יום רביעי, 20.11.2019 שעה 18:38
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|זמן מגרש|בריאות וכושר|הכדורגלן הטוב בהיסטוריה|לה ליגה פנטזי

הזדמנות אחרונה: תמונת ההעפלה בליגה האירופית

12 בתים, שתי עולות מכל בית ו-24 משחקים מכריעים שייערכו ב-20:00 וב-22:05. מי כבר העפילה, מי זקוקה לנס ומי תלחם על חייה? ONE עושה סדר (0 תגובות)

לוח משחקים
  • גימראייש
  • 1 - 1
  • ארסנל
  • אסטנה
  • 5 - 0
  • אלקמאר
  • אפואל ניקוסיה
  • 1 - 2
  • קרבאח אגדם
  • פ.צ. באזל
  • 1 - 2
  • חטאפה
  • קלוז'
  • 0 - 1
  • ראן
  • דודלאנג'
  • 5 - 2
  • סביליה
  • פ.צ. קופנהאגן
  • 1 - 1
  • דינמו קייב
  • קרסנודאר
  • 1 - 3
  • טרבזונספור
  • לאסק לינץ
  • 1 - 4
  • פ.ס.וו. איינדהובן
  • לאציו
  • 2 - 1
  • סלטיק
  • לוגאנו
  • 0 - 0
  • מאלמו
  • רוזנבורג
  • 2 - 0
  • ספורטינג ליסבון
  • סטנדרד ליאז'
  • 1 - 2
  • איינטרכט פרנקפורט
  • וולפסברגר
  • 3 - 0
  • בסקשהיר
  • בורוסיה מנשנגלדבאך
  • 1 - 2
  • רומא
  • בראגה
  • 1 - 3
  • בשיקטאש
  • אספניול
  • 0 - 6
  • לודוגורץ
  • פרנצווארוש
  • 0 - 0
  • צסק"א מוסקבה
  • פיינורד
  • 1 - 1
  • יאנג בויז
  • מנצ'סטר יונייטד
  • 0 - 3
  • פרטיזן בלגרד
  • אולקסנדריה
  • 2 - 2
  • סנט אטיין
  • גלאזגו ריינג'רס
  • 0 - 2
  • פורטו
  • וולפסבורג
  • 3 - 1
  • גנט
  • וולבס
  • 0 - 1
  • סלובן ברטיסלבה
10/12/2015 00:00 מאת מערכת ONE
פאולו סוזה על הקווים (רויטרס)
פאולו סוזה על הקווים (רויטרס)

המחזור האחרון בליגה האירופית יושלם הערב (חמישי) עם משחקי ההכרעה האחרונים לקראת שלב 32 האחרונות במפעל. לצד שמונה קבוצות שיצטרפו משלב הבתים של ליגת האלופות, עוד 24 קבוצות תעפילנה משלב הבתים של הליגה האירופית - שתיים מכל בית.

הקבוצות שכבר הבטיחו את העלייה הן מולדה, ליברפול, קרסנודאר, בורוסיה דורטמונד, נאפולי, ויאריאל, ראפיד וינה, בראגה, לאציו, סנט אטיין, פ.צ באזל, טוטנהאם, שאלקה, ספרטה פראג ואתלטיק בילבאו.

הקבוצות שיכולות להעפיל הן פנרבחצ'ה, אייאקס, סיון, רובין קזאן, מידטיילנד, קלאב ברוז', לגיה ורשה, מארסיי, סלובאן ליברץ, בשיקטאש, לוקומוטיב מוסקבה, ספורטינג ליסבון, פיורנטינה, לך פוזנאן, בלננשש, אנדרלכט, מונאקו, קרבאח אגדם, פרטיגן בלגרד ואוגסבורג.

הקבוצות שכבר הודחו באופן סופי וסיימו למעשה את העונה האירופית שלהן הן סלטיק, בורדו, פאוק סלוניקי, קבאלה, ויקטוריה פלזן, דינמו מינסק, כרונינגן,  דנייפרופטרובסק, סקנדרבאו קורצה, אסטרס טריפוליס, רוסנברג, אפואל ניקוסיה ואלקמאר.

בית 1: פנרבחצ'ה - סלטיק (20:00), אייאקס - מולדה (20:00)
מולדה כבר הבטיחה מקומה בשלב הבא, ותעלה מהמקום הראשון בבית אם לא תפסיד או אם פנרבחצ'ה לא תנצח. לטורקים יש יתרון שערים על אייאקס, אז תיקו או ניצחון יתנו לה את הכרטיס לשלב הבא.

