה אחד מהוועד הקודם מאחר ובין היתר התנגד להשתמש בהקלטה בעניין הפנסיות – הקלטה אשר באופן סביר יכולה הייתה להשיב לנו לא מעט כספים! אדם אשר לא היה מוכן לעשות שימוש בהקלטה ללא הבטחה כתובה לכך שיהיה יו״ר ועד במשך השנים ללא בחירות".  

מעל כולם: צמד מהסרטים לרונאלדו
אסור לפספס
נגןמסי ופוגבה באתגר טיק טוק חדש, יצליח להם?
מסי ופוגבה באתגר טיק טוק חדש, יצליח להם?
נגןבסיום הסרטון השחקן הצנוע ביותר בברצלונה
מיהו הכוכב היחיד בבארסה שנוהג ברכב צנוע?
נגןמירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
מירן מרוצה? מאור בוזגלו לובש חצאית
נגןהבוס בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר
בקהאם מתאמן עם השחקנים ונראה בכושר מעולה