יום שבת, 08.08.2020 שעה 15:03
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|זמן מגרש|בריאות וכושר|לה ליגה פנטזי

פתחו יומנים: כל תאריכי המשחקים של יורו 2020

צרפת במחזור הראשון מול גרמניה ב-16 ביוני, ספרד נגד שבדיה, רונאלדו ופורטוגל עלולים לקבל את איטליה או בלגיה בשמינית. לוח המשחקים המלא בפנים

2 תגובות מערכת ONE | 30/11/2019 21:26
טוני קרוס מול קיליאן אמבפה (רויטרס)
טוני קרוס מול קיליאן אמבפה (רויטרס)

הגרלת שלב הבתים של יורו 2020 כבר מאחורינו, אבל גם לוח המשחקים המלא של הטורניר היוקרתי ביבשת כבר פורסם, וכאן תוכלו לראות בדיוק מתי ייערכו כל מפגשי הענק, כשבמוקד כמובן בית המוות בין צרפת, גרמניה ופורטוגל, וכן המשחקים של ספרד, בלגיה, הולנד, אנגליה וכמובן מועדי כל השלבים המכריעים. רבעי הגמר ישוחקו החל מ-3 ביולי, הגמר ייערך בוומבלי ב-12 ביולי.

שישי, 12 ביוני 2020

משחק הפתיחה בין איטליה לטורקיה באולימפיקו ברומא (בית 1).

שבת, 13 ביוני 2020

וויילס מול שווייץ בבאקו (בית 1), דנמרק מול פינלנד בקופנהאגן ובלגיה מול רוסיה בסנט פטרסבורג (בית 2).

ראשון ב-22:00, אתלטיקו מדריד נגד ברצלונה

ראשון, 14 ביוני 2020

הולנד מול אוקראינה באמסטרדם, אוסטריה מול העולה מפלייאוף דרג 4 (גיאורגיה, בלארוס, מקדוניה או קוסובו, בתרחיש מסוים גם רומניה) בבוקרשט (בית 3), אנגליה מול קרואטה בלונדון (בית 4).

שני, 15 ביוני 2020

צ’כיה מול המנצחת מפלייאוף דרג 3 (ישראל, סקוטלנד, נורבגיה או סרביה) בגלאזגו (בית 4), ספרד מול שבדיה בבילבאו, פולין מול המנצחת מפלייאוף דרג 2 (בלארוס, צפון אירלנד, סלובקיה או אירלנד) בדאבלין (בית 5).

שחקני ספרד חוגגים (רויטרס)שחקני ספרד חוגגים (רויטרס)

שלישי, 16 ביוני 2020

פורטוגל מול הזוכה מפלייאוף דרג 1 (איסלנד, בולגריה, רומניה, הונגריה או הזוכה מפלייאוף דרג 4 בתרחיש מסוים) בבודפשט, צרפת מול גרמניה במינכן (בית 6).

רביעי, 17 ביוני 2020

טורקיה מול וויילס בבאקו, איטליה מול שווייץ ברומא (בית 1), פינלנד מול רוסיה בסנט פטרסבורג (בית 2).

שחקני נבחרת איטליה חוגגים (רויטרס)שחקני נבחרת איטליה חוגגים (רויטרס)

חמישי, 18 ביוני 2020

דנמרק מול בלגיה בקופנהאגן (בית 2), הולנד נגד אוסטריה באמסטרדם ואוקראינה מול העולה מפלייאוף דרג 4 בבוקרשט (בית 3).

שישי, 19 ביוני 2020

קרואטיה מול צ’כיה בגלאזגו והעולה מפלייאוף דרג 3 מול אנגליה בלונדון (בית 4), שבדיה מול העולה מפלייאוף דרג 2 בדאבלין (בית 5).

שחקני נבחרת אנגליה חוגגים (רויטרס)שחקני נבחרת אנגליה חוגגים (רויטרס)

שבת, 20 ביוני 2020

ספרד מול פולין בבילבאו (בית 5), העולה מפלייאוף דרג 1 או 4 מול צרפת בבודפשט ופורטוגל נגד גרמניה במינכן (בית 6).

ראשון, 21 ביוני 2020

שווייץ מול טורקיה בבאקו, איטליה מול וויילס ברומא (בית 1).

שני, 22 ביוני 2020

רוסיה נגד דנמרק בקופנהאגן ופינלנד נגד בלגיה בסנט פטרסבורג (בית 2), העולה מפלייאוף דרג 1 או 4 מול הולנד באמסטרדם, אוקראינה מול אוסטריה בבוקרשט (בית 3).

שחקני נבחרת הולנד חוגגים עם ראיין באבל (רויטרס)שחקני נבחרת הולנד חוגגים עם ראיין באבל (רויטרס)

שלישי, 23 ביוני 2020

קרואטיה מול העולה מפלייאוף דרג 3 בגלאזגו, צ’כיה מול אנגליה בלונדון (בית 4).

רביעי, 24 ביוני 2020

העולה מפלייאוף דרג 2 מול ספרד בבילבאו, שבדיה מול פולין בדאבלין (בית 5), פורטוגל מול צרפת בבודפשט וגרמניה מול העולה מפלייאוף דרג 1 או 4 (בית 6).

אונאלדו מול הצרפתים (רויטרס)אונאלדו מול הצרפתים (רויטרס)

שמינית הגמר:

שבת, 27 ביוני 2020

הראשונה בבית 1 מול השנייה בבית 3 בלונדון, השנייה בבית 1 מול השנייה בבית 2 באמסטרדם.

ראשון, 28 ביוני 2020

הראשונה בבית 2 מול השלישית בבית 1,4,5 או 6 בבילבאו, הראשונה בבית 3 מול השלישית בבית 4,5 או 6 בבודפשט.

שני, 29 ביוני 2020

הראשונה בבית 6 מול השלישית בבית 1,2 או 3 בבוקרשט, השנייה בבית 4 מול השנייה בבית 5 בקופנהאגן.

שלישי, 30 ביוני 2020

הראשונה בבית 5 מול השלישית בבית 1,2,3 או 4 בגלאזגו, הראשונה בבית 4 מול השנייה בבית 6.

RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןמשחק חיובים באימון של ריאל מדריד
חיובים מול סרחיו ראמוס: מי חגג בסוף?
נגןבת הזוג של רונאלדו ממשיכה לקדם את מותג הטייצים
סרטון של ג'ורג'ינה מתאמנת שובר את הרשת
נגןהאמן שהפוך כוכבים גדולים לבובות מקרמיקה
תנסו בבית: כך מייצרים בובה של רונאלדו
נגןכוכבה של פאריס ממשיך לבצע את האתגרים כהלכה
ניימאר ממשיך לאתגר הבא... בטיקטוק