בית 2: סיון - ליברפול (20:00), בורדו - רובין קזאן (20:00)
ליברפול הבטיחה מקומה בשלב הבא ותסיים בראש הבית אם תשיג תיקו. סיון מתמודדת מול קזאן ראש בראש ועדיין תזדקק לנקודה אם הרוסים ינצחו.

בית 3: דורטמונד - פאוק (20:00), קרסנודאר - קבאלה (20:00)
שני משחקים לפרוטוקל בלבד. קרסנודאר תסיים במקום הראשון בבית אם דורטמונד לא תגרוף מולה נקודות.

בית 4: נאפולי - ורשה (20:00), מידטיילנד - ברוז' (20:00)
נאפולי היא הקבוצה היחידה במפעל אשר מחזיקה במאזן מושלם. מידטיילנד תסיים במקום השני אם תנצח או אם תסיים בתיקו ולגיה ורשה לא תנצח. קלאב ברוז' תסיים שנייה עם תנצח ולגיה תעפיל רק אם היא תנצח והמשחק המקביל יסתיים בתיקו.

בית 5: ראפיד וינה - דינמו מינסק (20:00), פלזן - ויאריאל (20:00)
ויאריאל מובילה בהפרש שערים ולכן האוסטרים יוכלו להעפיל מהמקום הראשון רק אם ייקחו יותר נקודות מהצוללת הצהובה.

בית 6: סלובן ליברץ - מארסיי (20:00), כרונינגן - בראגה (20:00)
בראגה העפילה אבל תצטרך נקודה כדי לסיים ראשונה, אם מארסיי תנצח. ליברץ חייבת לנצח את היריבה הצרפתית כדי לסיים במקום השני.

בית 7: סנט אטיין - לאציו (22:05), דנייפרו - רוזנבורג (22:05)
לאציו סיימה את הבית במקום הראשון וסנט אטיין שנייה אחריה.

בית 8: קורצה  - לוקומוטיב (22:05), ליסבון - בשיקטאש (22:05)
שלוש קבוצות נאבקות על המקום בשלב הבא. בשיקטאש תעפיל עם תיקו או ניצחון, כאשר לוקומוטיב מוסקבה תסיים ראשונה אם הטורקים לא ינצחו. אם בשיקטאש תפסיד ולוקומוטיב תסיים בתיקו, המיקום ייקבע על סמך יחס השערים. ספורטינג תעפיל עם ניצחון או תיקו אם לוקומוטיב תפסיד. אם ספורטינג תנצח ולוקומוטיב לא, הפורטוגלים יסיימו ראשונים.

בית 9: פיורנטינה - בלננשש (22:05), לך פוזנאן - באזל (22:05)
באזל תסיים במקום הראשון הודות למאבק הישיר מול פיורנטינה. האיטלקים של פאולו סוזה יעלו אם יסיימו בתיקו בעקבות היתרון שלהם על לך. בלננשש תעפיל רק אם תנצח ולך גם כן, כאשר המיקום ייקבע על סמך הפרש השערים.

בית 10: אנדרלכט - קרבאח (22:05), טוטנהאם - מונאקו (22:05)
טוטנהאם העפילה, אך עדיין תזדקק לנקודה כדי לסיים ראשונה. אנדרלכט תעפיל אם תנצח או אם תסיים בתיקו ומונאקו לא תנצח. מונאקו מצידה, חייבת לנצח ולקוות שאנדרלכט לא תגרוף שלוש נקודות. קרבאח תעפיל אם היא תנצח ומונאקו לא. אם קרבאח תנצח והמשחק המקביל יסתיים בתיקו, היא תעפיל דרך המקום השני.

בית 11: אסטרס - שאלקה (22:05), אפואל - ספרטה (22:05)
ספרטה תסיים ראשונה אם תנצח והקבוצה מגרמניה תסיים בתיקו או תפסיד.

בית 12: אבילבאו - אלקמאר (22:05), פרטיזן - אוגסבורג (22:05)
אתלטיק בילבאו יסיימו ראשונים הודות למאבק הישיר מול פרטיזן. אוגסבורג יכולה להחליף מקומות עם פרטיזן רק אם תנצח בהפרש של שלושה שערים ומעלה.

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןמה אתם אומרים על השיר החדש?
השיר החדש של ג'יי באלווין מוקדש ל-CR7
נגןחבורת ילדים אמריקאים משעוממים עם משחק כואב
טמטום במיטבו: קפד ראשו גרסת הכדורסל
נגןהשחקן הפצוע של ריאל מדריד נופש במרוקו
מרקו אסנסיו זוכה למחווה מוגזמת במרוקו
נגןהמצלמה מלווה את הפרעוש אחרי משחק
כך מתקבל ליאו מסי בחדר ההלבשה אחרי משחק