יום שני, 17.01.2022 שעה 20:52

הנבחרת נחתה בארץ, שיבק: עשינו עבודה טובה

הבחורים בכחול-לבן שבו ארצה לאחר 3 הפסדים וניצחון במשחקי ההכנה בהולנד ובגאורגיה. המאמן: "הכנסנו את בלו לעניין". גרין: "באליפות יהיה בסדר"

4 תגובות |
אריק שיבק באולם הקבלה בנתב
אריק שיבק באולם הקבלה בנתב"ג (יניב גונן)

נבחרת הכדורסל של ישראל נחתה אמש (רביעי) בשדה התעופה בן גוריון לאחר מסע משחקי הכנה בהולנד ובגיאורגיה.

שחקני הנבחרת והצוות המקצועי חזרו ארצה לאחר שקיימו שלושה משחקי אימון בהולנד (נגד וילאנובה, הולנד וגאורגיה) ואחד בגאורגיה מול הנבחרת המקומית. בהולנד לא רשמו חניכיו של אריק שיבק ניצחון, ואילו בטיביליסי רשמו את ניצחונם היחיד במסגרת משחקי ההכנה לאליפות אירופה שתתקיים בליטא בעוד שבועיים.

חברי סגל הנבחרת יצאו מביקורת הדרכונים ונראו עייפים אך מרוצים ממחנה האימונים. כל המשלחת הגיעה ארצה מלבד יותם הלפרין, שחזר לביתו עקב חגיגת ברית המילה של בנו. השחקנים יזכו ליום מנוחה ויחזרו ביום שישי לאימונים לקראת אליפות אירופה הקרובה.

"יצאנו לשבוע משחקים שבו ניסינו לעשות סימולציה של שלושה משחקים עם יום חופש וזאת הייתה מטרת הנסיעה", אמר מאמן הנבחרת אריק שיבק והוסיף: עוד מטרה שעמדה בפנינו הייתה להכניס את דייויד בלו לעניינים, ואפילו אני שכחתי שרק בשבוע שעבר הוא הגיע. בסה"כ עשינו עבודה טובה, אך התוצאות לא היו בסדר".

שיבק המשיך: "אני מקווה שבשבועיים הקרובים עד לפתיחת משחקי אליפות אירופה העיניינים יתאזנו לטובתנו, ואני גם מקווה מאוד שכספי יחבור אלינו ויהיה בריא".

"אני אף פעם לא אומר שנעים להפסיד"

שחקן נבחרת ישראל יניב גרין התייחס לחתימה בטראמו האיטלקית: "חיפשתי קבוצה שתשחק בליגה חזקה. טראמו מאוד רצו אותי ודיברנו הרבה, ואף שוחחתי עם המאמן והייתה בינינו שיחה טובה והחלטתי ללכת על זה. חתמתי לשנה עם אופציה לשנה נוספת, אבל בואו נעבור את השנה הקרובה ונראה מה יהיה".

יניב גרין (יניב גונן)
יניב גרין. "חיפשתי קבוצה בליגה חזקה" (יניב גונן)
 

על מסע ההכנה אמר גרין: "כל עוד לא מנצחים, האווירה אף פעם לא טובה, אבל אפשר להגיד שהתקדמנו ועבדנו על דברים חדשים. החסרנו כמה שחקנים חשובים ואריק עבד על המון מערכים כדי לבדוק מה עובד ומה לא, ובגלל זה שיחקנו קצת פחות טוב, אבל המשחקים הללו נועדו כדי שנבדוק דברים ובשביל שנגיע למשחקים הרשמיים בצורה יותר טובה, ולא צריך להתייחס להפסדים. יהיה בסדר באליפות".

גל מקל. גם הוא שב ארצה (יניב גונן)
גל מקל. גם הוא שב ארצה (יניב גונן)
 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30