יום ראשון, 05.07.2020 שעה 14:36
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|Winner|רדיו|זמן מגרש|בריאות וכושר|לה ליגה פנטזי

קבלת שבת: לקראת המחזור השלישי בליגת העל

הפועל חדרה רוצה להישאר שבוע נוסף במקום הראשון ותתארח אצל פ"ת, מכבי ת"א תארח את הפועל רעננה, הפועל ת"א מול בני סכנין והפועל ב"ש תתארח באשדוד

ליגת העל 19-20
 פלייאוף עליון 
878-6335מכבי ת"א1
7230-7135מכבי חיפה2
5833-4935בית"ר ירושלים3
5233-4235הפועל ב"ש4
4852-3135הפועל ת"א5
4446-3635הפועל חיפה6
 פלייאוף תחתון 
4930-4033בני יהודה1
4147-4833מ.ס אשדוד2
4042-3333הפועל חדרה3
4046-3533מכבי נתניה4
3838-2833הפועל כפ"ס5
3243-3033עירוני ק"ש6
3246-2333סקציה נס ציונה7
1762-2733הפועל רעננה8
לוח משחקים
  • הפועל ב"ש
  • 1 - 3
  • הפועל חיפה
  • בית"ר ירושלים
  • 0 - 3
  • הפועל ת"א
  • מכבי חיפה
  • 1 - 0
  • מכבי ת"א
8 תגובות מערכת ONE | 15/09/2018 00:12
אייל גולסה מול דן איינבינדר (אחמד מוררה)
אייל גולסה מול דן איינבינדר (אחמד מוררה)

אחרי פגרת הנבחרות, שלא האירה לנו פנים, נחזור היום (שבת) אל ליגת העל שלנו כשהמחזור השלישי ייצא לדרך עם ארבעה משחקים. מכבי תל אביב תארח את הפועל רעננה בנתניה, מוליכת הטבלה, הפועל חדרה, תתארח אצל מכבי פ”ת ותקווה להמשיך במומנטום המעולה שלה, הפועל ת”א תגיע לדוחא מול בני סכנין ומ.ס אשדוד תארח את האלופה, הפועל באר שבע.

מכבי תל אביב – הפועל רעננה (18:00)

אצטדיון: נתניה.
שופט: גל לייבוביץ’
ייעדרו במכבי תל אביב: אנריק סבוריט (פציעה).
ייעדרו בהפועל רעננה: אין

הרכב משוער מכבי תל אביב: לא תורגל הרכב.

הרכב משוער הפועל רעננה: אסף צור, עדי נמני, בן והבה, עידו לוי, עמנואל אמבולה, בן בנימין, נמניה ניקוליץ, מירקו אורמוש, מרטין אלאניס (דין מימוני - בלם שלישי), טל איילה ויואב תומר.

אנריק סבוריט. יחסר לאיביץ' (רדאד ג'בארה)אנריק סבוריט. יחסר לאיביץ' (רדאד ג'בארה)

מכבי פתח תקווה – הפועל חדרה (19:00)

אצטדיון: המושבה
שופט: אלי חכמון
ייעדרו במכבי פתח תקווה: גל שיש, מנור סולומון, דידייה ברוסו ועידן אהדנני (פציעות)
ייעדרו בהפועל חדרה: אין

הרכב משוער מכבי פתח תקווה: צחי גיגי, עודד אלקיים, תומאש סיבוק, ז'והאן מרסיאל, עומר דנינו, נאור פסר, רומאריו פירס, גידי קאניוק, מוחמד סרסור, יוסי בניון ולידור כהן.

הרכב משוער הפועל חדרה: אוסטין אג׳ידה, דיא לבאבידי, דויד מתאוס, ירין פרץ, יהב גורפינקל, קווין טאפוקו, מוחמד אבו פאני, עלי חטיב, סלים עמאש, אנז׳ פרדי פלומין ולוסיו.

פרדי פלומין. חדרה רוצה לשמור על הפסגה (עמרי שטיין)פרדי פלומין. חדרה רוצה לשמור על הפסגה (עמרי שטיין)

בני סכנין – הפועל תל אביב (19:45)

אצטדיון: דוחא
שופט: זיו אדלר
ייעדרו בבני סכנין: אין
ייעדרו בהפועל תל אביב: רמזי ספורי

הרכב משוער בני סכנין: מחמוד קנדיל, עלי עותמן, אלבן פנישי, סארי פלאח, עוביידה חטאב, קלאודימיר פריירה, עטאא ג'אבר(איהאב גנאים), בשיר בהג'את, פיראס מוגרבי, ג'ורג' אקפביו ושלומי אזולאי.

הרכב משוער הפועל תל אביב: רובי לבקוביץ', עידן כהן, אוראל דגני, אדי גוטלי, מרווין פירסמן, רוג'ר ברנרדו, ניר לקס, רז כהן, רועי זיקרי, אחמד עאבד ועומר דמארי.

עומר דמארי. הפועל תרשום ניצחון שני ברציפות? (שחר גרוס)עומר דמארי. הפועל תרשום ניצחון שני ברציפות? (שחר גרוס)

מ.ס אשדוד – הפועל באר שבע (20:30)

אצטדיון: הי”א באשדוד
שופט: עידן לייבה
ייעדרו במ.ס אשדוד: דן ביטון (מורחק), גדי קינדה (לא כשיר), דודו ביטון, עמראן אלקרינאוי ודין דוד (מקצועי)
ייעדרו בהפועל באר שבע: לואי טאהא (פצוע), גיא מלמד ובן שהר (מקצועי)

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב ג׳ראפי, טום בן זקן, ניר ברדע, עמית ביטון, קרלו ברוסיץ׳, אביב סולומון, בן רייכרט (לאונרד אווסו) , יובל יעקובוביץ׳, רומן אבראן, בנצי מושל ויוסיפ איבנצ׳יץ.

הרכב משוער הפועל באר שבע: אריאל הרוש; בן ביטון, שיר צדק, מתן אוחיון, ז'וליין סטו (מיחאי קורהוט); ג'ון אוגו, מרוואן קבהא (אריק סאבו), חנן ממן; נייג'ל האסלביינק, מאור מליקסון, עדן בן בסט.

לואי טאהא. יחסר בעקבות פציעה (מרטין גוטדאמק)לואי טאהא. יחסר בעקבות פציעה (מרטין גוטדאמק)
RSS RSS   Facebook Twitter טוויטר   הדפס   הוסף תגובה 

... תגובות בטעינה ...
אסור לפספס
נגןשני רגעים כואבים בראש, מה הרגע שלכם?
דפוקים בראש: בחרו את הרגע הכואב של השבוע
נגןגו'רדי אלבה מוציא רישיון נהיגה לראשונה
בגיל 31: ג'ורדי אלבה עושה את הבלתי ייאמן
נגןניימאר והילד באתגר ריקוד חדש
הגיע הזמן: ניימאר עם סרטון ראשון בטיקטוק
נגןג'ון טרי מבין שכדי למכור את הבית צריך להוריד מחיר
משבר הקורונה: טרי מוכר את הבית בהנחה